עזרה בהחלטה על רסיבר ורמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהחלטה על רסיבר ורמקולים

Kataklystic

Recommended Posts

אני רוצה לקנות רסיבר חדש

המטרות הן סרטים מוזיקה ומשחקים במחשב וPS3

אז ככה הרסיבר יתחבר לכרטיס קול X-Fi Fatal1ty Platinum במחשב לPS3 לממיר ויצא לטלוויזיה LG32LH70.

התקציב הוא 3000 שקל לרסיבר ו- 1500-2000 שקל לרמקולים.

החדר הוא בינוני, המגברים שאני מתלבט בניהם הם Harman Kardon AVR260 ו Yamaha RX-V567.

אני רוצה לדעת אם למישהו יש ניסיון עם המגברים הנ"ל אשמח לעזרה בבחירה, אם יש מגבר אחר שנראה ליותר טוב אשמח להצעות.

לפי מה שאני הבנתי לימאהא יש upscaling רק ממקור אנלוגי ככה שכניסה דיגיטלית לא תעלה ברזולוציה.

בHarman Kardon יש את הצ'יפ iDCD שחלק אומרים שהוא ממש טוב וחלק לא אם מישהו יודע זה יעזור לי.

אשמח גם להצעות .

תודה רבה,

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם אתה לא יכול לוותר על רכזת והפונקציות שלה (שמגיעה עם רסיברים), או שאתה מתכוון לרכוש כעת או במועד מאוחר יותר לפחות ארבעה רמקולים לשם יצירת צליל היקפי, כדאי לך לבחור בדרך שבחר הבחור כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=446603.0

אם לא, אז כל רסיבר בסיסי של החברות המובילות יעשה את העבודה, יחד עם מהיצרנים המובילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה לדעתי כרגע עדיף לי להשקיע ברסיבר יותר בגלל הפורמטים שאני צריך לנצל בשביל הps3 וBR.

המגברים שעולים בהפרש של 800 שקל פחות הם הרבה פחות טובים מבחינת המיסביב.

לדעתך עדיף לעשות משהו אחר לצרכים שלי או שיש לך תובנה איזה מהשתיים עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון לקנות עכשיו או להשתדרג בעתיד לצליל היקפי, אין שום דבר בפורמטים של המקורות הללו שתוכל לנצל. בעבודה בשני ערוצים מה שהרסיבר יעשה זה downmix משלל הערוצים ל-2. את המשימה הזו יכול ה-PS3 לעשות (יש לו יציאה אנלוגית לסטריאו, נכון?) וכמובן כל נגן BR בימינו מכיל בתוכו יציאה אנאלוגית שכזו (ואף לכל הערוצים). לפיכך תוכל לרכוש מגבר משולב לשני ערוצים שייתן ביצועים טובים יותר במוזיקה. כרטיס קול טוב כבר יש לך באמצעותו תוכל לשמוע מוסיקה בחיבור האנאלוגי.

כאמור, זו ההכרעה - אם אתה לא מתכוון לשדרג ליותר משני ערוצים, אל תקנה רסיבר. אם בכל זאת יש כוונה כזו ואתה מוכן לוותר על הפורמטים הכי עדכניים לטובת ביצועי מוסיקה, יש בחירה אחת בתקציב שלך והיא זו: http://www.audio1.co.il/products/101160 אחרת, אם פורמטים הם מעל לכל (ושים לב שלעיתים מדובר רק בגימיקים שחבל להתפשר בשבילם על ביצועי המוסיקה) ברירת המחדל היא כמובן אחד מהרסיברים שאני מניח שכבר שמת עין עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך הוצא כמה שפחות על הרסיבר וכמה שיותר על הרמקולים. נדמה לי שרסיברים מתחלים מאזור ה-2000 ש"ח. הייתי מסתפק בכאלו ואת ה-2500 עד 3000 ש"ח הנותרים משקיע ברמקולים. אף במצב כזה אין הרבה ברירות בעניין הרמקולים. כנס ל- www.fuse.co.il ועבור על הדגמים שנכנסים לך לתקציב לפי סידור מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...