המלצה לנייד לשימוש כללי, עד 4K לרכישה בארץ. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנייד לשימוש כללי, עד 4K לרכישה בארץ.

Tbox27

Recommended Posts

שלום לכולם.

לאחר שיקולי נוחות ובעקבות העובדה כי אני עתיד להיות סטודנט באוקטובר החלטתי לרכוש מחשב נייד.

*מטרות המחשב: עבודות משרדיות (אופיס), משחקים (COD וכדומה , בהגדרות גרפיקה נמוכות-בינוניות ) מדי פעם, לא כשימוש עיקרי. צפיה בסרטים HD (יהיה מחובר ל LCD32 חשוב שתיהיה יציאת ) אינטרנט (גלישה עם טאבים מרובים).

* גודל המסך: 15.6

* משקל רצוי: לא קריטי

* סוללה: זמן עבודה של 2.5 שעות סביר מבחינתי.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות: DVI

* בלוטות: מעדיף שיהיה ( במידה וזה פוסל מחשב אפשר לוותר )

* גודל מינימלי של כונן קשיח: 320GB, אם ניתן עדיף 500

* צורב DVD: כן

המחשב עצמו ישמש אותי בבית גם כנייח. הוא יחובר לסט של מקלדת ועכבר אלחוטיים ולמסך Samsung SyncMasterP2350 בגודל של 23 אינץ' או לחילופין למסך LCD 32 של . אם זה רלוונטי למשהו.

התקציב עומד על 4000 ש"ח . במידה ונמצא מחשב שעונה על הדרישות ניתן לחרוג עד כמה מאות שקלים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר נחות, למה אתה מתכוון?

בדגם הספציפי שהוצע בתגובה מעל, היתרון היחיד של ה HP על פני ה היה במהירות הדיסק הקשיח. (7200 במקום 5400).

ואם הבנתי נכון, משיטוט בפורום מהירות גבוהה יותר של הדיסק הקשיח, תצרוך יותר סוללה ותגרום לזמן עבודה קצר יותר ללא חיבור לחשמל.

בכל מקרה הלכתי לראות את המחשבים ו "להרגיש" אותם באחת החנויות.

העיצוב של הדל די מעצבן ומקשי הלחיצה של העכבר רכים מדי עבורי. לעומת ה HP שמרגיש ונראה איכותי יותר.

אבל נתון רלוונטי מאוד עבורי הוא האחריות של 3 שנים ב לעומת השנה שמוצעת בHP.

בכל מקרה אני כנראה ארכוש את ה בימים הקרובים. אני רק מתלבט איפה מכיוון שיש הבדל משמעותי במחיר עבור מחשב זהה לחלוטין ( כמעט 550 שקלים ), בין החנויות השונות באיזור שלי ( רחובות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...