Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 209 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Patrick Bach אישר שהאפשרות לירות בטייסים ב BC2 ו BF3 זה לא משהו שהם רצו לעשות, זה באג שנשמר כי הקהילה אהבה אותו :lol: אני במקומו לא הייתי אומר את זה בקול, עד עכשיו זה היה אחד הדברים היפים יותר במשחק, עצוב לדעת שהסיבה היחידה שהוא הגיע זה כי הם פספסו משהו בקוד ולא כי הם רצו להוסיף את זה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Patrick Bach אישר שהאפשרות לירות בטייסים ב BC2 ו BF3 זה לא משהו שהם רצו לעשות, זה באג שנשמר כי הקהילה אהבה אותו :lol: אני במקומו לא הייתי אומר את זה בקול, עד עכשיו זה היה אחד הדברים היפים יותר במשחק, עצוב לדעת שהסיבה היחידה שהוא הגיע זה כי הם פספסו משהו בקוד ולא כי הם רצו להוסיף את זה :-\

מה? אתה מדבר על זה שאפשר להוריד טייסים מהקבוצה השניה כשהם באוויר? אין מצב זה באג זה היה גם ב-BF2.

The M95 is not the most accurate sniper rifle, nor is it the most damaging. It does have the ability to shoot through cockpit glass, and that may be the reason that some damage numbers for the weapon show higher than the M24, but in actual practice it does the same damage to a player as the M24, requiring two hits to the torso to kill (or one head shot)

http://wiki.bf2s.com/weapons/unlocks/m95

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 ימים התבטלה ההזמנה מוקדמת שעשיתי למשחק,אין לי מושג למה.

הכסף חזר לויזה הנטענת שלי אבל עדיין המשחק נשאר ב- ולא נעלם.

לא קיבלתי גם הודעה על ביטול באימייל...

מקווה שהמשחק ישאר אצלי בחינם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בDAMAVAND PEAK לבסיס השני צריך לצנוח 500 מטר ... :cool2:

אני מאוד אהבתי את הגיוון בין מפה למפה ... אפילו כל שחקן שעד כה לא התחבר למשחק בסידרה נראה שיוכל להתחבר פה למה שהוא יותר אוהב - כי יש מבחר ושוני עצום בין מפה למפה ( מפת 'המטרו' בבטא רבים שאהבו אינם במיוחד ממעריצי המשחק... אך המפה השנייה בבטא מעריצי המשחק מאוד אהבו ...)

אני שמח ,עד כה על המפות כבר 3 די צפופות וכולל מבנים ( ולא יערות ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...