GTX460-768 Vs HD6850 צריך עזרה! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX460-768 Vs HD6850 צריך עזרה!

yossi_s1

Recommended Posts

הגיע הזמן להחליף את הX1950 שלי שאני מאוד מרוצה ממנו, עד היום מפעיל משחקים על איכות גבוהה-בינונית.

אני מחפש משהו זול, אין לי כסף כרגע.

בהתחלה חשבתי על 450 אבל השדרוג לא נראלי משמעותי מספיק ואני מחפש משהו שיחזיק כמה שיותר זמן עם אופצייה עתידית לשדרוג המסך לFULL-HD. (כרגע 1680X1050)

חשבתי לחכות לסדרה החדשה של אבל כל הפרטים עליה כבר נחשפו ואני לא רואה סיבה לחכות.

ההתלבטות היא בין הכרטיסים בכותרת, כששניהם במחיר די דומה (סביבות ה700 שח) אבל אני לא מצליח לבחור בניהם.

יבוצע OC לכרטיסים, ביצועים ללא OC לא רלוונטיים מבחינתי!

אני יסדר יתרונות וחסרונות מבחינתי.

רעש וחום: לפי מה שהבנתי הם די דומים, הכרטיס ירוץ במצב חצי פאסיבי (מאוורר מכובה לגמרי במנוחה) וחשוב שהכרטיס יעמוד בזה, מהנסיון שלי ה460 קריר הרבה יותר ולכן הוא לוקח פה.

חשמל: יש לי ספק חלש לא ברור לי עם זה 350W או 400W, אבל איכותי של דלתא, הוא החזיק 460 ללא OC ועדיין אני יעדיף כרטיס שצורך פחות חשמל, כאן ה6850 לוקח.

ל460 יש פיזיקס וCUDA, אין לי מושג עד כמה זה באמת משנה משהו וכאן אני צריך ייעוץ.

אחרי OC לפי מה שהבנתי 460 חזק יותר, עד כמה אני לא יודע.

בקיצור אני צריך המלצה תוך התחשבות בסעיפים שכתבתי וגם הסבר קצר אם אפשר למה אחד עדיף על השני.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט נמצא בצד, המחשב הראשון, למרות שהוא טיפה השתנה, בקצרה:

p35

4gb 1333

q8200@2.87

הספק לא ג'נרי, איכותי של דלתא אני לא יודע אם זה 350W או 400W אבל הוא החזיק כבר GTX460 אז לא צריכה להיות בעייה.

אני כנראה יזמין מחר 6850 אם אני אמצא במחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את הספק מה שאני יודע שהוא לא יחזיק המינימום שאתה צריך זה ספק 450W

שלך לידע הכללי ספק 400W ויכול להיות ג'נרי חברה לא מוכרת לי לפחות,

ליתר ביטחון תקח ספק חזק יותר, כמו גם אני מציע לך להתייעץ בפורום ספקים לפני הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ג'נרי 100%. אני מכיר את החברה הם פשוט לא מייצרים תחת השם שלהם בדרך כלל.

עד היום הוא החזיק X1950 שצורך 100W וגם יש לי נסיון איתו ביחד עם 460 והוא החזיק את הכרטיס בלי בעייה, מצד שני הוא בטח היה קרוב ל100% LOAD ואני מעדיף לא לעבוד במצב כזה.

6850 צורך 130W לא תיהיה בעייה, מקסימום אני יחליף ספק.

460 עולה לי 720 ו6850 עולה 790

אם ה6850 היה באותו מחיר/זול יותר הייתי כבר הולך עליו כדי להיות בראש שקט לגבי הספק.

אני עדיין מתלבט כי ה460 יותר זול.

נגיד ואין לי בעייה של ספק, איזה כרטיס עדיף? אני לא מצליח לחליט בניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...