מאוורר למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר למעבד

e-r-a-n

Recommended Posts

כן, שוב הנושא, אבל הפעם קצת שונה :)

הפעם, זה עדיין מאוורר למעבד, אבל לא רק מה שבארץ

מכיוון שאבא שלי בחול והוא שולח לי עוד מעט חבילה רציתי שיוסיף לי מספר פריטים, בניהם מאוורר למעבד

אבל איזה? הרי בחול יש בטח מאווררים בהרבה יותר טובים ושקטים מאשר מה שנמצא בארץ 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אורח PrototypE.rev.3

הצעה הכי טובה שאפשר לחשוב עליה :

SK-6 או האח שלו - AX-7 , עם מאוורר 80 מילימטר לא מהיר במיוחד . 30 CFM יספיקו לך . השאלה היא על איזה מעבד אתה שם אותו , ומה רמת הביצועים שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה שלא ממש קשורה לשאלה שלו, אבל קשורה לנושא...

איזה מאוורר הכי שקט ניתן להשיג (או יהיה ניתן להשיג) בישראל?

...שמעתי על הוולקנו 7 פלוס שיהיה לו ווסת עוצמה, שהעוצמה הכי נמוכה תייצר 24 דציבלים שזה יוצא המאוורר הכי שקט שקיים היום לאייאמדי..

כל זה נכון??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

זה לא אומר שהוא עדיף על השני

יש לך גם כן את הבלוק הזה Alpha PAL8045 שנחשב לאיכותי מאוד גם כן

http://www.hardocp.com/reviews/cooling/alpha_8045/

http://www.teccentral.de/alpha%208045/

מה שאני אומר לך זה שיש בלוקים מאוד איכותיים וכל מה שמשנה אחר כך זה כמות הרעש שאתה מוכן לסבול , וזה כבר מתייחס למאוורר .

הדגם החדש יותר של SK6 נותן כמעט את אותם הביצועים ואת האמת , עדיף כבר לקנות אותו מבין ה-2 .

לVOLCANO 7+ יש עדיין שטח מגע אוויר יותר קטן משלושת הגופי שציינתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוולקנו 7 פלוס כשהוא מכוון למהירות הנמוכה, מייצר לך 24 דציבלים = המאוורר הכי שקט שנוצר אי פעם!! אבל השאלה היא אם הוא לא ישרף במהירות הזו (3000) בלי אוורקלוקינג.. (ומתי ימכרו אותו כאן כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

מבחינת גוף , הSK6 עדיף , אבל הVOLCANO 7+ אתה יכול לשלוט על המהירות מאוורר שלו . שוב פעם , התייחסתי רק לגופי .

אתה יכול לשים על הSK6 מאוורר של PANAFLOW של 30 CFM שאתה לא תשמע אותו עובד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסבך אותו עם החלפת מאווררים להיטסינקים... הוא בסך הכל רוצה מאוור טוב שיהיה שקט (וזה נראה לי מה שחשוב לנו לא פחות, שנישן טוב בלילה..) והוא גם צריך להגיד לאביו מה לקנות - מה שיכול להוביל לטלפון שבור! :-/

אז המלצתי - הוולקנו 7 פלוס - זה גם מה שאני הולך לקנות - וזה מגיע החודש לישראל - COOL - ותחשבו על זה!! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...