המלצה לכרטיס של NVIDIA למשחקים ב-1080P בתקציב של 800 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס של NVIDIA למשחקים ב-1080P בתקציב של 800 ש"ח

64bit

Recommended Posts

שלום חברים, אני צריך המלצה לכרטיס מסך למשחקים ברזולוציה של 1080X1920. אני משחק לרוב במשחקים ישנים יחסית שאינם דורשים כרטיס חזק אך אני מעוניין באפשרות לשחק במשחקים שיצאו בעתיד כמו Diablo III. אני מעוניין בכרטיס מסך של NVIDIA בגלל טכנולוגיית ה-CUDA לשימושים אחרים ממשחקים.

התקציב הוא כ-800 ₪.

מפרט המחשב הוא :

Athlon X3 425 @ 3.4GHz

2GB ram (כנראה שאקנה מודול של GB4 בקרוב)

Seasonic 500W

ומסך של 1080P

חשבתי לקחת את 460GTX 768MB של , אך אני לא בטוח שהוא מספיק למשחקים ברזולוציית המסך שלי.

בתודה מראש לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך ממש אופציות אחרות אתה יודע... בחריגה יש את גרסאת ה1GB המעט חזקה יותר

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=6802

אבל אני חושב שתסתפק בגרסאת ה768MB למען האמת, 1920X1080 עוד לא ממש יכולה להכניע כמות כזאת של , בטח שלא במשחק מהסוג של דיאבלו 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים על העזרה, התחדשתי היום ב-GTX 460 של . הכרטיס עובד אך יש לי בעיה.

התקנתי את הכרטיס במחשב והתקנתי את הדרייברים האחרונים מהאתר של ונראה כאילו המחשב נהיה איטי יותר.

לדוגמא התחלתי לשחק ב COH ובאמצע המשחק רציתי לצאת לרגע לחלונות אז לחצתי על ALT+TAB, כמו שאני תמיד עושה, והמשחק נתקע לכמה דקות עד שהוא יצא לשולחן העבודה. זה מעולם לא קרה לי. דבר נוסף הוא פיקסול בצפייה בסרטים ועוד כל מיני דברים שאני חושב שהם לא תקינים.

אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לפתור את הבעיה, ואם זה לא המקום המתאים אשמח אם תגידו לי באיזה פורום לחפש עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...