עזרה בהקמת שרת ביתי לתירגולים ולימודים - עמוד 2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהקמת שרת ביתי לתירגולים ולימודים

JentuS

Recommended Posts

השלב הבא שלי אני רוצה לנסות את HYPER-V SERVER 2008 R2 , ואם כבר אני מדבר על זה מישהו יודע אם ישנה איזה בעיה להתחבר אליו ב-CONSOLE מרחוק ב-Workgroup?

אין שום בעיה.

תשתמש ב http://archive.msdn.microsoft.com/HVRemote

יסדר לך את כל עניין ההרשאות שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני מתכנן לעשות זה קודם כל להתקין עליו את המערכת ההפעלה שלי שהיא 7 64 bit ואז להתקין עוד מערכת במחיצה שונה שהיא ה

Windows Server 2008 R2 עם Hyper V

האם זה בסדר ?

ואז כל פעם שתרצה לתרגל או לבדוק משהו תצטרך לאתחל את המחשב?

חבל על הזמן שלך.

תתקין את ה7.

עליו תתקין VirtualBOX.

ותתחיל לבנות מכונות וירטואליות על הBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז כל פעם שתרצה לתרגל או לבדוק משהו תצטרך לאתחל את המחשב?

חבל על הזמן שלך.

תתקין את ה7.

עליו תתקין VirtualBOX.

ותתחיל לבנות מכונות וירטואליות על הBOX

וזה לא משנה שאני לומד ב server 2008 r2 עם hyper-v ? אפשר לעשות את זה גם בדרך שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hyper-v זאת תוכנת וירטואליזציה של מיקרוסופט.

אם תחליט להשתמש דווקא בה ולא באלה שאנחנו המלצנו לך, אז תהיה חייב להתקין סרבר ישירות על הברזלים, ולהתקין את התוכנה עליו (או רול או לבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שאני עושה את הדבר הנכון.

העיניין הוא שאני לומד MCITP ואני לומד ומתרגל על Hyper-V ו Server 2008 R2.

אז שהמחשב החדש מגיע מחר אני מתקין קודם כל וינדוס 7 ואז עוד מערכת הפעלה שהיא Server 2008 ואז עליה Hyper-V.

אני מקווה שאני עשוה הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנון שלך, להתקין Win 7 ו- Win 2008 R2 במקביל (על שתי מחיצות שונות), הוא הדבר הנכון לעשות.

מעולה,תודה רבה.

עריכה:

במקום לפתוח דיון חדש אני אשאל כבר כאן.

מה סדר הדברים שאני צריך לעשות על מנת לייצור את המכונות הוירטואליות בצורה טובה ? (כי הבנתי שמוכנה וירטואלית אחת צריכה להיות ה Domain Control כאשר

המכונה הזאת כעיקרון נדלקת ראשונה ואז שאר המכונות הוירטואליות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנון שלך, להתקין Win 7 ו- Win 2008 R2 במקביל (על שתי מחיצות שונות), הוא הדבר הנכון לעשות.

אני רואה פה דיון חם מתגלגל וזה טוב גם לי :yelclap:

דרך אגב זה גם מה שאני מתכוון לעשות במחשב שלי , Windows 7 64bit כבר מותקן , אני הולך להתקין במקביל Server 2008 R2 במחיצה אחרת ואז בתוך הסרבר להתקין מכונה וירטואלית שבתוכה אני אתקין כבר מערכת\ות הפעלה ואני אתחיל לתרגל , רק תנו לי עצה איזו מכונה הכי עדיף להתקין (בלי להתייחס לרשיונות השונים) ? , בפורום אחר הציעו לי להתקין את VMware Workstation 7 בגלל שאמרו שיש לה יותר כלים לעבודה , האם זה הצעה טובה שקיבלתי או שיש איזו מכונה וירטואלית יותר טובה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך Hyper-V ?

אי אפשר להתקין Hyper-V על שכבת ווירטואליזציה קיימת (VMware Workstation, Server, VirtualBox).

אם לא צריך, תוכל להשתמש בכל תוכנת ווירטואליזציה שתרצה. אני מוצא את VirtualBox קלילה יותר על המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...