שלום יש לי בעיה בצורב אשמח לעזרה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום יש לי בעיה בצורב אשמח לעזרה

ROBE

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי צורב LG בן שנה בערך ויש לי אני משוכנע בעיה בצורב כשאני צורב נניח קובץ סרט בגודל של 4 ג'יגה לוקח לו בערך 50 דקות לצריבה

החלפתי את תוכנת הצריבה נירו לגירסת לייט חדשה יותר ומשום מה הבעיה נשארת,ניסיתי באמצעות מ"ס תוכנות צריבה וכלום לא עוזר

בעבר הייתי צורב קבצים בגודל הזה בשליש מהזמן

אני לא יודע איך אפשר אולי לבדוק אם האשמה בצורב או בתוכנה לפני רכישת צורב חדש .אשמח לקבל עזרתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

אין לי מושג מה לחפש ומהי ההגדרה שלך לFAQ אם אפשר קישור למונח ואחפש בעצמי

לא אין לי עד מחשב בכדי לנסות אותו .

אשמח לנסות אותו במחשב שלי במידת האפשר ולכן מבקש דרכים נוספות

תודה ושבוע טוב לכל עם ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו מהירות אתה צורב?תנסה לשנות אותה למשל ל*4.

כמה צריבות כבר ביצעת? (בערך).הצורבים הזולים של היום מספיקים בדרך כלל לשנה, שנה חצי של עבודה (בהנחה שלא צורבים דיסק אחד בחודש :) ).

P.S לגבי קישור אז הנה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=39042.0 הודעה שנייה (של WizMaster) בשרשור FAQ-שאלות נפוצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כשאני צורב סרט אז במהירות מקסימילית *16 הצורב עובד בצורה ממוצעת של 10/20 דיסקים בחודש מעבר לכך אני זוכר בעבר היו לי צורבים שעבדו כמו סוסים והכל היה טוב ,אני מנסה להבין איך אולי ניתן להגדיר את הצורב שיעבוד בצורה הטובה ביותר העניין שאיני מבין בכך מאוד מה שנשאר זה כנראה לקנות צורב חדש

תודה על ההיתייחסות והעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתחיל בלוודא שהכונן עובד במצב DMA ולא PIO. היכן אני בודק באיזה מצב נמצא הכונן ואיך משנים אני לא מכיר כמוך את הפקודות הללו

ואים אני מורב במהירות של 16 ואתה ממליץ להפחית ל4 האים לא יהיה איטי יותר סלח לי על חוסר ההבנה והידע שלי בנושא אך אני תמיד שמח ללמוד מאלו שכן מבינים

תודה רבה

רובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...