מחפש ספק כוח לכרטיס מסך 1 ג'יגה למטרות סרטים בלבד. - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק כוח לכרטיס מסך 1 ג'יגה למטרות סרטים בלבד.

asi1998

Recommended Posts

קח את מה שהציעו לך בתחילת הדיון וסגור עניין,

לפי דעתי ההצעה הזאת הגונה.

מבחינת העלות והמטרה שלך זה יותר ממתאים/מספיק וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

430W יחזיק מצוין את ה HD4850 ואם תחליף אותו לHD5450 אז הוא יחזיק בהרבה יותר קלות, HD5450 זה כרטיס עם צריכת חשמל כמעט אפסית.

אם אתה מתכנן שדרוג אחר אז תגיד, אחרת תלך על ה430.

אני לא מתכנן שדרוג אחי אבל מה שכן אני צריך שהמחשב יחזיק לי סרטי hd בשנים הבאות.. ככה שאם הכרטיס הזה פתאום לא יספיק אני כמובן יצטרך להחליף, מה שאני לא מבין הוא שהאם לא שווה להוסיף כבר 15 ש"ח בשביל 500 וואט? או שה 430 וואט באמת יותר איכותי?? תודה! אה ושכחתי לציין שגם השקט חשוב..[br]פורסם בתאריך: 15.03.2011 בשעה 20:35:31

קח את מה שהציעו לך בתחילת הדיון וסגור עניין,

לפי דעתי ההצעה הזאת הגונה.

מבחינת העלות והמטרה שלך זה יותר ממתאים/מספיק וכו'.

הכרטיס מסך אכן טוב אבל אני מעדיף להשקיע כמה עשרות שקלים בשביל ספק של חברה מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתנו לך תשובה כבר 20 פעם. תלך על ה430W. לספק של ה500 המדובר אין שום ייתרון.

עדיין קצט מתלבט המוכר בחנות אמר לי שבשביל 15 ש"ח עדיף כבר ללכת על ה500 וואט. אני לא רוצה לעשות טעות ולכן אני משגע אותכם ועל זה אני מתנצל.

יש יתרון לספק של ה430 וואט של סיסוניק על פני ה500 ? כי בשביל 14 שקל באמת שעדיף כבר ללכת על 500 גם אם אין לו יתרון על השני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד.אני מנסה להבין למה אתה ממשיך לשאול שכבר קיבלת את כל התשבות.

לא קיבלתי תשובה ברורה כל אחד אומר פה משו אחר.. אני מנסה להבין מה היתרון של ה430 וואט על פני ה500 ובוא נגיד שאין יתרון כרגע ל500 האם זה יכול להזיק לדוגמא אם רעשים שונים של הספק שלא יקרו ב430?

כי 15 שקל זה לא פונקציה פה.. יכול להיות גם שהכרטיס מסך בסוף יהיה hd4850 אז ככה שאני לא סגור על זה..

תודה וסליחה על החפירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לוקח את ה - 400 או ה - 500 במקומך, ה - 430 זהה בכח ל - 400 רק יותר יקר ובאריזת ריטייל.

כל אחד מהם יחזיק את המפרט שלך, זה רק שאלה כמה אתה רוצה להוציא על ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לוקח את ה - 400 או ה - 500 במקומך, ה - 430 זהה בכח ל - 400 רק יותר יקר ובאריזת ריטייל.

כל אחד מהם יחזיק את המפרט שלך, זה רק שאלה כמה אתה רוצה להוציא על ספק.

אין לי בעיה של תקציב בוא נגיד ככה, המפרט שלי לא כזה חזק אבל אני מעדיף שיהיה מרחב ולא יהיה לחוץ מדי במידה ואני יצטרך לשדרג מה שלא נראה לי שיקרה כי המחשב הזה הוא לשימוש וזהו.

השאלה היא האם ה500 ואט יכול להיות פחות טוב מה430 וואט. כי הבדל של מחיר אין פה (15 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים ביניהם אם קיימים הם מינוריים פרט להבדל במסילת ה - 12V שחזקה יותר ב - 500W (עם 34A לעומת 30A בדגמי ה - S12II 430 וה - ET 400).

אוקיי לא יחדשת לי הרבה חח.. אז עדיף ת500 כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למחשב שך גם ה - 400 יספיק, ניצול הכי חכם של הכסף יהיה לקחת אותו לדעתי.

גם אם אני לוקח כרטיס מסך 1 ג'יגה ומשדרג את הזיכרון ל4 ג'יגה בעתיד? שוב אני רושם תמפרט

מעבד e8400

לוח אם ג'יגהבייט מלפני שנתיים לא זוכר תדגם

דיסק קשיח 320 ג'יגה

זיכרון 2 ג'יגה

כרטיס מסך כנראה hd4850

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

תוספת לא מוסיפה כל כך לצריכת החשמל.

רק אם תיקח כרטיס מסך מפלצתי ייתכן ותהיה בעיה.

כמות הזיכרון לא קובעת את טיבו של כרטיס המסך ולא את צריכת החשמל שלו.

מזה כרטיס מסך מפלצתי? ספק 430 וואט יכול להריץ hd4870 ? רק לידע כללי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...