צריך המלצה עד 4000ש"ח לתוכנות AutoCAD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה עד 4000ש"ח לתוכנות AutoCAD

Chamuelm

Recommended Posts

אחותי צריכה מחשב (עדיף נייד) שיריץ את התוכנות הבאות:

• AutoCAD Architecture 2008
  • Revit
  • Photoshop

התקציב: עד 4000 ש"ח

אם זה ממש לא משתלם ועדיף מחשב נייח אז אפשר גם המלצה למחשב נייח (למרות שזה לא הפורום)..

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע, שמחשב נייח יציג ביצועים טובים יותר, למחשב בתקציב זה.

אני מניח שהיא לומדת אדריכלות לפי חתך התוכנות האופייני, בכל אופן בגדול לפעמים כדאי שיהיה נייח חזק בבית במקביל לעבודה מול הנייד לביצוע הדמיות במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אין מספיק כסף כדי לקנות גם וגם נייח חזקים - סטודנטית...

ואם נלך על נייח אז נצטרך גם מסך וגם ציוד הקיפי.. זה עדיין יוצא יותר משתלם? כי אם כן אפשר לנסות לשכנע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל נייח שלא תקנה יעלה בביצועיו על בטווח מחיר שכזה.

המלצה מאוד חמה לקנות/לשכנע לקנות נייח. במחיר הזה תוכל לקנות כמעט 2.. כולל ציוד הקפי.

היתרון הגדול בנייח הוא שביצועיו מכפרים בגדול על נייחותו, העבודה בו הרבה יותר זריזה

והכל בו יותר נוח בהשוואה לנייד. מקלדת/מסך כפול מנייד וכל השאר ארגונומי יותר.

קח בחשבון שנייח שורד בד"כ הרבה יותר מנייד וגם התיקונים בו זולים וקלים יותר משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי השימושים, היא לומדת אדריכלות?

לי אישית וגם לאחרים סטודנטים לאדריכלות, זה מצרך נחוץ. בין אם בהנחיות, עבודה בתוכנות שציינת לביצוע עבודות ופרוייקטים, בלי להיות מוגבל בהימצאות במקום אחר (מחשב נייח), כך שעם כל ה"הפסד" אין תחליף לנייד בשימוש היום יומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. סטודנטית לאדריכלות ועיצוב פנים..

מחשב כזה מספיק טוב בשביל עבודות של סטודנטים? כרגע היא עובדת על מחשב 64 X2 3800 וכרטיס מובנה אז אני מניח שזה שידרוג מספיק בשבילה ואין צורך במחשב נייח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לחלוטין יהיה שידרוג רציני.

למחשב הנייח הקיים - אפשר לשקול להגדיל את הזיכרון הפנימי ואולי לקחת איזה כרטיס מסך.

למרות שרכישת רכיבי ליבה בכ-1000-1200 ש"ח (מעבד+לוח+זיכרון) ישדרגו את המחשב הנייח הרבה יותר מאשר להוסיף פנימי.

אפשר גם לנסות לפרמט את המחשב כדי לתת בוסט קטן של ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך כל שבוע,

אבל אני מניח שמאז שהמחשב נקנה לא בוצע פרמוט למחשב ובגלל שהמעבד וותיק אז הרבה דברים הותקנו/נמחקו במחשב לכן כדאי לרענן אותו פעם בשנה אבל זה שוב להחלטתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...