זיופים ובעיות CRASH עם כרטיס 460GTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיופים ובעיות CRASH עם כרטיס 460GTX

Ran B

Recommended Posts

היי חברים,

בספט' האחרון (2010) רכשתי מערכת מחשב חדשה, שלמה עם מפרט טכני מאוד מדוקדק לצרכים שלי והרבה יותר.

חלק מהמפרט הוא מעבד I7, זיכרון 8GB, לוח-אם P55M-UD2 וכרטיס מסך 460GTX עם 1GB זיכרון, ספק ENERMAX 525W.

אני עובד על WIN7 ULTIMATE ששודרג ע"י ANY TIME UPDATE כשהיה בגרסאת ההום-פריום לפני. (64BIT שתי הגרסאות..)

וכן על גרסאת דריברים עדכנית של , שהשתחררה בינואר האחרון - 266.99

האמת שעוד בערכת דריברים 258(נקודה משהו..) נתקלתי בבעיות רציניות של CRASHים וRECOVER של הKERNEL.

מידי פעם, בעת קצת מאמץ גרפי (ואפילו בכניסה לסרטי YOUTUBE) המסך נכבה לכמה שניות וחזר והווינדוס טען שהוא שיחזר את הKERNEL

שקרס לNVIDIA... זה היה קורה לא מעט פעמים ומתישהו הפסיק עם המעבר לדריבר 260.99.

מאז לא סבלתי למשך הרבה זמן בCRASHים האלה ובפעם בהתחלה גם הייתי מריץ משחקים והכל היה רץ בסדר בלי זיופים.

מאז שהתקנתי את הדריבר האחרון 266.99 חזרו לי CRASHים, אז ביצעתי התקנה ניקיה של 260.99 שוב, וזה לא ממש עזר.

התעסקתי המון זמן עם DRVIER SWEEPER ועשיתי CUSTOM INSTALL לדריברים שיעשה CLEAN INSTALL וכל מיני דברים.

עכשיו אני שוב יושב על 266.99 האחרון ובמשחקים אני רואה פחות זיופים -

אבל אם אני מריץ 3DMARK06, מה שפעם רץ לי ממש בסבבה ובאיכות נפלאה - היום תוך 2 שניות

מתחילים לראות קווים, הכל מתחרבש, הצבעים משתגעים - כאילו יש OC לא יציב על הכרטיס.

ולמען הסר ספק - לא עשיתי שוב OC לא לCPU ולא לGPU ולא לזיכרון ולא לכלום!

מה גם, המארז מאוורר והטמפ' הממוצעת של המעבד היא 28 מעלות בIDLE והכרטיס מסך דומה גם כן.

(אני על קירור אוויר איכותי)

אני עובד עצות והייתי מת לדעת מה עוד אני יכול לנסות לפני שאני זורק את המחשב למעבדה ממנו קניתי אותו

ומבקש מהם להחליף את הכרטיס.

האם יש בעיית חומרה של הכרטיס? האם יכולה להיות בעיית חומרה אחרת?

עשיתי דיאגנוזה כל הלילה לRAM - מתבצע במקום הBOOT של הווינדוס..ולא נמצאו בעיות

זה כאילו כ.מסך שאמור להיות מעל ומעבר עבורי ובתכלס הוא מזייף המון ופשוט נוראי..

ה7600GT במחשב הישן שלי, נותן תמורה הרבה יותר חזקה ממנו.

אשמח לכל עזרה בנושא ולהצעות מה עוד אפשר לעשות

והאם יכול להיות גם שהשדרוג מערכת הפעלה גרם לצרות?? (זה נעשה ללא פירמוט....)

לפי מה שאני למד מהרשת בזמן האחרון, זה נראה כאילו הכרטיס הזה הוא פשוט נפילה רצינית של והוא

כישלון פשוט..

שווה להחליפו?

תודה מראש,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX460 מבחינתי רחוק שנות אור מלהיות כשלון, אם היה כשלון לא הייתי בעלים של צמד כאלה.

לגביי הכרטיס שלך נראה כאילו אין לך הרבה ברירות והכרטיס מת בטרם עת. לך לחנות ואם הם יהיו מספיק נחמדים ייתכון מאוד שבצ'יקצ'ק יחליפו לך לכרטיס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על סמך מה קל לך להחליט ככה שהוא מת?

(אני לא מתכוון לשאלה בטון מתנשא חס וחלילה או עצבני ממש לא - אלא מתוך סקרנות)

כאילו.. אני רואה אופציות מגוונות לדברים שיכולים להשתבש.

בעיות עם שידרוג גרסאת WIN7 ללא פירמוט,

ניסיונות מעברים בין דריברים (למרות שכל פעם ביצעתי CLEAN לפי הספר ולפי גם).

אולי חוסר התאמה ללוח של גיגה-בייט? (שמעתי תיאורה כזאת ואני מאוד מפחד ממנה!!)

אולי כשלון בכלל של רכיב אחר? לוח-אם, , מעבד..?

אולי כשלון של ספק כוח?? (אני בספק... הספק כוח הזה מאוד אמין וגם 525W זה לא כזה נמוך בשביל מערכת כזאת!)

באמת שאין לי דרך ממשית לגלות בעיה ספציפית, אבל כן - אני גם שוקל להאשים את הכרטיס בלבד.

מכיוון שהכל משתבש כאשר נוצר עומס קל של גרפיקה על המחשב..

וטוב לי אם הסיבה האמיתית הוא המוות של הכרטיס - סה"כ הוא באחריות עם כל המערכת ויחליפו לי אותו.

השאלה אם הבעיה לא תחזור על עצמה ובאמת מדובר על בעיה חומרתית ספציפית לכרטיס שלי והוא מת..

