Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 102 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאיפה הגעתם לזה שלא צריך אותו ברקע?

עד כמה שידוע לי היה צריך אותו ב ALPHA של BF3 ויהיה צריך אותו גם בגירסה המלאה ובכל משחק שיצא אחרי זה. אתם לא יכולים להתיחס למה שיש עכשיו, מדובר בגירסת BETA של שחסר בה הרבה דברים, הגירסה המלאה תצא רק בעוד כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע לפחות זה אפשרי בהחלט.

הפעלתי עכשיו את SHIFT 2 שיש לי בORIGIN (השתמשתי בCD KEY מסטים) כשהORIGIN סגור מהספרייה שבה הוא הותקן ועבד לי בצורה מלאה.

לא עלה לי האייקון של ללחוץ על SHIFT+F1 כדי להיכנס לORIGIN וכו'...

מזערתי את המשחק כדי לראות אם הORIGIN נפתח בכל מקרה והוא לא.

זה לא מעיד מה יהיה המצב עם BF3 , אם את האלפא לא היה ניתן להפעיל בלי הORIGIN יכול להיות שזה יהיה גם בBF3 ויכול להיות באותה מידה שלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלפא לא אומרת כלום על המלא, לא היה אפילו Server Browser באלפא...

היה Server Browser, ב BATTLELOG היה רשימת שרתים שהרבה פעמים לא ראו בה את הפינג והיא לא הייתה כל כך נוחה, גם הפילטרים שם לא היו מספיק בולטים (היית צריך לחפש את הרשימה עצמה ואז בדף של הרשימה לחפש את הפילטרים).

יש סיכוי גדול שזה גם מה שיהיה במלא, או לפחות דרך אחת להגיע לרשימה (בעזרת השם יהיה גם רשימה במשחק עצמו בלי מחורבן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה Server Browser, ב BATTLELOG היה רשימת שרתים שהרבה פעמים לא ראו בה את הפינג והיא לא הייתה כל כך נוחה, גם הפילטרים שם לא היו מספיק בולטים (היית צריך לחפש את הרשימה עצמה ואז בדף של הרשימה לחפש את הפילטרים).

לזה היה הכוונה, לא היה בתוך המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת?

קצת דפוק זה העובדה שה-Assault הוא גם ה-Medic. זה שבשביל להחליף שרת נצטרך לצאת מהמשחק, זה הרבה מעבר לקצת דפוק.

אני אגיד לך כך. זה מעצבן, אבל זה לא משהו שימנע ממני לקנות אותו. זה מטומטם אבל אני יכול לחיות אתו. שיחקתי באלפא ואגיד לך שלהעלות משחק מBATTLELOG לוקח לא יותר זמן מאשר ב SERVER BROWSER של BC 2. בהתחלה בכלל חשבתי שאני משחק בדפדפן שלך (יש כמה ADD-ON ש BF 3 התקין ל FF שלי למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...