שידרוג כרטיס מסך מכרטיס HD4870x2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג כרטיס מסך מכרטיס HD4870x2

skullfacer

Recommended Posts

שלום.

אני הולך לרכוש מחשב חדש ורציתי לשאול מספר שאלות אך לפני שנתחיל להלן המפרט החדש שהיה לי

מעבד- Intel Core i7 2600k

לוח אם- P67 Extreme4

זכרונות - Gskill 1600mhz cl9 XL

מארז- lancool -k62b

ספק - crosair 620HX

אז ככה קיום אני מרזיק בידי את הכרטיס Sapphire HD4870x2 .

1.במידה ונמכר הכרטיס האם שווה לשדרג את הכרטיס הנ''ל לנוכח המצב של המשחקים והכרטיסים בשוק+המשחקים המתקרבים אליינו (Battlefied 3 ,Crysis2 )

2.איזה כרטיסים קיום יותר חזקים מהכרטיס הנ''ל +עדיפות לצריכת חשמל נמוכה יותר ,גודל קטן יותר.

3.האם ספק 620 מספיק למערך CF או ?

תודה על הקדשת הזמן.

בברכה יוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה ספק 620W וכמה אמפר הוא נותן למסילת 12V ביחד [במידה ומדובר בכמה מסילות] , ובאיזה כרטיסי מסך אתה מעונין לעשות את המערך.

לגבי כדאיות שדרוג או לא זה כבר החלטה שלך.. , האמת יש מבצע לא רע ל KSP על 6950 ב1300 שקל .. שזה מחיר בדיחה לכרטיס ברמה הזאת שאחרי פתיחה ל 6970 הוא משתווה ולפעמים עוקף את ה GT .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה ספק 620W וכמה אמפר הוא נותן למסילת 12V ביחד [במידה ומדובר בכמה מסילות] , ובאיזה כרטיסי מסך אתה מעונין לעשות את המערך.

לגבי כדאיות שדרוג או לא זה כבר החלטה שלך.. , האמת יש מבצע לא רע ל KSP על 6950 ב1300 שקל .. שזה מחיר בדיחה לכרטיס ברמה הזאת שאחרי פתיחה ל 6970 הוא משתווה ולפעמים עוקף את ה GT .

בכמה חזק יותר ה6950 מהכרטיס שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ל פי השוואה זאת הכרטיס עומד ממש טוב עם השוק החדש נכון?

הדבר היחידי שגורם לי לרצות לשדרג זה הגודל שלו והצריכת חשמל זהו חוץ מזה הוא עד היום מריץ לי כול משחק חלק עם ההגדרות הגבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כרטיס כמו שלך, הייתי מושך ומחכה לדור הבא של הכרטיסים. אני לא רואה כל סיבה שאתה צריך לשדרג.

הגודל שלו זה הסיבה העיקרית עדיין לא הגיעה לי המפרט החדש בשל הפשלה של אבל בדקתי ככה סתם עם המארז החדש ועוד הפעם אני רואה שאין הרבה מרווח בין הכלוב דיסקים לכרטיס וזה קצת מפריע לי .

בכול מקרה אם ימכר הכרטיס הנ''ל איזה כרטיס הכי כדי לרכוש במקומו שזהה או עוקף אותו בביצועים שהיה קטן ממנו ויצרוך פחות חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז שנמצא אצלי חדש מהנילון עוד לא הרכבתי עליו תמערכת בכול מקרה יש תאפשרות להסיר תכלוב של הדיסקים קשיחים ואז אתה מקבל מקום להכניס את הכרטיס הכי ארוך שיש אבל בכול מקרה אם תהיה אפשרות לשדרג מה כדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם עדכניים הראו ב TECHPOWERUP ש HD5870 חזק יותר מ 4870X2, מה שמביא את ה 6950 ובמיוחד את ה 6970 לחזקים יותר...

הבנצ' שם כולל בערך שני משחקים מתוך המון, כניראה כאלה שמראים עדיפות ל 4870X2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם עדכניים הראו ב TECHPOWERUP ש HD5870 חזק יותר מ 4870X2, מה שמביא את ה 6950 ובמיוחד את ה 6970 לחזקים יותר...

הבנצ' שם כולל בערך שני משחקים מתוך המון, כניראה כאלה שמראים עדיפות ל 4870X2...

הבעיה שעם ATI הדרייברים החדשים לא טובים לכרטיס שלי אני אשכרה מריץ אותו עם דרייבר 1.4 זה הגירסא הכי טובה בישבלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...