מחפש ספק כוח לכרטיס מסך 1 ג'יגה למטרות סרטים בלבד. - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק כוח לכרטיס מסך 1 ג'יגה למטרות סרטים בלבד.

asi1998

Recommended Posts

החלטתי ללכת על הספק הזה.. 430W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-430 (Retail)

אם עשיתי טעות נוראית תגידו, כי בשביל עוד 50 שקל אני מעדיף חברה מוכרת וספק איכותי לפי מה שהבנתי.. ויניב תודה רבה גם לך אבל אני מעדיף לקנות מksp ליד הבית שלי..

גיל, הספק שהבאת הוא 400 וואט אז החלטתי להוסיף עוד טיפה בשביל 430 וואט ואולי אפילו שווה כבר להוסיף 20 שקל בשביל 500 וואט? איך ההבדל ביניהם הוא כ"כ מזערי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוב, השאלה היא אם אתה צריך את זה. הרי יותר Watt לא יתן לך יותר ביצועים, יותר יציבות או משהו כזה.

אם אתה לא הולך לשדרג את המחשב למשהו חזק יותר, אתה יכול לקחת ספק זול יותר בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, השאלה היא אם אתה צריך את זה. הרי יותר Watt לא יתן לך יותר ביצועים, יותר יציבות או משהו כזה.

אם אתה לא הולך לשדרג את המחשב למשהו חזק יותר, אתה יכול לקחת ספק זול יותר בשקט.

קראתי פה בפורום שהספק של סיסוניק הוא מרעיש שהוא לא במאמץ, האם זה נכון? המחשב שלי כמעט ולא מתאמץ עדיין לא הצלחתי לגבש דעה איזה ספק לקנות..

אני מדבר עם הדגם של ה430 וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הספק אישית. לא נראה לי שהוא כזה מרעיש, תחפש ביקורות בגוגל.

הדגם של ה430 וואט יותר איכותי מזה של ה500?

רציתי לדעת אם ה430 וואט יכול להחזיק גם כרטיס מסך hd4850 בצורה הטובה ביותר? כי יכול להיות שזה יהיה הכרטיס מסך שלי ולא ה5450 לבסוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=138_400_418&products_id=8014

יש לי תספק הזה שקט בטירןף לא שומע אתו בכלל

רק מה הבעיה שנה אחריות.למרות שכל הספקים שלי היו HEC ולא היה לי איתם שום בעיות.אז לי זה לא מפריע שזה שנה אחריות

השקט של הספק הוא מדהים כאילו לא קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=138_400_418&products_id=8014

יש לי תספק הזה שקט בטירןף לא שומע אתו בכלל

רק מה הבעיה שנה אחריות.למרות שכל הספקים שלי היו HEC ולא היה לי איתם שום בעיות.אז לי זה לא מפריע שזה שנה אחריות

השקט של הספק הוא מדהים כאילו לא קיים

אני לא מבין משו אחד בספקים האלה, ספק של סיסוניק 430 וואט כמו שאני רוצה לקנות עולה 295 ועוד 15 ש"ח זה כבר נהיה 500 ואט.

אני ממש חושש שזה יעשה לי בעיות כי 430 וואט זה כלום. המפרט שלי מצויין למעלה, בעבר היה לי ספק 450 וואט שעשה בעיות הכרטיס מסך hd 4850 הספק היה של fsp. בגלל זה אני מפחד לקנות את הספק של ה430 וואט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהיה לך ספ לא תקין

יכול להיות שהיה לך ספק ישן שנתן 200 - 250 W (בספקים ישנים חלק גדול מההספק נמצא במסילות 5 V ו 3.3 V שכרטיס מסך לא מנצל, ובמסילת 12 V יש רק 1/2 מההספק הכללי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך בעיה להוסיף 15 שקל תקנה W500 וזהו.

אני הייתי קונה 500 אם כבר אני מחליף ספק חדש.

חחחח זה מה שרציתי לעשות אבל אמרתם לי שהספק של ה430 וואט הוא יותר איכותי.. מבולבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, בשני הספקים יש פחות או יותר את אותו ההספק במסילת ה12V, וזה מה שחשוב.

אין טעם להוציא יותר ממה שאתה צריך

ראה את המפרט שלי, עובד יופי עם ספק של 350W.

אם הייתי מבין קצט במחשבים אולי הייתי כבר יודע מה לקנות.. אין לי שום שמץ.

לסיכום, עם המפרט שהראתי בעמוד הראשי כדאי לי לקחת תספק של ה500 או של ה430? כמובן שצריך להוסיף לו כרטיס מסך שאני לא יודע לגביו אבל כנראה hd5450

או hd4850

תודה על כל העזרה!! ואין לי בעיה להוסיף 20-50 שקל לטווח מרחב שיהיה למחשב.

אני לא מתכנן שדרוג אחי אבל מה שכן אני צריך שהמחשב יחזיק לי סרטי hd בשנים הבאות.. ככה שאם הכרטיס הזה פתאום לא יספיק אני כמובן יצטרך להחליף, מה שאני לא מבין הוא שהאם לא שווה להוסיף כבר 15 ש"ח בשביל 500 וואט? או שה 430 וואט באמת יותר איכותי?? תודה! אה ושכחתי לציין שגם השקט חשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

430W יחזיק מצוין את ה HD4850 ואם תחליף אותו לHD5450 אז הוא יחזיק בהרבה יותר קלות, HD5450 זה כרטיס עם צריכת חשמל כמעט אפסית.

אם אתה מתכנן שדרוג אחר אז תגיד, אחרת תלך על ה430.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...