שאלה לגבי CF של HD5870 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי CF של HD5870

fakeman

Recommended Posts

הלוח אם:http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2268 -נמצא גם במפרט.

השאלה היא כזו, אם בהמשך אני אחליט שהביצועים לא מספקים אותי במידה ואני אוסף HD5870 נוסף(יש לי כבר אחד) האם הביצועים יגדלו פי 2?

אם לא, מה תהייה תוספת הביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה אחוזים בממוצע מדובר?(תזכור שאחד זה X16 אבל השני X4) האם כל משחק תומך בזה או שיהיו משחקים שינצלו רק אחד מבין 2 הכרטיסים? האם זה נחשב למשהו משתלם יותר ממכירת הכרטיס מסך בהמשך, ושדרוגו לאחד טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, תלוי בהגדרות המשחק ובמשחק עצמו. בעקרון אין משחק חדש היום שלא תומך ב-CROSSFIREX.

אני אישית לא מבין את הצורך ביותר מHD5870 בודד. האם כרטיס אחד לא מספיק לך שאתה חייב בהקדם להוסיף אחד נוסף? סדרות GTX600 וHD7000 יגיעו בסוף :)

היצרניות לא שוחכות לעדכן סדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מה אתה רציני? עוד שנתיים הוא יהיה "זבל"? דווקא יש פה אנשים שאומרים שה-9800GTX(שזה כרטיס שיצא לפני 3 שנים) מחזיק להם עד עכשיו ברזולוציית FULL HD בהגדרות סבירות לחלוטין. למה שה-5870 לא יחזיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והסטנדרטים שלו למה שנחשב חזק, אם מישהו מתרצה עם 9800GTX לFHD שיהיה לו בכיף.

בכל אופן ככה השוק הזה עובד. בכל שנה מרסק כמעת חצי ממחיר של חומרה. עיין ערך HD5870 שעולה 1000 וקצת היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיוצא כרטיסים חדשים וחזקים יותר, לא הופך את הכרטיסים החלשים לזבל או אפילו לחלשים...

החומרה מתקדמת, המשחקים נשארים דיי במקום, אם GTX260 היה טוב ל FHD לפני שנה וחצי הוא טוב לזה גם עכשיו, מה התפתח מאז ? METRO 2033 ובערך זהו...

לא הייתי הולך על CF עם X4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...