המלצה Nokia BH-503 (אוזניות) - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה Nokia BH-503 (אוזניות)

Googleness

Recommended Posts

שלום חבריה,

ברצוני להמליץ על אוזניות שרכשתי מדגם BH-503 של חברת .

מדובר באוזניות שניתן להתחבר איתן גם לטלפונים, נגני או כמו שאני עשיתי למחשב (מאוד נוח על הלפטופ עם הW7 שלי).

רכשתי את האוזניות דרך DealExtreme ב25 דולר כולל דמי משלוח (לינק לעמוד) וקיבלתי אותן תוך 14 יום בערך בדואר רשום.

כמה תמונות:

sku304076.jpg

sku304071.jpg

ראשית כל ראיתי הרבה ברברת ברשת על זה שהדגם מדיל אקסטרים זה חיקוי או משהו כזה, אולם, הכל מגיע עם חותמות של ובאריזה של והכל נראה לי די אמיתי, ורבאק אם זה חיקוי זה אחל'ה של חיקוי כי האוזניות עובדות בדיוק כמו התיאור באתר של בנוסף לעובדה שמבחינת חומר רואים שזה לא איזה משהו סיני עלוב.

בכל מקרה טעינה של שעתיים הספיקה לי ל7 שעות + של האזנה ברצף (כמה פרקים במרתון של סדרה) בלי טעינה נוספת. לפי המדריך 20 דקות מספיקות לשעה + של האזנה.

מבחינת איכות ממש נהנה מהן, לעומת האוזניות in-ear שקיבלתי עם הנייד של נוקיה או אחרות שקניתי בעבר יש להן ממש מעולה והן גם נוחות מאוד, חוץ מזה מדובר בבלוטוס - אין כבלים! יותר אין כוסות שתייה שיישפכו ליד המקלדת (סיפור ארוך). בנוסף לזאת אני אציין שהן עובדות מעולה עם .

- Model: BH-503

- Enjoy high-quality stereo sound streamed from your compatible phone

- Stay comfortably in style with over the ear design and an easygoing neckband

- Control the music player and manage your calls with the media keys

- 2.0 with EDR

- Operating Range: up to 10m

- Talk time: 13 hours (manufacturer rated)

- Stand by time: 240 hours (manufacturer rated)

- 110V~240V US plug AC charger included (164cm-cable)

- English and Chinese User Manual included

מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ניסיתי לשלוח לך ה"פ ולא הצלחתי..

נרשמתי לפורם כדי לשאול אותך איך הצלחת לחבר אותם למחשב?

אני משתמש במחשב נייח וקניתי התקן בלוטוס USB למחשב..

כזה:

http://www.kngr.co.il/uploadimages/950254.jpg

חיברתי אותם למחשב, והפונקציות באוזניה עובדות..כלומר, אפשר להריץ שירים קדימה ואחורה ולהפסיק, ולהפעיל אותם..כלומר, המחשב מגיב לפעולות האלו..

הבעיה היא שאני לא שומע..אני מפעיל את השיר, ולא שומעים אותו באוזניות..

ניסיתי והעברתי בלוח הבקרה את התקן השמע לאוזניות..ועדיין לא שומעים..

אשמח אם תעזור לי לחבר אותם למחשב..בהחלט מדהימות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הפעלה?

על 7 אני נכנס לתיקייה של התקני בלוטוס ואחרי שפעם אחת הצמדתי אותן למחשב אני פשוט בוחר שם את האוזניות אחרי שהדלקתי אותן כמובן ובתוך ה"תיקייה" שלהן אני בוחר ב "האזן למוזיקה" או "listen to music" יש כפתור עם התחבר או connect ליד השורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאין לי שמץ איך עובד הבלוטוס בXP אני אמליץ לך לנסות להיכנס אל ההתקן כאילו הוא תיקייה בהנחה שזה כמו ב7 ואז בפנים למצוא את האופציה קטונתי מלעזור מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...