קירור שקט ל-Sapphire HD5870, מישהו מכיר את Scythe Musashi ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור שקט ל-Sapphire HD5870, מישהו מכיר את Scythe Musashi ?

fakeman

Recommended Posts

היום בערב אזמין מפרט שכולל: hd5870,i5 2500 ואת המארז p182.

חשבתי להחליף לו את המאווררים כי הבנתי שמאווררי ה-tricool שבאים איתו לא מספיק שקטים.

עכשיו השאלה היא כזו מה עדיף לקנות 3 מאווררי SCYTHE S-FLEX במהירות 800 או 1200? חשוב לי השקט אבל אני לא מוכן להסתכן שישרף לי המחשב.

אה ועוד דבר, לגבי הכרטיס מסך hd5870 כדאי לקנות אליו בנפרד? או שאין צורך והוא מספיק שקט גם ככה? ב-rsm(שזו החנות בה אני קונה) יש רק את הקירור artic cooling accelero s1 rev 2 ב-111 שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי החלפתי גם לאלו שאתה מדבר עליהם וגם לnoctua

עם בקר מאווררים אני מוריד אותם ל700-800 כשאני הולך לישון (אם אני משאיר את המחשב דלוק)

כשאני עובד הם באיזור ה 900-1200. לרוב הם בצד הנמוך יותר.

הם בהחלט יותר שקטים מאלו שבאים עם המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל ה-artic cooling accelero s1 rev 2 הוא פסיבי. אני מניח שהחברה לא סתם החליטה לשים סטוק אקטיבי לכרטיס מסך. השאלה האם פסיבי יספיק לכרטיס כמו HD5870?

--------------------------------------------------------------------------------

אוקי ומה לגבי השאלה ששאלתי למעלה? האם פסיבי לכרטיס כמו hd5870 זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה לא נמצא אצלהם במלאי. הקירור האקטיבי היחיד שיש להם הוא ה-Scythe Musashi שנראה לי מיועד בכלל ל-OC ולא לשקט, וגם עולה 200 שקל שזה כולה . מה אתה אומר, במנוחה ה-hd5870 שלי יהרוס את השקט במערכת? שווה לקנות את ה-Scythe Musashi ב-200?

הקטע הוא שכבר אם אני משקיע מעל 1000 ש"ח בשקט, לפחות שהמערכת באמת תהייה שקטה. אז ה-200 שקל האלה זה לא מה שישבור אותי, השאלה היא אם זה שווה? האם הקירור Scythe Musashi לכרטיס מסך שקט?(והאם הוא בכלל מתאים לכרטיס מסך שלי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש היה עונה לך על השאלה..VRAM זה מייצבי המתח..

שקט בהרבה הוא כן..והסטוק מחובר ישירות להיטסינק..כאן..יש צלעות קטנות של הVRAM או רק מאוורר שמעיף אוויר...

ולכן כלל רוב הקירורים לא מצטיינים בטמפ' VRAM ביחס לסטוקץץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...