זיהוי מעבד Pentium 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי מעבד Pentium 4

RonCohen

Recommended Posts

צריך עזרה עם זיהוי מעבד אני יודע לפי החלק הפיזי שבוא כתוב כמה דברים

Pentium 4

2AGhz?!?!

512 לא כתוב אבל אני מנחש מניסיון שזה KB של Cach

400 זה FSB

1.5V

גיליתי שהו לתושבת LGA478

כי שמעתי שהפנטיום 4 טובים לאוברקלוק

האם הוא טוב לאוברקלוק או שזה כבר לא הפורום הנכון לשאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יתן לי שתי דברים :

כאב ראש מאיפה אני מביא לוח עם תושבת 478 ****?!?!?!

ודבר שני יהיה מאוד נחמד לעשות איתו אוברקלוק

רק לוח אם אין לי יש לי ספק מיותר

זכרונות

כרטיס מסך AGP

ועוד משהו שעניין אותי זה מזה סטפינג ועל מה זה משפיע???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. פרטים מלאים על המעבד שלך תוכל לקבל באמצעות התוכנה CPU-Z.

2. אם אתה מעוניין לבצע OC סתם לשם הספורט זה משהו אחד. אם אתה מעוניין לבצע OC למטרה מסוימת, עדיף שתציין מהי כדי שנוכל לייעץ לך אם בכלל שווה להשקיע מאמץ בעניין.

3. אפשר לבדוק בחנויות שונות לגבי זמינות של לוח מתאים, ואפשרות טובה לא פחות תהיה לקנות מיד-שנייה.

4. Stepping או Revision הם מונחים המתייחסים למהדורות המעבד. לאורך תקופת הייצור היצרן משפר את תהליך הייצור. נוצרים באצוות וכל אצווה כזאת מקבלת מספר סידורי, ככל שמדובר באצווה מאוחרת יותר כך מדובר על תהליך ייצור עדכני יותר. בפועל, זה לא ממש אמור לעניין את משתמש הקצה כי השינויים שמוכנסים הם בעיקר בכל מה שנוגע לצריכת החשמל ופליטת החום של המעבד. זה כן מעניין OC מכיוון שצריכת חשמל נמוכה יותר וטמפ' נמוכה יותר תורמים ל-OC ולפעמים אפילו יש מהדורות הידועות כטובות/גרועות ל-OC. בקיצור, זה לא משהו שצריך לשנות לך במיוחד, אך לא מזיק לדעת מהי המהדורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, באופן כללי השינויים במהדורות הם לא קריטיים (למעט מקרים נקודתיים ויחסית נדירים שבהם מהדורה מסוימת של מעבד מסוים ידועה כבעייתית ל-OC), ולכן זה לא אמור לשנות לך.

אם זה מאוד חשוב לך לדעת, אתה יכול לבדוק מהי המהדורה של המעבד שלך ואז לחפש מידע ברשת או לשאול פה.

אגב, OC אתה יכול לעשות כמעט לכל מערכת. אם זה לשם הספורט ויש לך גם מערכת מחשב נוספת תוכל לבצע לה OC במקום להשקיע כסף במערכת מיושנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...