אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי גידול ילדים - מהי עמדתכם בנושא?

benor

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למרות שאני חושב שבימינו אפשר ועדיף לדחות את הנושא לגיל מאוחר יותר, חובה להביא ילדים, מכמה סיבות ברורות:

1: זו המטרה שלך בתור יצור חי, ולא משנה כמה התקדמנו, אנחנו עדיין חיות.

2: מי יטפל בך כאשר תזדקן? מה אתה תהיה עלוקה של המדינה? תוך כמה עשרות שנים זה יהפוך להיות מצב בעייתי.

למה עלוקה?על מה אתה משלם ביטוח לאומי כל חייך ועושה מילואים?המדינה חייבת להחזיר לך בערוב ימיך.לפי דעתי זקנים ותינוקות נכנסים באותה הגדרה-חסרי ישע- ועל החברה להתייחס אליהם באותו אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נוריד רגע את המחסומים של האטיקה (שלא חוסמים אף אחד ברגע האמת), זקנים ותינוקות הם עלוקות.

ושוב, אם אנשים לא יביאו ילדים לעולם לא אהיה מי שיטפל בהם (גם אם המדינה חייבת להם, המדינה צריכה אנשים שיבצעו את החוב הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

על מה אתה משלם ביטוח לאומי כל חייך ועושה מילואים?המדינה חייבת להחזיר לך בערוב ימיך.

...

ביטוח לאומי מחזיר לך את כל מה שנתת לו בשנים שעבדת?

אתה חושב שאפשר לחיות עם תקציב של ביטוח לאומי?

אתה לא יכול לסמוך על אף אחד שידאג לך חוץ מעל עצמך. על הילדים שלך אתה יכול לסמוך, אם היית הורה טוב כל השנים, אתה קוצר את הפירות של הזרעים שזרעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נוריד רגע את המחסומים של האטיקה (שלא חוסמים אף אחד ברגע האמת), זקנים ותינוקות הם עלוקות.

ושוב, אם אנשים לא יביאו ילדים לעולם לא אהיה מי שיטפל בהם (גם אם המדינה חייבת להם, המדינה צריכה אנשים שיבצעו את החוב הזה).

אתה מדבר שטויות.אם נלך לפי הראש שלך צריך להוציא להורג כל מי שעבר את גיל 50.

ואת הילדים יש לזורק למכלאות עד שהם יכלו להיות כוח עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אם תוכל לעבוד עד זמן קרוב יותר לגיל המוות שלך כך יש יותר סיכוי שתוכל לממן את עצמך ולא תהיה עלוקה על המדינה והמשפחה שלך (ושוב, אני יודע שזה נשמע נורא וחסר רגש, אבל יצור שדורש תנאים ולא מחזיר דבר בחזרה נקרא עלוקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאין ילדים אין את האפשרות לחוש את האהבה העצומה והאושר מהם. לי יש ב"ה שלושה והם גורם מכפיל ומשלש של האושר בחיים שלנו. אגוצנטרי וקישקושים כאלה יוצאים מפי אדם שלא גדל במשפחה בריאה. זה כמו להתווכח פילוסופית למה לא לפגוע במישהו אחר, או למה השפיות עדיפה על הטירוף, פילוסופית נטו. מי שלא יודע מה זה אושר של משפחה רק מבלבל פה את המוח. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאין ילדים אין את האפשרות לחוש את האהבה העצומה והאושר מהם. לי יש ב"ה שלושה והם גורם מכפיל ומשלש של האושר בחיים שלנו. אגוצנטרי וקישקושים כאלה יוצאים מפי אדם שלא גדל במשפחה בריאה. זה כמו להתווכח פילוסופית למה לא לפגוע במישהו אחר, או למה השפיות עדיפה על הטירוף, פילוסופית נטו. מי שלא יודע מה זה אושר של משפחה רק מבלבל פה את המוח. :silly:

זאת התאוריה המקובלת. זה לא קשור אם המשפחה מאושרת או לא-מתפקדת. אתה יכול לגדל גם 15 ילדים לתפארת ועדיין השיקול להביא אותם נובע מתועלת אישית.

ד"א - בהתחשב בעומס שריבוי ילדים מטיל על המדינה ועל העולם בכלל, ריבוי ילדים (מעל 3) הוא לא רק אגוצנטרי (שזאת תאוריה) אלא פשוט אגואיסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימנתי את הקטעים הטובים, כדי שיהיה קל יותר לבצע ניתוח פסיכולוגי מזורז לעמדה שלך. והנה היא שוב אותה אמירה אלמותית: בורות היא ברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורות?! אני מבין שאתה מחזיק את עצמך לסוג של אתאיסט. זה עוד סוג של פיגור נפשי עמוק ביחד עם חוסר ההבנה של מה זה משפחה. מעניין שזה הולך הרבה יחד. מוכי גורל...ילדי תרבות עקרה...

ניתוח פסיכולוגי?! נראה לי שאתה מבין בזה כמו חמור בגלידה...תתעסק עם מערכות סטריאו...זה שאתה מתיימר לנתח אותי מההדגשות שעשית לא מלמד על חוכמה גדולה במיוחד...עוד אתה מעיז לומר בורות, חוצפן קטן וחסר משמעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט קל מידי... כל כך קל. אבל כדי לא לגרור את הדיון למחוזות לא נעימים, אני לא ארחיב מדוע. אני רק יכול לומר - באמת ובתמים - שאני מקנא בך עד מאד על שאינך מסוגל לחזות בצורה כה עמוקה וכה ברורה בתמונה הנגלית לעיני החוקרים, לפיה האדם הוא בסה"כ קוף משודרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אם תוכל לעבוד עד זמן קרוב יותר לגיל המוות שלך כך יש יותר סיכוי שתוכל לממן את עצמך ולא תהיה עלוקה על המדינה והמשפחה שלך (ושוב, אני יודע שזה נשמע נורא וחסר רגש, אבל יצור שדורש תנאים ולא מחזיר דבר בחזרה נקרא עלוקה).

אתה מקשיב לעצמך?! זה נראה לך הגיוני לדרוש מבנאדם לעבוד כל החיים שלו בלי שום אופק של גיל פרישה שהוא יכול לצפות לו?! אתה רוצה לעבוד כל החיים שלך עד שתמות?! כנראה שאתה שוכח שטעם החיים זה לא להיות עבד אלא להיות אדם חופשי ולעשות מה שבא לך, לטייל, להינות עם הילדים והנכדים, להיפגש עם חברים וכל אחד מה שעושה לו טוב. זאת המטרה של פרישה ולשם שואפים להגיע בעת זיקנה.

למה אתה חושב שהמדינה בשנים האחרונות שינתה את החוקים שלה לגבי קרנות הפנסיה למיניהן? כדי שאנשים יחסכו יותר במהלך החיים שלהם כדי שיהיה להם קיצבה נורמאלית שהם יוכלו לחיות ממנה בגיל פרישה ולא להסתמך על ביטוח לאומי בלבד שלא מספיק אפילו לקניות בסופר.

אגב, התגובה שלך לא קשורה לדיון שהוא על האם ההחלטה לא להביא ילדים לעולם היא אנוכית או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שאתה לא בדיוק מעודד חשיבה פתוחה, וחי את חייך לפי הנורמות החברתיות. אם כל הכבוד, הרצון שלך לא זהה לצרכים ולרצונות של שאר החברה.

"אני נורמאלי, מי שלא חי כמוני או מרגיש כמוני דפוק."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...