מהירות גלישה לארה"ב עם טריפל C על הפנים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות גלישה לארה"ב עם טריפל C על הפנים

al74

Recommended Posts

מאז התקלה של טריפל C בשבוע שעבר אני סובל ממהירות גלישה בלתי נסבלת לארה"ב. פינגים של 375-400ms וקצב של 0.25-0.5mbps לשרתים אמריקאיים. מהירות בישראל עם חבילה של 8mbps מצוינת עם פינגים של 25ms.

אתמול טענו שזו בעייה אצלם שתתוקן, היום אני משוחח עם דניס מטריפל C שמתעקש שאין אצלי שום בעיה.

מה עושים. מחליפים ספקים? אני נטול כבלים ולווין בזכות חיבור ב- וצפייה בהולו ונטפליקס. עם מהירות כזאת עוד אצטרך למכור את נשמתי לשטן ולהתחבר לכבלים!

יש איזו חברה אחרת מומלצת עם טוב מארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אולי 013..

זו בעיה. אני בחור עם עקרונות ולא מוכן להתחבר לנטויז'ן בגלל שירות מזויע שקבלתי מהם לפני 8 שנים (אני לא צוחק - אני מאמין גדול בלהעניש חברות עם שירות גרוע).

הצעות נוספות? האם אני הלקוח היחידי של טריפל C עם הבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תבחר

http://www.kamaze.co.il/Site/Internet/Default.aspx

ויש גם את

http://fast.net.il/

עם מחירים ברצפה

מהביקורות נראה שאקספון לא הרבה יותר טובה. אין שום ביקורת על FAST. משהו ניסה אותם?

אחרי כמה שנים טובות בארה"ב עם 15/5Mbps בשלושים דולר אני חייב לציין שהמצב בארץ ממש מתסכל. אין צדיק אחד בסדום שייתן חבילות סבירות עם שירות יציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הספקיות בארץ +- אותו הדבר (למעט 014, שכרגע נחשבת לגרועה ביותר), תנסה להתחבר לשירות פרימיום כמו "גיימר" ואולי תראה תוצאות טובות יותר.

דכאון. אני אנסה את אקספון ו-fast.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ וואלה? כי עושה רושם שגם אצלי הוא מצויין...

מעניין, לא לפני זמן רב היה שירשור בנושא, שמנויי הגיימר טענו (כולל אותי) שהמהירות יותר טובה מהמנוי הרגיל אך עדיין איטית*, איפה היית אז ?

*אני לא מדבר על הורדת טורנטים וכו', אני מדבר על ואודיו (למשל Youtube).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תנסה FAST אז תעדכן כאן בבקשה איך הם. כי אף אחד לא דיווח עליהם כלום

בינתיים דיברתי עם טריפל C שוב והם ינסו לפתור לי את הבעיה. אני אראה אם היום זה יסתדר. אם לא אני אנסה את FAST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...