כי אם הבעיה היא בהתאמה של הכרטיס ללוח, למשל, אז אני צריך לקחת כרטיס אחר..

ומה לגבי הגדרות בBIOS ? אומנם לא נגעתי בהן מעולם, אבל האם יש הגדרות ממומלצות שכדאי לבדוק, לאמת ולהגדיר בBIOS

עבור הPCI-E ??

אולי צמד כאלה הוא טוב יותר? :)

שוב תודה,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת פרנואיד לגביי הנושא הזה, מה שתיארת זה תיאור מדוייק של איך נראה מקרה בו יש דיפקציה בכרטיס מסך

אני לא אומר 100% אבל אם כרטיס מסך אחר עובד בצורה מושלמת אז הנה לך פתרון. בשביל מה קיימת האופציה לממש אחריות? בדיוק בשביל מקרים כמו שלך.

אני עונה קצת בגישה של been there, done that.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי לגמרי התשובה שלך.

באופן הגיוני, אם לא הייתי HIGH USER, מה שנקרא - ולא הייתי מבין בכל הדברים והנושאים האלה-

סביר להניח שהייתי נותן למעבדה את המחשב ואומר להם לשבור את הראש ולממש לי את האחריות ולהביא לי חלקים חדשים

למה שצריך.

אבל אני מאוד לא רוצה להחליף לוח-אם ו/או מעבד עכשיו.. בטח שלא בראש שלי פירמוטים והתקנות חדשות.

בכל מקרה,

אני כנראה אלך לחנות לבקש כרטיס חדש.

אבל לרגע נראה כאילו פתרתי זמנית את הבעיה :

כיביתי את המחשב וניתקתי אותו מהחשמל, פתחתי אותו והוצאתי את הכ.מסך. נשפתי באיזור גוף הקירור ע"מ להוציא את המעט

אבק שהספיק לצבור ב4 חודשים שלו איתי.. התמקדתי בעיקר בניקוי המגעים של הכרטיס ושל הPCI-E על הלוח, ע"י נשיפות קלות והעברת אצבע.

אח"כ חיברתי מחדש את כל הנושא - ועכשיו אין לי זיופים ואין לי בעיות עם 3DMARK06 בכלל!!

הגיוני? יכול להיות שאחד מהחיבורים ללוח-אם / חיבורי החשמל האישיים שהספק נותן היו קצת רופפים או בעלי שטח מגע מאובק ולא תקין?

אני לא יכול לקשור את הנושא לחום ולניקוי אבק מהכרטיס, מכיוון והכרטיס היה מזייף תוך 5 שניות מהפעלת ה3DMARK..כך שלהתחמם הוא בטוח לא הספיק..

עכשיו איך אני אבוא בטענות למעבדה? חחחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב אולי זה בכלל לא הכרטיס מסך?

אולי זה צירוף מקרים מוזר שכזה שדווקא שעשית שינוי דריבר קרה הcrash

תריץ memtest86+ בboot כדי להיות בטוח

יש לך לינק לMEMTEST ?

כי הרצתי בBOOT MEMTEST של הWINDOWS7 - זה נראה לי על אותו עיקרון.

זה רץ כל הלילה ולא מצא תקלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד...

בדיוק נכנסתי לפורום כדי לספר על הבעיה שלך (ושלי) בדיוק...

בנוסף לצעדים אותם ביצעת, אני גם פירמטתי את הווינדוס - הבעיה ממשיכה.

אני אנסה את מה שהמליצו ולאחר מכן אשלח את הכרטיס למעבדה.

האם הבעיה נפתרה אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד...

בדיוק נכנסתי לפורום כדי לספר על הבעיה שלך (ושלי) בדיוק...

בנוסף לצעדים אותם ביצעת, אני גם פירמטתי את הווינדוס - הבעיה ממשיכה.

אני אנסה את מה שהמליצו ולאחר מכן אשלח את הכרטיס למעבדה.

האם הבעיה נפתרה אצלך?

החזרתי את הכרטיס לחנות - הם מעבירים ליבואן ואני מחכה להחלפה.

כמו שזה נראה, לNVIDIA יש בעיית הפצה במערך הייצור שלהם לגבי ה460GTX.

אתה הבן אדם השני שאני רואה כאן רק מתלונן על הבעיה - ובאינטרנט יש אינספור תקלות כמו שלי.

אני לא בטוח שאני מעוניין לקבל כרטיס מאותו דגם..

אני אנסה לבקש כרטיס אחר לגמרי בעל מאפיינים דומים. לא יודע מה הסיכוי שאקבל אותו.

אבל הכרטיס הזה ממש דפוק.

בנתיים אני מחכה לתשובה מהיבואן והחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

memtest = בדיקת זכרון של 7, זה אותו דבר, ולהוכחה תפתח את תיקיית הדיסק ותראה שם תיקייה שקוראים לה memtest.

אם לא היה לך כל הלילה אף בעיה בבדיקת זכרון וכל פעם שאתה פותח זה עושה לך בעיה אחרי 5 שניות, כנראה בכמעט 100% שהזכרון פה הוא לא הבעיה... זה כמו לומר שאדם יכול לרוץ בתל אביב כל הלילה ולא להתעייף, אבל אם הוא רץ בירושלים 5 שניות אז הוא כן יתעייף.

לדעתי תממש אחריות, זה לא נראה כמו שום בעיה אחרת חוץ מכרטיס מסך.

סליחה, לא קראתי עד הסוף ולא שמתי לב שהבעיה נפתרה :-X צריך להוסיף אפשרות בפורום של מחיקת הודעה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...