מישהו יודע אם סוני כבר התחילה לחסום לכל הפורצים את הכניסה לחנות הוירטואלית? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע אם סוני כבר התחילה לחסום לכל הפורצים את הכניסה לחנות הוירטואלית?

tgen

Recommended Posts

מצאו כל מיני דרכים לעקוף את כל עניין העדכון אחרת לא היתה צריכה לחסום אף אחד

כי כל מי שהיה נכנס לחנות היה עושה את זה עם גרסא מוגנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל קונסולת מינסטרים היום -שאתה משתמש בשרותי רשת אתה חייב עדכון אחרון

ואין פריצה כרגע לעדכון האחרון

בנוגע לבאן לקונסולה אין לי מושג

לא יודע עם סוני תבחר בדרך הזאת

יש כרגע "soft ban" מהPSN ע"י גרסאות, ככל הנראה סוני לא חשבה יותר מידי על עניין הפריצה ולא היה לה את הנסיון שיש לMS מה- הראשון.

נכון לעכשיו היא לא מחלקת BANים על בסיס "קונסולות" אבל זה יגיע, ולא תיהיה דרך לעקוף את זה לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא תיהיה דרך לעקוף את זה לאחר מכן

לא הייתי בטוח בזה

בסוף הצליחו לבטל חסימות של הLIVE ב360 ונכון להיום הפריצה בPS3 יותר עמוקה

ברמה שהPS3 נפרץ אני לא יהיה מופתע עם יצליחו לעשות ציפ עם 2 גרסאות תוכנה -אחת רגילה מקורית ואחת פרוצה

לא שזה חשוב לי -אני לא מחבר את שלי לPSN עד שאני ימכור אותו אחרי שאני יסיים כמה משחקים מסוימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצילחו לבטל שום חסימה, כרגע הדרך היחידה לבטל את החסימה זה ע"י צריבת "מספר" סידורי של קונסולה אחת לקונסולה אחרת, הדבר דורש ידע טכני מאוד רחב, לא עובד על כל הדגמים ושוב כמון דורש עוד קונסולה. נקודת האור היחידה בעניין הזה היא שלפעמים ניתן להשתמש בקונסולות "הרוסות" כל עוד רכיב הNAND שלהם פעיל וניתן לקרוא ממנו, ולכן יש סיכוי שתמצא קונסולה שלא קיבלה BAN שנמכרת במחיר נמוך כspare parts אבל בכל מקרה אחר דין הUnbanning זה קונסולה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצילחו לבטל שום חסימה, כרגע הדרך היחידה לבטל את החסימה זה ע"י צריבת "מספר" סידורי של קונסולה אחת לקונסולה אחרת, הדבר דורש ידע טכני מאוד רחב, לא עובד על כל הדגמים ושוב כמון דורש עוד קונסולה. נקודת האור היחידה בעניין הזה היא שלפעמים ניתן להשתמש בקונסולות "הרוסות" כל עוד רכיב הNAND שלהם פעיל וניתן לקרוא ממנו, ולכן יש סיכוי שתמצא קונסולה שלא קיבלה BAN שנמכרת במחיר נמוך כspare parts אבל בכל מקרה אחר דין הUnbanning זה קונסולה חדשה.

לא ידעתי את הפרטים האלו אבל עובדה שזה אפשרי

בעניין ה360 הדגמים הזולים היום זה 200$ בארצות הברית

במחיר כזה הרבה מחזיקים 2 קונסולות (לא מדבר על )

בPS3 זה רק עניין של זמן עד שהמחיר ירד

הם לא יכולים להחזיק אותו על 300$ לנצח ושהמחיר ירד יהיה אותו מצב של 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07: :s07: :s07:

מה בדיוק אפשרי? אתה צריך עוד קונסולה, ציוד ויכולת לקרוא את זכרון הNAND של הקונסולה שמכיל את ה-ASIC KEY של אותה קונסולה, לצרוב אותו על זכרון ה- של הקונסולה שקיבלה באן, ולצרוב את הDVD Key מהכונן של הקונסולה החדשה לישנה. יש כרגע 2 לוחות אם שניתן לעשות את זה ללא "מעבדה" לכל דבר AKA ללא תנור הלחמה, עדיין צריך את היכולת להלחים את הממשקים הדרושים ללוח האם בתקווה ש2 הקונסולות הן מסדרה שמאפשרת גישה לNAND ולעשות את כל זה. הדבר הזה בוצע פעם אחת כ-POC והבחור אמר שהוא הרס 3 בדרך, לבחור יש גם תואר שני בהנדסת אלקט' וגישה לציוד הנדרש.

להגיד "עובדה שזה אפשרי" זה פשוט מצחיק, גם אפשרי לבנות קונסולה לבד מ-0 בבית אם יש לך את הידע ואת הכלים הדרושים, זה לא אומר שזה ריאלי.

לסוני אין סיבה להוריד את המחיר של הקונסולה, לא הורידה את המחיר למרות שהיא הגיע לHard Cap של השוק שלה ודיי הפסיקה למכור .

ככל הנראה אחרי תיהיה הורדת מחיר רכה(הקונסולה עצמה לא תרד לדעתי פשוט יעשו באנדל של MOVE באותו מחיר שיש עכשיו או במחיר דומה).

בארצות הברית אין ממש סיבה להחזיק 2 , אחוזי הפיראטיות אפסיים יחסית לדרום אמריקה, אסיה, וחלק ממדינות אירופה(ספרד למשל שבה חוקי למכור צ'יפים).

הבעיה הגדולה של משתמשי ה-PS3 היא שלפי הEULA סוני יכולה לתת באן מלא למשתמש הPSN בשונה מ-MS שבה יש EULA נפרד לקונסולה ול- LIVE, בPS3 יש EULA יחיד ו-TOS לPSN.

ככה שאם תרגיש(ולסוני לא אכפת שהקונסולה פרוצה השאלה היא כמה לחץ יפעילו עליה המפיצות הגדולות) שהיא צריכה להלחם בתופעה התוצאות יכולות להיות הרבה יותר "קשות" למשתמשי קצה מאשר ב-360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נינטנדו כן הורידה מחיר ועוד הוסיפה לבאנדל

הם עדין מוכרים טוב מאוד וכרגע לא צריכים לרדת מתחת ל200$ בבאנדל הקים

סך הכל 200$ זה "מחיר זהב" לקונסולות ויורדים מתחת לזה שהקונסולה לא רלוונטית יותר

סוני לאומת זאת עדין במחיר השקה יחסית לקונסולות

עם יכניסו את הMOVE לחבילה באותו המחיר זה תיהיה כמו ירידה רצינית במחיר אבל ספק עם יעשו את זה לכל החבילות

אני כן חושב שהם ירדו ל250$ עם הבעיה באירופה תיפתר (הבעיה המשפטית)

250$ זה מחיר זהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...