רעש (תיאור בפנים) מה-SOLO 6C שלי שנדמה לי שלא היה קודם - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעש (תיאור בפנים) מה-SOLO 6C שלי שנדמה לי שלא היה קודם

xtract1

Recommended Posts

אהלן חברים.

את הרעש די קשה לתאר, אנסה בכל זאת ואגיד שזה כאילו רעש "רעידות" ששומעים כשבדר"כ מגבירים יותר מדי והרמקול "לא יכול לעמוד בזה"..מקווה שהבנתם.

בהנחה שכן, מה שמוזר הוא שאני אף פעם לא שומע ביותר מחצי מהיכולת של הרמקול (נדמה לי שהוא מגיע עם 60 ואני ב-30 גג) ולאחרונה (חודש חודשיים גג) שמתי לב שהרעש הזה קיים ומדובר באותם שירים שתמיד שמעתי (במועדפים ביוטיוב) ולא שיניתי סגנון או משהו. עכשיו פתחתי את הבד שמכסה את הרמקול, הכל מבחינה ויזואלית נראה בסדר גמור ואין שום דבר יוצא דופן. כמובן שמיקום הרמקולים לא שונה והם חלילה לא נפלו או ניזוקו בצורה כלשהי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין בזה כ"כ אבל נדמה לי שהמגבר פנימי או שמהו כזה. יש לי אחד שהוא ה"ראשי" ושם אני שולט על הוולים והוא מחובר לשני, שניהם מחוברים ישירות לכ.קול (פשוט, OB). אין לי שום מערכת סטריאו אחרת/מגבר/רמקולים אחרים לחבר - לצערי.

לגבי הרמקולים - אני מודע לבחירה הטובה, הם כבר מעל שנה אצלי ואני מאוד נהנה, אני לא חושב שאני צריך לקנות כ.קול בישילהם, אולי אני טועה? בכל אופן גם עם אותו כ.קול לא היו את אותם רעשים לפני חצי שנה נניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מחוברים לחשמל, אז יש מגבר - כמו שחשבתי.

אני לא יכול לשלוט על הבאס מהרמקולים עצמם, אז לעשות זאת דרך המחשב?

בכל אופן אין לי בעיה לרכוש כ.קול יותר טוב השאלה אם זה באמת יפתור את הבעיה - נראה לי מוזר שזו הבעיה מאחר ולפני חצי שנה עם מפרט זהה לא היתה את הבעיה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש אותם, ואני שם לב שיש להם רעש בטראבל מן צליל צורם כזה... הטראבל תמיד מכוון רק ל-2 והבאס על -3 ושאני שם את הטראבל על יותר גבוה

הצליל הצורם רק מתחזק :nixweiss:

הם טובים, אבל לא יודעים לסנן רעשים בשיט! יכול להיות בגלל שהם מתיימרים קצת להיות מוניטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...