עזרה באוברקלוק למעבד AMD Phenom II x4 965 BE 3.4MHz - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באוברקלוק למעבד AMD Phenom II x4 965 BE 3.4MHz

JentuS

Recommended Posts

חבר'ה , אני צריך את עזרתכם איך לעשות נכון אוברקלוק למעבד שלי בעזרת הלוח אם שלי בביוס , פשוט בביוס של הלוח אם שלי יש כל כך הרבה אפשרויות שאין לי מושג מה הן ולפי המדריכים שקראתי לגבי אוברקלוק את רוב האופציות האלו לא מצאתי שם אני משער שזה בגלל שיש כל כך הרבה לוחות אם שונים עם הגדרות ביוס שונות שפשוט אי אפשר לרשום את כולם במדריך אז בגלל זה אני מצרף פה שני לינקים לתמונות של הביוס שלי כדי שאולי תצליחו לעזור לי לעשות אוברקלוק נכון , יש לי את האפשרות לעשות אוברקלוק בעזרת התוכנה Turbo V של Asus שבאה עם הלוח אם שלי אבל זהו יותר אוברקלוק אוטומטי שכזה וגם עדיין בבדיקת ביצועים של 3DMark 11 כשהיא מגיע לקטע של בדיקת המעבד אז המחשב קורס , אז אני לא כל כל מאמין בתוכנה הזאת אלא יותר בלעשות את האוברקלוק מהביוס רק שיש שם ממש ממש הרבה אופציות שאני לא מכיר , אז אולי תעזרו בבקשה איך לעשות את האוברקלוק כמו שצריך , מה צריך להעלות ומה צריך להוריד כדי שהכל יעבוד יציב

יש כאן שני לינקים לתמונות של הביוס שלי בגלל שהעמוד של הביוס ארוך מידי אז הייתי צריך לגלגל אותו ולצלם תמונה נוספת

http://img6.imageshack.us/i/img1961sc.jpg/

http://img221.imageshack.us/i/img1962o.jpg/

בתמונות הכל עומד על סטוק ואוטומט

וגם עוד שאלה לגבי הזכרונות - הזכרונות שיש לי הם במהירות של 1600MHz , אוקי אז הלוח אם שלי תומך (בלי האוברקלוק) במהירות מקסימאלית של 1333MHz , אז למה כשהכל בסטוק וללא שום אני עדיין רואה שהזכרונות רצים על מהירות של 1067MHz ולא על 1333MHz לפחות כמו שהלוח אם תואם , את זה עוד לא הצלחתי להבין :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אני יודע שאפשר להגדיר אותו ידנית וכך גם כבר עשיתי ואפילו גם שמתי אותו על המהירות 1600MHz והוא עבד , פשוט שאלתי למה הוא לא מופיע במהירות שהלוח אם שלי תואם לפחות והלוח אם שלי תומך ב-1333MHz זה בטוח כי בדקתי באתר של , זה מה שמעניין אותי וגם כמובן אני רוצה שתעזרו לי לעשות יציב למעבד , מה וכמה אני צריך לשנות בביוס , בשביל זה אני שמתי את הלינקים לצילומי הביוס שלי כדי שאולי תצליחו לעזור לי בזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הכל קרא על OC וקרא את החוברת של לוח האם שלך..קרא מה כל אופציה עושה+-..

בגדול שנה את הAI TUNER לMANUAL ואז יפתחו לך האופציות של הOC בלוח האם..

את הDRAM FREQ תשנה בהתם לזיכרונות שלך..תראה מה הMAX מחלק שלוח האם שלך נון..ותגדיר בהתאם לזיכורנות שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...