שאלה לגבי הבדל בין 2 לוחות אם H67 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הבדל בין 2 לוחות אם H67

fakeman

Recommended Posts

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2268 עולה 537 ולא תומך ב-USB3

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2349 עולה 478 ותומך ב-USB3

עכשיו אני לא מבין, הלוח השני גם עולה פחות וגם תומך ביותר דברים, או שיש איזשהו יתרון לראשון?

אני שואל כי דווקא הלוח הראשון יותר נפוץ פה בפורום והמלצתם לי עליו(קניתי אותו), השאלה היא למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. כמו שאני יודע אתה תקבל תוספת ביצועים זה הכל, וזה גם לא כל כך משתלם.

עדיף כרטיס אחד חזק,

אתה יכול לשאול בפורום יגידו לך כמה אחוזים אתה תקבל מהכרטיס השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז הפגיעה בביצועים במערך X4/X16 יהיה כ~5%, וקטן יותר ברזולוציות גדולות.

לפי מה זה מבוסס?

מה שאתה אומר שהוא יקבל 2 HD5870 פחות 5%?

גם בX16 וX8 הביצועים יהיו קטנים הרבה יותר,

אני מציע לך להעביר את הנושא לכרטיסי מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה זה מבוסס?

מה שאתה אומר שהוא יקבל 2 HD5870 פחות 5%?

גם בX16 וX8 הביצועים יהיו קטנים הרבה יותר,

אני מציע לך להעביר את הנושא לכרטיסי מסך.

אתה זה שטוען שהפגיעה תהיה רבה, חובת ההוכחה היא עלייך.

ואתה שוב טועה. גם ב-X8/X16 יש הבדל מזערי עד לא קיים בביצועים (1-2%).

תיאורטית, כן. אך בגלל שמערך כרטיסים בסדרה הזו לא מושלמת, תוספת הביצועים תהיה קטנה יותר.

היה פה בחור ששאל אם שווה להשקיע עוד עשרות שקלים על לוח X8, במקום X4, שם יש קישור שבודק בדיוק את זה. אתה מוזמן לבדוק (או להריץ חיפוש בגוגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין עם ה-PH67 לעומת H67/P67 נועד כנראה לתקן בעיית מיתוג די גדולה של מהדור הקודם.

בדור הקודם שווקו שתי ערכות שבבים עיקריות לשוק הביתי, P55 ו-H55, כאשר רק גרסת ה-H אפשרה להשתמש בליבה הגרפית של המעבדים שהכילו כזאת ואילו גרסת ה-P לרוב אפשרה ליצור מערך מרובה .

אולם, שווקו גם לוחות זולים ובסיסיים שמותגו תחת השם P55 כשלמעשה היו מבוססים על ערכת השבבים H55 אך לא אפשרו שימוש בליבה הגרפית המובנית על-ידי כך שלא הכילו יציאות וידיאו. הלוחות היו זולים ובסיסיים מכיוון שמצד אחד לא אפשרו להשתמש בליבה הגרפית ומצד שני היו מבוססים על ערכת השבבים H55 שלא הציעה חלק מהתכונות של ערכת השבבים P55 שכוונה יותר לשוק הביצועים. צורת המיתוג הזאת מאוד בלבלה וכנראה הסיבה לכך שהלוחות הללו מותגו כ-P, למרות שהתבססו על ערכת השבבים H, הייתה למנוע בלבול עם הלוחות שמותגו על-ידי האות H שקושרו אוטומטית ליכולת לנצל את הליבה הגרפית המובנית.

מצב דומה אנו רואים גם בערכות השבבים P67 ו-H67 של הדור הנוכחי. אחת מאפשרת לנצל את הליבה גרפית (H) והשנייה המיועדת יותר לשוק הביצועים (P) לא. גם בדור זה קיימים לוחות ביניים הממותגים כ-PH67 המבוססים על ערכת שבבים H67 אך לא מאפשרים לנצל את הליבה הגרפית המובנית.

ללא ספק מיתוג קצת מבלבל אך לפחות הפעם השימוש באותיות PH מקל יותר על הזיהוי של הלוחות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה מצאתי הבדל בין הלוחות שלא מצאתם שימו לב. הלוח של תומך בטכנולוגיה שנקראת ON OFF CHARGE שזו טכנולוגיה שמאפשרת לטעון מוצרים שנטענים דרך USB גם כשהמחשב עצמו כבוי. כלומר, למי שיש MP3\4 שנטען רק דרך המחשב, או למי שיש לדוגמא עכבר אלחוטי כמו ה- MAMBA למשל הוא יכול לטעון אותו בלילה בלי להשאיר את המחשב דלוק בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...