Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 63 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

הרבה אמרו לי דברים רעים על EADM. אבל בינתיים יש לי ניסיון טוב. עשיתי אקטיבציה למפתח MOH. הורדתי במהירות יותר גבוהה מSTEAM. רק אני שונה הגבלה במשפר התקנות. לכן, אם מתכוונים לפרמט אז צריך קודם להסיר את המשחק. יש לך נראה לי רק 10 התקנות ואחרי כך צריך לפנות לתמיכה.

מה שאני רואה נכון לעכשיו מחירים של יקרים בטירוף ועוד ביורו :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השעורייה זה מחיר ביורו! ממתי ישראל היא חלק מאיחוד האירופאי? ??? ??? כאשר שילמנו בלירות סטרלינג, אז המחירים היו סבירים. מחירים של ב דולרים יחסית בסדיר, לעומת העובדה שעל משחקים הישנים אנחנו משלמים יותר. BC 2 - $19.99 ב ארה"ב, אבל בשביל $29.99 :nixweiss:

מה המחיר ב GAME? האם הם שןלחים לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIMITED EDITION? אם זה עבור LE, אז ה מחיר בסדר ועוד מקבלים דיסק שחשוב להרבה אנשים. אני עדיין אקח סיכון עם ה CD-KEY. :cool2:

כן, ראיתי, המחיר באהת טוב לגירסת RETAIL LE עם PHYSICAL WARFARE. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי באמת מה הבעיה של EA, גם לפני זה המחירים בישראל היו ביורו. זה גם לא רק אנחנו, יש עוד מדינות שהמחיר בהן ביורו והן בכלל לא באירופה. חבל רק שלא מספיק אנשים מציפים להם את הפורום בדרישה לשנות את זה לפאונד או דולר.

בקשר למחירים, ב GAME ה LE + Physical Warfare עולה 195 שקל (בערך, יכול להיות שיצא 200 בגלל עמלת המרה). ה ZAVVI ה LE (בלי Physical Warfare) עולה 30 פאונד והמשלוח חינם שזה יוצא כ 170 שקל.

מי שרוצה לקנות רק CD KEY למרות הסיכון הקל יכול למצוא אפילו ב 40$, יש עדיפות לקניה בדולר בגלל הערך הנמוך שלו, יוצא כ 140 שקל.

נ.ב.

בארה"ב המשחק עולה 205 שקל, המחירים באנגליה ממש טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם המחיר ב EA STORE היה בלירות ואני בטוח שקניתי DLC של סקינים ל BC 2 ושילמתי ב לירות סטרלינג.

אפשר לקנות CD-KEY LE עם PHYSICAL WARFARE ב $36-37

http://www.plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1097737

מי שקורא רוסית מוזמן לקרוא. המחיר בכלל $34 אבל רק עם משלמים דרך ארנק דיגיטלי רוסי WEBMONEY שנדיר מאוד בארץ. אני אישית משלם לו דרך MONEYBOOKERS והוא מוסיף בדרך כלל $2 למחיר של WEBMONEY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי באמת מה הבעיה של EA, גם לפני זה המחירים בישראל היו ביורו. זה גם לא רק אנחנו, יש עוד מדינות שהמחיר בהן ביורו והן בכלל לא באירופה. חבל רק שלא מספיק אנשים מציפים להם את הפורום בדרישה לשנות את זה לפאונד או דולר.

בקשר למחירים, ב GAME ה LE + Physical Warfare עולה 195 שקל (בערך, יכול להיות שיצא 200 בגלל עמלת המרה). ה ZAVVI ה LE (בלי Physical Warfare) עולה 30 פאונד והמשלוח חינם שזה יוצא כ 170 שקל.

מי שרוצה לקנות רק CD KEY למרות הסיכון הקל יכול למצוא אפילו ב 40$, יש עדיפות לקניה בדולר בגלל הערך הנמוך שלו, יוצא כ 140 שקל.

נ.ב.

בארה"ב המשחק עולה 205 שקל, המחירים באנגליה ממש טובים.

מה? איך יש LE בלי ה-Physical Warfare? אם זה פריאורדר של ה-LE זה צריך להגיע עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WEBMONEY קיים בארץ אבל השימוש בו לא הכי נוח ויש רק איזה 2-3 נקודות שירות בארץ.

מחיר זול אבל ניראה לי שהרוב בפורום יעדיפו לקנות ממקום שמאפשר .

אני יודע שאפשר גם לשלם לו ב אבל זה יהיה יותר יקר, כי לא אוהבת את רוסיה.

יש לי גם ו MONEYBOOKERS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב יוצא ביום שישי באירופה?!?!?!?

רק בגלל השטות הזאת , המשחק מGAME לא יגיע בזמן ההשקה..... (כבר למוד ניסיון של 3 הזמנות)

אם אני אזמין מהם , אני אשלח להם מייל על זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...