** Orange מעלה שוב את מחירי הגלישה הסלולרית - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** Orange מעלה שוב את מחירי הגלישה הסלולרית

Cheif

Recommended Posts

הייתי מוגדר. ואז הם רצו לגבות ממני קנס יציאה של איזה אלף שקל כדי לעבור למסלול של מנויים פרטיים (לפני ה-1 לפברואר) שהיה הרבה יותר טוב ממה שהיה למחלקה העסקית להציע.

ב-1 לפברואר הכל השתנה כמובן והם נתנו לי את החבילה הזאת בלי שום קנס. החבילה מוגדרת כחבילה של מנוי פרטי ולכן גם הפכתי להיות כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ככה אז למה להם לפרסם מחירון רישמי שדופק פעם נוספת את התדמית שלך? הסיבה היא פשוטה, רוב הלקוחות לא מתנהלים באופן "צרכני" ומשלמים את מה שאומרים להם. הרבה מאוד עדיין לא מבינים שכל שוק התקשורת הוא כמו "שוק" ושצריך לנהל בו מקח וממכר כמו בשוק הכרמל.

ועדיין אין שום מצב לקבל מחיר נורמלי ללא התחייבות.

בפעם אחרונה שבדקתי אף אחד משלושת החברות לא היתה מוכנה לרדת מהמחיר הגבוה ה"רשמי" אם אני לא מתחייב.

הם התקשרו לממונה שהתקשר לממונה וניסו לסדר לי דיל כזה ודיל אחר ובסופו של דבר לא אישרו להם לתת לי שום דבר אם אני לא מתחייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסלול של 209 ש"ח ל-1200 דקות+סמס בסלקום הוא ללא התחייבות.

באורנג' על החבילה המקבילה (1300) יש התחייבות ל-18 חודשים, אבל עם קנס של 8% מ-209 זה יוצא כולה 300 שקל במידה והתחרטת לאחר יום בודד. אם אתה מתחרט למשל אחרי שנה, זה בסך הכל 100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני כמה חודשים ביקרתי אצל שלושת החברות ואף אחת מהם לא הסכימה לתת לי פחות ממחיר שחיטה.

וזה למרות שהייתי מאוד נחמד ואנשי המכירות ניסו לארגן לי כל דיל ומבצע קיים שאפשר אולי לצרף בתיאוריה למסלול ללא התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...