בעיה ב"ניקוי דיסק" בWindows XP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב"ניקוי דיסק" בWindows XP

Psy

Recommended Posts

כשאני עושה ניקוי דיסק לכונן הוא מסיים את השלב הראשוני של ה'סריקה', ברגע שאני לוחץ על מחיקת קבצים הוא מתחיל את הפעילות ואז פשוט יוצא החוצה מבלי להמשיך את הניקוי.

גם כשאני מנסה להפעיל שוב הוא מראה שוב את הקבצים שאפשר לנקות, ובמחיקת קבצים הוא מתחיל את התהליך וישר יוצא...

ככה שאני לא יכול למעשה למחוק את 'דחיסת קבצים ישנים' , שתופסים הרבה מקום.

מיותר לציין שבוצע ריסט והבעיה נשארה אותה בעיה.

איך אפשר לתקן את ניקוי הדיסק ואיך אני מוחק את ה'דחיסת קבצים ישנים' ?

תודה!

\\ לא משנה, קבלו ביטול

כאן הפתרון

http://support.microsoft.com/kb/812248/he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לאמר לך - אבל נראה לי שמה שעשית זה לתקן עוולה באיוולת - ואני אסביר

כאשר אתה דוחס קבצים אתה מאט משמעותית את פעילות המחשב - מכיוון שהמחשב עכשיו צריך "לפרוס" בזכרון כל קובץ לפני שהוא יכול להשתמש בו

כך בעצם את מכפיל את פעילות הדיסק וגם מכביד על המעבד והזיכרון.

לבטל את ה-COMPRESSION על הכונן המדובר:

compact /u /s /f /q c:\*.*

קח בחשבון שהאופציה הזו של דחיסה מופיעה בברירת המחדל - רב האנשים כלל לא מודעים למה הפעולה הזו עושה ואחכ מתפלאים שהמחשב עובד איטי

אני גם אעיר שבמחירים של הדיסקים הקשיחים היום - לא זוכר מתי באמת הייתי צריך לנקות דיסק.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לאמר לך - אבל נראה לי שמה שעשית זה לתקן עוולה באיוולת - ואני אסביר

כאשר אתה דוחס קבצים אתה מאט משמעותית את פעילות המחשב - מכיוון שהמחשב עכשיו צריך "לפרוס" בזכרון כל קובץ לפני שהוא יכול להשתמש בו

כך בעצם את מכפיל את פעילות הדיסק וגם מכביד על המעבד והזיכרון.

לבטל את ה-COMPRESSION על הכונן המדובר:

compact /u /s /f /q c:\*.*

קח בחשבון שהאופציה הזו של דחיסה מופיעה בברירת המחדל - רב האנשים כלל לא מודעים למה הפעולה הזו עושה ואחכ מתפלאים שהמחשב עובד איטי

אני גם אעיר שבמחירים של הדיסקים הקשיחים היום - לא זוכר מתי באמת הייתי צריך לנקות דיסק.

כל טוב,

גבריאל

אוקיי, אז מה העניין של ניקוי הדיסק?

חשבתי שמדובר בדחיסה שהמערכת מבצעת אוטומטית, והניקוי דיסק פשוט מוחק את הדחיסה הזאת (כמו שהוא מוחק קבצי TEMP או קבצי שחזור מערכת)...... אתה אומר שמדובר על פעולה הפוכה ??

שבעצם מה שה'ניקוי דיסק' עושה זה לדחוס את הקבצים הישנים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הכיפאק, תודה רבה!

אף פעם לא ממש טרחתי לקרוא את זה, חשבתי שהמערכת יוצרת דחיסה באופן אוטומטי וכדי לנקות את הקבצים הדחוסים צריך להשתמש בניקוי דיסק.

עכשיו אני מבין שבעצם זאת פעולה הפוכה - יעני כדי לפנות מקום הוא ידחס את הקבצים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם עכשיו אתה מבין שזה לתקן עוולה באיוולת? (לפעמים קשה לי להתאפק...)

אצלי הבעיה שונה ממה שסביר להניח שאתה חושב

בעיקר בגלל עצלנות, כונן C שלי מפוצץ, במקום לפנות מקום ע"י צריבת חומר על דיסקים ו\או דיסק-און קי או הארדיסק חיצוני,

אני משאיר את המצב בעינו ככה שהמחשב נסתם, וממחיצה של 100 ג'יגה (כונן C) אתה מגיע למצב שיש לך בלחץ כמה מאות...

אז תמיד השתמשתי בזה בתור פתרון, ואתה יודע מה ? אני מתעסק הרבה עם המחשב, לא נתקלתי באיטיות מיוחדת כלשהי בעקבות הדחיסה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...