המחשב נדלק, נכבה, ונדלק, ונכבה (וכל זה לאחר Reset ל Bios) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נדלק, נכבה, ונדלק, ונכבה (וכל זה לאחר Reset ל Bios)

benyben

Recommended Posts

שלום.

היום הדלקתי את המחשב כהרגלי. אלא שהמסך הביוס לא עלה. לא קרה כלום. המסך קיבל אות, אבל אין תמונה.

הפעלתי מחדש.

המחשב נדלק, נכבה, נדלק, ואז נכבה שוב, ושוב נדלק (כל זה ללא התערבות מצדי).

כאשר הוא נדלק, מערכת ההפעלה לא נטענה (שוב).

כיביתי הכל.

הדלקתי מחדש.

המחשב עלה כרגיל, עלה כרגיל.

אני מפחד. :nixweiss:

אפשרויות?

תודה מראש!

הערה קטנה לפני הסיום.

אין לי מושג אם זה אמור להיות כך או לא. אבל שמתי לב שהנורות שמכונות על ידי המדריך של ה כ "Phase LED" (ולפי המדריך מסמלות את ה CPU LOADING) דלוקות כולן (דבר שאומר שהמעבד ב Load המקסימלי). האם הבעיה אולי קשורה?

לקחתי תמונה שאפשר לראות בה את האורות דלוקים מצד ימין למעלה (מדובר בלוח אם של Gigabyte)

Capture.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות קצר איפה שהוא באזור של המעבד

תנסה להוריד מתחים וקלוק של המעבד ב (underclock) או לשים מעבד חלש יותר שמתאים לסוקט לבדיקה

תבדוק שאין פאק הרכבה פשוט כמו בורג תקוע מאחורי הלוח

תנסה ספק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות באמת שמדובר בקצר באזור המעבד. הייתי כמה ימים (שלושה אני חושב) עם ה A50, ולא חוויתי בעיה כזאת.

אתמול התקנתי את ה Xigmatek Aegir (התקנה מסובכת מאוד!), ויהיום הבעיה צצה. יכול להיות שיש קשר (אולי הכרחי להניח שיש קשר).

היום הדלקתי את המחשב - והנה, הכל עובד. הבעיה הגדולה היא שאני לא יכול לאבחן שום דבר כך. כי לרוב הכל עובד.

הלוח הוא P67-UD3P

(אגב - איך מונעים קצר בעת עבודה על המחשב? האם אי-לבישת נעליים (ז"א - להישאר יחפים) יעילה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מה הכמות מסילות 12 V וזרם בכל מסילה בספקים שבדקת (מדבקה אל הספק). יתכן שיש זרם גבוה אבל לאממש קצר, ואז ספק שיש לו מסילה חזקה יותר לא רואה את הבעיה וממשיך לעבוד רגיל (זה לא אומר שהוא טוב יותר אלא שההגנה שלו מפספסת את הקצר ולא מתכבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה! מעריך מאוד.

נכון לעכשיו אין לי לצערי ספק אלטרנטיבי בבית. אנסה להשיג אחד במהרה.... אבל אני מקווה שיכול להיות שמדובר בעניין אחר. הספק מעולה - TX750 אגב. וחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש קצרים רגעיים ומהירים, יכול להיות מסובך לעלות אל הבעיה

אם יש קצר או "כמעט קצר" קבוע, יהיו רכיבים שמתחממים הרבה יותר מטמפ' נורמלית. אם אתה מצליח להפעיל את מחשב תבדוק טמפ' שלו במנוחה ותשווה למחשב דומה תקין (כשכל התנאים האחרים שווים כמו מהירות מאווררים וכו)

תיגע במיצבי מתח של הלוח לייד המעבד ותבדוק אם הם לא חמים מדיי. חמים קצת זה בסדר אבל אם אתה לא יכול לגעת בהם או כמעט לא יכול אז יש איז שהיא בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואו.

אם אתה מתכוון לקוביות האלה שמקיפות את הסוקט, אז נגעתי בהם עכשיו - קרים הייתי אומר. רחוקים מלהיות חמים. נגעתי בהם בזמן שהמחשב דלוק, רץ.

אגב - האם באמת האורות הדלוקים (ה Phase Led שהזכרתי) מצביעים על בעיה? או שהם תמיד נדלקים באופן הזה בזמן הדלקת המחשב?

אם לא ציינתי זאת, אז הם נדלקים עם הדלקת המחשב, אבל כובים ממש אחרי כמה שניות (אולי כאשר מתחיל לעלות ווינוס. בערך אז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את הריבועים השחורים שמחוברים שטוח אל הלוח (לייד הקוביות)

אני מניח שאלה גופי . קרים לגמרי!!!![br]פורסם בתאריך: 5.03.2011 בשעה 18:01:22

משום מה יש לי הרגשה שהסוד טמון בהתקנה של ה AEGIR.

אני רחוק מלהבין משהו בתחום הזה. אבל יכול להיות שפישפלתי בהתקנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כרגע המחשב עובד תקין אז קשה לדעת מה היה גורם הבעיה,

מכיוון שמדובר במחשב חדש אני ממליץ להריץ בדיקות עומס על מנת לבדוק את תקינות הרכיבים

תודה!

בדיקת מאמץ משמעה Prime95?

במידה וכן, למשך כמה זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ 3-4 שעות בדיקת CPU של תוכנת OCCT

תריץ 3-4 שעות בדיקת GPU של תוכנת OCCT

תריץ לפחות 3 מחזורי בדיקה לזכרונות בתוכנת memtest

תבדוק דיסק קשיח עם התוכנה של היצרן (יש לכל יצרן באתר)

זה בדיקות שאני ממליץ לעשות למחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...