תמיכה טכנית של ROCKSTAR = בזיון - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה טכנית של ROCKSTAR = בזיון

Spider1

Recommended Posts

I5 760

HD5750

4GB זכרון

WIN 7 64 גם הוא חוקי וגם זה לצערי.

אין הודעת שגיאה, רואה דיסק שמסתובב כמה שניות ואז זה לא מעלה את המשחק וזהו.

מממ כשמכניסים את הדיסק הראשון אז לוחצים על האייקון בשולחן עבודה של המשחק ולפי מה שאני זוכר אמור להיפתח לך לפני הכניסה למשחק רוקסטאר סוישאל קלאב ואז אתה מכניס משתמש ואז נכנס למשחק ובמשחק מסתבך עם הלייב כדי להיכנס.

בקיצור חרא של דבר

כל כך הרבה תוכנות למשחק אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש 2 דברים מחורבנים שרתה צריך לעשות גם הזבל של רוקסטר סוישאל קלאב

וגם הזבל של MS הLIVE שלהם

רק שאתה מסים את 2 הדברים האלו כולל עדכונים אתה יכול לשחק

תזכור סיסמאות ושמות משתמש

בכל מקרה תנסה ותעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חצי שנה אלא חודש וחצי.

אני אגב, שלחתי להם מייל(דרך המערכת האוטומטית באתר שלהם, איך אתה שלחת?) ב27/11 וקיבלתי תשובה מתומך כבר ב29/11.

זו המערכת האוטומטית דרכה שלחתי:

http://support.rockstargames.com/templates/take2/seo/emailPage

לאחר כמה דקות קיבלתי במייל הודעה שהשאלה שלי התקבלה ושלשאלת תמיכה שלי הוצמד מספר זיהוי. יומיים אחרי זה נציג שלהם שלח לי תשובה. הכתובת מייל איתה התכתבתי איתם הייתה usa@rockstarsupport.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר שיש פה כבר כל מיני חברה שמשתמשים בLIVE-מאז שהתקנתי וינדוז 7 התוכנה הזאת מסרבת להתחבר לי.(למרקטפלייס הוא עושה לי CONNECTION ISSUES ובתוך המשחק הוא מודיע לי שצריך להוריד עדכון ועוצר אחרי כמה שניות בגלל בעיה של קישוריות) מישהו נתקל בבעיה דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני שונא התלהמויות כאלו... :bash:כל משחק של כל חברה עשה לך בעיות ולא חזרו אלייך? :facepalm:לפחות תדייק ותגיד לחשוב פעמיים לפני שקונים משחק של רוקסטאר. :s07: ולפי מה שזה נשמע התמיכה באמת ביזיונית במידה ולא ענו גם דרך המע' האוטומטית.

במידה וזה המצב כי שקלתי לקנות איזה משחק שלהם ועכשיו אוותר. לפחות זה עוזר להעביר חברות אחרות שחוזרות מהר ועוזרות עם הבעיות, כמו STARDOCK שהם בכלל אנטי או 2K שתמכו בכמה אלפי לקוחות זעומים (ובצדק) על הבעיות שגרם ה- הנוראי שלהם, שבסוף הם מיתנו אותו לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר שיש פה כבר כל מיני חברה שמשתמשים בLIVE-מאז שהתקנתי וינדוז 7 התוכנה הזאת מסרבת להתחבר לי.(למרקטפלייס הוא עושה לי CONNECTION ISSUES ובתוך המשחק הוא מודיע לי שצריך להוריד עדכון ועוצר אחרי כמה שניות בגלל בעיה של קישוריות) מישהו נתקל בבעיה דומה?

תבדוק את זה:

http://support.microsoft.com/kb/937424

תרד לשורה.

Port listings for Games for - LIVE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי להם מייל אחרון עכשיו.

פשוט בושה, בטח הם רואים שאני שולח את המייל מישראל וזורקים על זה, יודעים שבשביל לעשות משהו משמעותי אני צריך עו"ד בארה"ב דבר שהוא לא פשוט להשגה.

למה שנקנה משחקים אם ברגע שצריכים את העזרה שגם עליה משלמים בין היתר מקבלים זרנוג?

איזו בורות. ברור, כי כולם בחו"ל הם אנטישמיים שונאי שרק רוצים להזיק לנו, ורק אנחנו עם נבחר ועליון! :facepalm:

חדל עם כל ההתבכיינות הזאתי של "רק כי אנחנו ישראלים", די עם זה שכל מי שלא עושה בדיוק את מה שביקשת הוא אנטישמי מסריח שרק רוצה להזיק לנו.

אתה מודע לזה שהיה סוף שבוע ושיום שני הוא יום חג פדראלי (MLK) בארה"ב, כן?

............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...