חוות דעת על המפרט (9000 שקל ) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על המפרט (9000 שקל )

rank

Recommended Posts

ב-9000 ש"ח קונים 2 מחשבים. אחד עכשיו ואחד בעתיד. ניצול מיטבי של הכסף.

תשקול טוב האם אתה צריך כזה , או שעדיף לך לקנות אחד בעתיד כשהם יהיו מהירים יותר, גדולים יותר וזולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הSSD הזה לא שווה כלום, עם אתה מליונר אז עוד מילא אבל הם לא אז בשביל מה ? בשביל שהמחשב יטוס ? תיראה את המחשב בחתימה שלי, מריץ כמעט הכל על הגדרות מלאות ועובד חלק לגמרי, עם אני כבר יוציא סכום של 2000-3000 שקל אז למשהו שימושי כמו HD6990 שייתן לי לפחות ביצועים מטורפים במשחקים, אבל לא מאפן שעולה כמו כל המחשב שלי :bash: בקיצור כל רעיון הSSD הזה פשוט בזבוז שרפת כסף, מחשב ב4000 שקל יספיק!!!!!!!!!!!

נ.ב המפרט האחרון שלי לא סתם בעל HD6950 וGTS450, הHD6950 הוא בעל הכוח הראשי והGTS450 עובד ככרטיס פיזיקה וCUDA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שמנסה להציל לי את הכיס , אבל לא חסר לי כסף בחיים כל מה שביקשתי זה לנסות לנצל את הכסף בצורה טובה על המחשב .

אני פונה לפה כי אני יודע שיש פו אנשים שמבינים פי 10 מימני במחשבים ויכולים להמליץ לי על מפרט שינצל טוב את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומרה מתיישנת כל כך מהר, לכן אם אתה חושב שבהשקעה 9000 ש"ח אתה תקבל מחשב לעתיד אז אתה טועה.

ב 5000 ש"ח אתה יכול לקבל מחשב מאוד חזק היום ובעוד שנתיים (נגיד) אתה תוכל לקנות ולשלם שוב 5000 ש"ח ולקבל מחשב עם חומרה חדשה שיהיה הרבה יותר חזק מהמחשב שהיית קונה ב 9000 ש"ח היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הנה המפרט הסופי שלי

מעבד:

[..] INTEL CORE i7 S1155 2600K 3.4Ghz - TRAY ₪1539

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-P67A-UD3-B3 - זמין במלאי ₪702

זיכרון:

[..] KINGSTON HYPER-X BLU 4096MB (2048MBX2) DDR3 1600MHz CL9 - זמין במלאי ₪267

כרטיס מסך:

[..] GIGABYTE GTX570 GV-N570D5-13I-B ₪1996

מארז:

[..] SILVERSTONE RAVEN2 SST-RV02B-W BLACK w/o PSU ₪877

מערכות הפעלה:

[..] WINDOWS 7 HOME PREMIUM - 64 BIT - HEB - OEM - זמין במלאי ₪460

ספק כוח:

[..] COOLERMASTER SILENT PRO 700W - MODULAR ₪599

קרור למעבד:

[..] COOLERMASTER V8 ₪281

דיסק קשיח:

[..] OCZ VERTEX3 120GB SSD ₪1616

הרכבת מחשב:

[..] הרכבה + בדיקות יציבות - לרוכשי מחשב חדש ! ₪80

מחיר סופי: ₪8417

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

מה אתם אומרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת כמה רכיבים לא משתלמים, תבדוק אם אתה סגור על ה-VERTEX3 שדי יקר, מארז זה עניין של טעם - יש זולים

ממנו וטובים לא פחות:

מעבד:

[..] INTEL CORE i7 S1155 2600K 3.4Ghz - TRAY ₪1539

לוח אם:

[..] ASROCK P67 PRO ₪583

זיכרון:

[..] CRUCIAL RENDITION 4GB 1333MHZ DDR3 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪185

כמות:2

כרטיס מסך:

[..] GAINWARD GTX570 "GOLDEN SAMPLE" 1280MB GDDR5 - RETAIL - לרוכשי מחשב חדש! ₪1656

מארז:

[..] SILVERSTONE RAVEN2 SST-RV02B-W BLACK w/o PSU ₪877

מערכות הפעלה:

[..] WINDOWS 7 HOME PREMIUM - 64 BIT - HEB - OEM - זמין במלאי ₪460

ספק כוח:

[..] SEASONIC 750W : SS-750JS ₪465

קרור למעבד:

[..] SCYTHE MUGEN II REVB - זמין במלאי ₪221

דיסק קשיח:

[..] OCZ VERTEX3 120GB SSD ₪1616

הרכבת מחשב:

[..] הרכבה + בדיקות יציבות - לרוכשי מחשב חדש ! ₪80

מחיר סופי: ₪7867

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיסוניק יותר טוב מסילנט פרו ?

בכרטיס מסך לא עדיף לקחת חברה טובה כמו גיגביט ?

ולגבי מארז , אני יודע שאני יכול להסתפק אפילו במארז של 300 שקל אבל אני כבר די נעול

על הריבן הוא נראה טוב ויש לו מקום מיועד לssd והוא עם טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק מאוד, ברשותי מחשב בשווי 15000 ש"ח (השגתי מעבד שווי היה 7000 במתנה ובניתי מסביבו מערכת בשווי עוד 7 אלף) אז נכון שאז מחשבים עלו יותר מעכשיו אבל אני בטוח שיכלתי לחסוף כמה אלפים לדוגמא קניתי 4 ג'יגה זיכרון (מה ששודרג לאחר שנה וחצי לעוד 4 ג'יגה) באותה מידה יכלתי לקנות 2 ולחכות קצת ואז במידת הצורך לקנות עוד ולא כי התשחק לי. על כרטיס מסך בכלל אין מה לדבר, לקנות במידת הצורך הם מתיישנים בכזאת מהירות שזה מפחיד. הכרטיס מסך שלי בן שלוש שנים ואני חייב להודות שגם עד היום הוא פועל בצורה נהדרת (אומנם כבר לא על האקסטרים אך עדיין מביא ביצועים) עלה לי 1900 ש"ח.

במקרה הספיציפי שלך כונן ב-3000 ש"ח של במידה וזה לא לעבודה, זה בזבוז כסף, חכה קצת עם זה ותראה עד כמה ההבדלים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיסוניק הרבה יותר טוב. ספקים של CM לא הכי איכותיים.

בכרטיסי המסך היצרן לא משנה, הליבה של , היצרן רק בונה את הלוח המודפס והקירור שלא משנים כלום. כל עוד יש אחריות אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א יש לך שני כרטיסים אחד של NV ואחד של ATI?

איזה סוג לוח אם יש לך? יש אפשרות שיש לו צ'יפסט שמרכיב לוסיד?

לגבי הREVODRIVE נראה לי שלא מומלץ להשקיע בהם ולא בSSD כרגע מכיוון שזה זכרון מסוג פלאש ברגע שיפול החשמל בבית יקפוץ זה יכול לעשות בעיות כי זה כמו מכשיר טלפון שאתה מנתק לו את הבטריה זה על אותו רעיון.

לדעתי אם כבר תקנה אל פסק שיגן לך עליו אם אתה ממש רוצה וגם אז עדיף לקנות 80 -120GB

סליחה על הטעויות ממקודם רשמתי את זה מטלפון שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...