מיקרוסופט מכריזה שמכרה 10 מיליון יחידות Kinect - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט מכריזה שמכרה 10 מיליון יחידות Kinect

תמיד מחייך

Recommended Posts

http://www.joystiq.com/2011/03/09/microsoft-10-million-kinect-units-kinect-games-sold/

לפי ספר השיאים של גינס, מדובר בקצב המכירה הגבוה ביותר למוצר אלקטרוני אי פעם ויותר מקצב המכירה של האייפון וה-. ראוי לציין שכל זה בא אחרי מסע שיווק שבו השקיעה כ-550 מיליון דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מי זה מעניין 20% מכל קוני ה360 מחזיקים עכשיו קינקט, מה שיותר חשוב ש100% ממחזיקי קינטקט מחזיקים 360. בשונה מה-MOVE ההצלחה הגדולה של קינטק הייתה למכור , 10 מיליון יחידות זה מפסיק בשביל לכסות את העלות של הפיתוח של המוצר המגוחך הזה, וד"א תקציב הפרסום של הMOVE היה גדול יותר מהקינטק, MS פשוט עשו את זה בצורה חכמה כאשר רוב הפרסום היה בחינם ע"ע תוכניות בוקר ברשתות החדשות האמריקאיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה בחינם

אופרה ווינפרי ואלן לא חילקו 360 וקינאקט בחינם -ואני די בטוח שמאחורי הקלעים הייתה עסקה גדולה

חוץ מזה עד היום זה עזר למכור סך הכל 5 מיליון 360 וזה בתקופת החגים

הבעיה שהקינקט לא מוכר הרבה משחקים בינתים

היה משחק אחד שהגיע בחבילה שמכר מצוין

היה משחק ריקוד עם טונות היפ שמכר טוב

אבל רוב המשחקי נכשלו וכניראה הקהל הזה לא הולך לקנות הרבה משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן היה בחינם אבל ניחא, אם לפשט את זה בצורה פשוטה, לMS אין ממש בעיה לפרסם בערוצי NBC\WB בגלל הערוץ המשותף שלהם(MSNBC או שחשבתי שהMS זה לא Microsoft) ואין להם בעיה יותר מידי לפרסם בערוצי הSyndicated של CBS ושות' בגלל השליטה ב...VIACOM

אבל ניחא לא הייתי מצפה ממך להיות בקיא בזה, או בכל דבר אחר אבל בגדול MS לא צריכה את הקינטק בשביל למכור משחקים, היא עדיין מוכרת יותר משחקים מהWII וה-PS3 יחדיו.

MS הייתה צריכה את הקינטק בשביל להחזיק את מותג ה-360 שלה רלוונטי ובשביל למכור בתקופת החגים הנוכחית כאשר לא היה לה שום דבר בקנה, את זה הוא עשה בצורה מצויינת, כל השאר זה שטויות במיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי קודם כל תקופות ארוכות הWII מכר יותר משחקים עולמית

אין לי מושג איך כרגע שהוא בירידה

שנית כן היה לMS מה למכור לחגים

היה להם את הסלים ובמיוחד ארקיד 4 גיגה ב200$ (עם הייתי גר בארצות הברית הייתי רץ אליו בעצמי )

היה להם הילו חדש אומנם לא 4 אבל בכל זאת

וCOD7 שאומנם מולטיפלטפורם אבל מכר בכמויות על ה360

הקינקט זה תחרות לMOVE ולWII ולדעתי זה יכול בעתיד להתברר כטעות כי הרבה גימרי קור לא אוהבים את המאפך של MS לשוק הקזואלי

הE3 שלהם היתה ביזיונית מבחינת גימרים

ועכשיו שכל הגדולות בביצה הקזואלית התחרות שם גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-WII מעולם לא מכר יותר משחקים, זה שהיה חודש שמשחק של ה-WII מכר הכי הרבה לא אומר כלום כיוון שה-360 תמיד שמר על פער עצום מול המתחרים בנוגע למכירות תוכנה.

