צריך יעוץ מנסיון או כל דבר יתקבל בברכה בנוגע למסך 27 אינץ - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יעוץ מנסיון או כל דבר יתקבל בברכה בנוגע למסך 27 אינץ

yosizach

Recommended Posts

אוקיי שלום לכולם , ובוקר טוב לכולם .

החלטתי שאני רוצה תצוגה גדולה ונוחה לעבודה על המחשב הביתי , ובחרתי בגודל של 27 אינץ'.

שמח עם הבחירה של הגודל .

בנוגע לצג ...קניתי את הדגם הזה

Samsung P2770HD LCD 27 , חזרתי איתו הביתה והתחילו כל מיני בעיות למינהם , החזרתי אותו היום לחנות שקניתי ממנה. הם בודקים את העניין אבל אני זכאי לקבל את אותו מסך חדש...כי המסך הנוכחי אפילו הגיע עם בועת אוויר מעצבנת כזו במסגרת , בכל אופן , נעמדה בפני דילמה .

אני יכל להוסיף כסף ולקחת את המסך הזה .

Dell U2711 UltraSharp LCD 27

בחנות נאמר לי שעם אין לי שימושים גרפיים לעבודה וכו' חבל על הכסף .

אני אישית יצאתי בהרגשה רעה מהמסך של סמסונג , לכן נשאר לי להחליט במה לבחור או בצג חדש של סמסונג מאותו דגם שקניתי או , במסך של Dell(תומך ברזלוציה של 2560 1440)

אבל למשחקים בחנות אמרו לי שהוא לא מומלץ , לכן אני שואל כאן לחוות דעת נוספת כדי לי להוסיף כסף ולקחת אותו ? , השימושים יהיו , גלישה , ומשחקים ..אני מאלה שמוכרחים לשחק משחקים בגרפיקה גובהה עד כמה שאפשר והולך להצטייד במחשב מתאים לכך בקרוב אז מה אתם אומרים ?

+ אני מאמין שבמסך החדש של שאני יקבל לא תהיה בעיה כנראה נפלתי על דגם שיצא מהיצור דפוק נדיר אבל קורה.

תודה רבה לכולם , כל חוות דעת תתקבל בברכה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עובד מהבית עם הU2711 והמסך מספק אותי להכל, לקרוב משפחה שלי יש את הסמסונג P2770HD וההבדל באיכות ביניהם די מורגש מהניסיון שלי, אם אתה מתכוון לשבת הרבה שעות בתדירות יומיומית שווה להשקיע את ההפרש וללכת על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אמנם קצת ישן אבל אני סקרן:

איך אתה מסתדר עם גודל הנקודה הקטן של הDELL?

(אני כמובן מתכוון לעבודה של טקסט, כי הרי לעיבוד תמונה גודל נקודה כזה קטן הוא מצוין).

ומה חשבת על גודל הנקודה הגדול של הסמסונג? היה נוח לקרוא ? התמונה הייתה חלבית\ פיקסלצייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...