מאוורר רועש של כרטיס מסך GigaByte ATI Radeon 4850 512mb GDDR3 HDMI Zalman - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר רועש של כרטיס מסך GigaByte ATI Radeon 4850 512mb GDDR3 HDMI Zalman

blizzard20

Recommended Posts

שלום

יש לי בעיה עם הכרטיס מסך שלי

GigaByte ATI Radeon 4850 512mb GDDR3 Zalman

המאוורר שלו מאוד רועש- אני די בטוח שהוא תמיד על 100% אבל אין לי דרך לוודא זאת מכיוון שאין לו חיישן והתוכנות השונות לא מראות לי את המהירות/אחוז העבודה שלו.

המחשב בחדר שלי, והחדר די קטן ככה שזה סיוט לשמוע אותו כל הלילה עובד, הייתי שמח לדעת אם יש אנשים נוספים פה עם אותו כרטיס מסך בדיוק ואם הוא מרעיש להם גם כן או שלא.

(חשוב לציין- הרעש הוא פשוט רעש של מהירות מקסימלית, זה לא שיש רעש כאילו משהו נוגע במאוורר או משהו כזה...)

בכל אופן- בהנחה ואני רוצה להוציא את המאוורר ולשים לכרטיס מסך בנפרד שהוא שקט- מה מומלץ כדי באמת לוודא שהטמפ' של הכרטיס מסך תהיה נמוכה?

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.arctic.ac/en/p/detail?sArticle=23.%3f

תכנס ל GPUZותראה באיזה מהירות המאוורר מסתובב, קצת תמוהה בעיניי שאינך יכול לשלוט במהירות המאוורר מאחר ואני מאמין שמדובר במאוורר סטוק שאינו מחובר לחיבור מולקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר נשאל בעבר..לקירור אין כבל RPM..ולכן אין לך אפשרות לראות את הRPM או לשלוט בו..רק מוד פיזי..

אתה יכול לנסות לשנות את האחוזים עם התוכנה של או RIVA TUNER..אבל בספק אם זה יעבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב: http://www.arctic.ac/en/p/cooling/vga/22/accelero-twin-turbo-pro.html?c=2182

שקט לחלוטין ומקרר מעולה,במאמץ הכרטיס בסביבות ה 38 וזה במארז עם סירקולציה לא משהו.

החסרון היחיד של הקירור שמאוד מעצבן להרכיב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן ולא הכי קל להרכבה, אבל אכן קירור מצוין, ונוח גם להדק אליו מאורר 120MM באזיקונים. בכרטיס המסך הקודם שלי, 9800GT של GIGABYTE שגם הגיע עם הקירור הזה, נשברה אחת ההברגות שלו, החלפתי את הקירור לACCELERO ושמתי עליו מאורר TRICOOL של , גם כשהמאורר של היה תמיד על המהירות LOW, בOC הקירור הזה היה שקט מאד והטמפרטורה במנוחה נשארה 37 מעלות ובמאמץ לא עבר את ה65 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...