תשובה שקיבלתי מ Epox בקשר לתמיכה של הלוחות שלהם בזכרונות OCZ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשובה שקיבלתי מ Epox בקשר לתמיכה של הלוחות שלהם בזכרונות OCZ

psycho

Recommended Posts

בתשובה לשאלה האם לוח האם שלי 8rda3+ Rev. 1.x תומך בזכרונות OCZ והאם OC שמבוצע לזיכרונות האלה לא גורם לקריסות במערכת, שימו לב לתשובה של Michael מהנציגות האירופית של החברה:

"OCZ is nice memory but not so well for overclocking and using on boards"

"OCZ is not working so well on chipsets; we had already instability issues with when we did over clock 5 Mhz"

תשובה נוספת שלו בקשר לזכרונות TwinMos:

"the same can be said for TwinMos, unless you have twin mos memory with Winbond chips"

אני רוצה לשמוע את דעתכם בעניין.

ובקשר לזכרונות Twinmos עם צ'יפים של Winbond שהוא דיבר עליהם, האם אלה אותם שנמכרים בPCH?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני כבר מבולבל לגמרי.

לפי עמוד הבית של הלוח הוא תומך בOCZ בין השאר ושום מילה על Twinmos, Samsung או .

מישהו יכול להמליץ לי על לOC שכבר היה לו ניסיון איתו עם בלוח הזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני הלכתי לאתר של OCZ

והנה התשובה

http://www.ocztechnology.com/support/motherboard/44

מה יכול להיות יותר ברור?

ולאחר התקנה אל תשכח לבא לספר :aktion031:

תודה רבה אחי אבל אני לא יודע אם זה אומר אותו דבר לגבי הלוח שלי (8rda3+) עם זכרון EL PC3200 שלהם.

אני רוצה להיות בטוח ב100% שהזכרון יתאים וגם שלחתי אימייל לחברה ואני עושה בירורים בכמה פורומים מחו"ל.

באותה הזדמנות נגיד שPCH לא מוכנים להחליף לי את הזכרונות אלא רק בתנאי שאני אוסיף אליהם סכום כסף בתמורה לזכרון חדש.

מישהו מעוניין בזכרונות?

לפרטים: http://www.pchardware.co.il/docs/pd-1258488211.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע זה אומר שגם אני נדפקתי? כשאני הרכבתי מפרט כולם אמרו לי שיש לי מפרט מצויין גם לאוברקלוק לקחתי ברטון2500 וRDA3+

וזכרונות טווינמס...

אז מה לא ילך לי עם אוברקלוק? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I tried on my 8RDA+ Twinmos PC4000 Twister, OCZ PC4000 Gold and OCZ PC4000 EL and the board did not like any of them, at Dual Channel the OCZ didn't work at all, memtests errors at the first 5 seconds.

But those are basically memories which are recommended for P4, for suggest the PC3500 Platinum.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Small update, after a personal conversation with the dude incharge at Epox's support he told me he really doesn't recommend OCZ RAM for their platforms and they experienced only problems with them.

He personally recommends and Kingston .

Also from my own personal testing PC4000 didn't work at all on my 8RDA+ at Dual channel and it didn't go above 430 mhz at single channel, very disappointing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה כמובן ההיפך מהתשובה שקיבלתי מ OCZ שאומרים שלא נתקלו בשום בעיות עם ה 8rda3+ והמליצו לי על דגמים PC2700-PC3500 כמתאימים ביותר ללוח הזה.

2 הדגמים ש ממליצים עליהם פשוט יקרים מדי.

הדבר התמוה הוא ש ממליצים בין היתר על זכרונות בשביל הלוח הזה בדף הבית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...