E7400 - 3.5GHz מהווה צוואר בקבוק ל-460GTX? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E7400 - 3.5GHz מהווה צוואר בקבוק ל-460GTX?

lev-27

Recommended Posts

אני משחק ב-Rift ובהגדרות הכי גבוהות המשחק לא רץ מעל 20FPS למרות שכרטיס המסך (460GTX) נמצא הרבה מעל הדרישות המומלצות. עשיתי OC לכרטיס ואני עדיין מקבל 20FPS. אני עובד עם מעבד E7400 שעבר OC ל-3.5. האם המעבד חונק את המערכת? מעודכנים. 4GB מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

לדוגמה, 'האם E7400 - 3.5GHz מהווה צוואר בקבוק ל-460GTX'.

בגדול התשובה היא לא, המעבד לא אמור להוות צוואר בקבוק. מה שכן, אולי המשחק הספציפי הזה (ופה אין לי מושג לגבי הדרישות שלו) מנצל דווקא ריבוי ליבות ולא תדר, אולי הוא "בעייתי" במיוחד מכל סיבה אחרת.

כמו כן, באיזו רזולוציה אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1650X1080 על הגדרות Ultra. דרישות מערכת מאתר המשחק:

Recommended System Specifications

Operating system: Windows XP, Vista, or 7

Processor: 2 Duo 2.2 GHz or better

Memory: 4 GB

Hard disk space: 15.0 GB available

Desktop Video: Nvidia GTS 250 or better

Notebook Video: Nvidia GTX 200M series or better

Sound: 8.1 compliant card

DirectX®: 9.0c, June 2010 update

Broadband connection (DSL, cable modem, or other high speed connection)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני אומר נאמר בהסתייגות מכיוון שאיני מכיר את המשחק.

1. ההגדרות הרשמיות של המשחק לא אומרות כלום על הביצועים שתקבל במערכת שלך, מלבד העובדה שאתה יודע שהמערכת שלך מסוגלת להריץ אותו.

2. ברזולוציה הזאת המעבד הוא עדיין צוואר בקבוק, מספיק שהמשחק מסתמך על ריבוי ליבות ותתכן פגיעה בביצועים בהגדרות מסוימות.

3. המערכת שלך טובה אבל זה לא מבטיח שתוכל לשחק בכל משחק ובכל מצב על ההגדרות הכי גבוהות. ייתכן שבמשחק הזה המערכת שלך, מסיבות שונות, לא מאפשרת לשחק בהגדרות הכי גבוהות וכאן אתה צריך למצוא את האיזון בין הגדרות מספיק טובות וקצב משחק מספק.

אם בכל שאר המשחקים המערכת מספקת אותך, אני לא רואה סיבה להחליף מעבד בגלל משחק אחד, מה עוד שאני גם בכלל לא בטוח שהחלפת מעבד תתן לך את תוספת הביצועים הרצויה.

אם המערכת כבר לא מספקת אותך באופן כללי, מה שאני די בספק, אז יש מקום לשקול שדרוג או החלפה של פלטפורמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...