ל-MS לא היה lineup לחגים(לא שלנינטדנדו היה) לא כמו בשנים עברו - Reach ו-COD7 לא היו מספיקים בשביל למכור 360, לכל מי שקנה היה כבר אחד. ב-200 דולר הם לא רוצים למכור , אז הבאנדל של הקינטק היה להם אחלה, הקינקט הוא מוצר הרבה יותר זול ממה שאנשים חושבים, סה"כ 3 מצלמות ו2 מיקרופונים ללא שום "מוח" בסופו של דבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- מעולם לא מכר יותר משחקים, זה שהיה חודש שמשחק של ה- מכר הכי הרבה לא אומר כלום כיוון שה-360 תמיד שמר על פער עצום מול המתחרים בנוגע למכירות תוכנה.

פה אתה טועה ובגדול

אולי אתה בודק רק בארצות הברית

עולמית התמונה מאוד שונה

נכון שיש המון זבל שנמכר בWII אבל בסך הכל מכירות תוכנה היא הובילה המון זמן

תפסיק לבדוק רק נתוני ארצות הברית

ל-MS לא היה lineup לחגים(לא שלנינטדנדו היה) לא כמו בשנים עברו

לנינטנדו היה גלקסי2

דונקי קונג

קירבי

ועוד איזה משחק מסיבה לא זוכר את השם

חוץ מזה הגדילו את החבילה והורידו ל200$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה טועה ובגדול

אולי אתה בודק רק בארצות הברית

עולמית התמונה מאוד שונה

נכון שיש המון זבל שנמכר בWII אבל בסך הכל מכירות תוכנה היא הובילה המון זמן

תפסיק לבדוק רק נתוני ארצות הברית

לנינטנדו היה גלקסי2

דונקי קונג

קירבי

ועוד איזה משחק מסיבה לא זוכר את השם

חוץ מזה הגדילו את החבילה והורידו ל200$

קודם כל מדובר על ארצות הברית, UK, וגרמניה, שאר האזורים לא מפרסמים מכירות בצורה רשמית, ארצות הברית הוא גם השוק הגדול ביותר. זה שנינטנדו מוכרת משחקים יפניים שלא משווקים בשום מקום אחר יותר ביפן לא מעניין את השחקנים הגדולים. ה- מעולם לא הובילה במכירות תוכנה אני לא יודע מאיפה אתה מביא את המספר הזה אפילו לא ביפן, שם הPS3 הPS2 והDS שולטים במכירות תוכנה, כאשר הDS מוכר יותר משחקים מכל שאר הפלטפורמות ביחד ביפן.

ולא היה ב-200 דלר בארצות הברית(הכי זול שהיה רשמית עלה 258 דולר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הWII שלישית ביפן המון זמן אחרי הPSP במכירות תוכנה

הPS3 היה רחוק מאחור הרבה זמן ולא פלא כי היה אפרש ענקי גם במכירות חומרה עד שיצא הסלים

בכלל שאתה מדבר על מכירות התוכנה של הWII אתה מוצא משחקים דבילים שמכרו כמויות

כמו לדוגמה משחק ריקוד של הובי שקיבל ביקורות של 4 אבל רק באנגליה מכר מעל 2 מיליון

והמון משחקים שמוכרים בכמויות קטנות אבל זה מצתבר לכמויות ענק

ואני עקבתי אחרי vgchartz המון זמן

נכון זה לא מדויק אבל אין כלי אחר

והWII עולמית פשוט מכר הרבה יותר תוכנה עולמית הרבה זמן

היום כנראה לא כי הוא בדעיכה

בעניין הWII ב200$ -

מסתבר שהשמועות היו נכונות: אתמול (רביעי) הכריזה נינטנדו כי מחירה של קונסולת ה-Wii בארה"ב יעמוד החל מתחילת השבוע הבא על 199.99 דולרים. תוכן החבילה נותר זהה - קונסולה אחת, נונצ'ק, WiiMote ועותק של Wii Sports המקורי (ולא משחק ההמשך המשוכלל יותר Wii Sports Resort).

http://gamer.nana10.co.il/Article/?ArticleID=667329

זה היה מוקדם משחשבתי

בעונת החגים הזאת פשוט הוסיפו את -SR ואת השלט החדש לחבילה

אז נכון שלמקומים יש 8-10 אחוז מס אבל בכל זאת

למי שלא היה זה מחיר מצוין

למי שלא היה 360 -אז הארקיד החדש במחיר מצוין (מדבר על חול ולא על מחירי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...