קירור למעבד E6300 לאוברקלוק תקציב עד 250 שקל - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור למעבד E6300 לאוברקלוק תקציב עד 250 שקל

Mr.positive

Recommended Posts

שלום אני רוצה לעשות לE6300 שלי עכשיו יש את הMUGEN 2 שממש מומלץ

-האם יש אפשרויות נוספות?

-אני קונה בKSP ויש להם דגם Mugen II Rev.b 5 Heat Pipes CPU Cooler s1156/s1366 עכשיו ראיתי שיש סוגים שונים של הMUGEN2 מה ההבדלים

-בדגם של KSP יש רשום 1156/s1366 מה זה אומר ?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חדש בזה לא עשיתי לפני זה OC אבל אני יודע שהE6300 הוא סבבה לזה חוץ מזה "תלמד" מה זאת אומרת ,ללמוד מה ? חוץ מזה שהקירור שלי עכשיו ג'נרי

וממש מרעיש .

אם אני קונה כדאי לקנות גם משחה יקרה או מה שבה עם הקירור מספיק טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יתעו אותך קודם תקנה קירור טוב בלי קשר לאוברקלוק,

לאחר מכן תתחיל לקרוא על הנושא יש המון סרטונים ביוטיוב שיעזרו לך אפילו לדגם של המעבד שלך.

זה ממש לא קשה לשנות כמה הגדרות ביוס על המעבד שלך, קירור זה דבר חשוב לפני שאתה מתחיל .

תוריד תוכנות שבודקות מאמץ ותראה אים יש בעיות יציבות לפי זה תוריד או תוסיף רצוי לקבוע מטרה למשל 3.5,

לאיזה רמה אתה רוצה להגיע.[br]פורסם בתאריך: 10.01.2011 בשעה 23:34:16

שלא יתעו אותך קודם תקנה קירור טוב בלי קשר לאוברקלוק,

לאחר מכן תתחיל לקרוא על הנושא יש המון סרטונים ביוטיוב שיעזרו לך אפילו לדגם של המעבד שלך.

זה ממש לא קשה לשנות כמה הגדרות ביוס על המעבד שלך, קירור זה דבר חשוב לפני שאתה מתחיל .

תוריד תוכנות שבודקות מאמץ ותראה אים יש בעיות יציבות לפי זה תוריד או תוסיף רצוי לקבוע מטרה למשל 3.5,

לאיזה רמה אתה רוצה להגיע.

קירור זה בלי קשר להמהרה טוב שיש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שיש קירור איכותי..זה נכון..ומי אמר שהוא צריך קירור ב250 שקל ? או ב150 שקל ?

אולי לוח האם שיש לו הוא של ולא מאפשר אפילו העלאה של הרץ אחד ? אתה לא יכול לדעת..

לפני שממליצים וכו (למרות שחיפוש על יביא לו המון תוצאות) צריך לדעת מה המפרט והפוטנציאל של המערכת..

לאחר מכן אפשר להחליט על מה שרוצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תודה לעוזרים, עכשיו לוח האם שלי הוא GA-965P-DS4 P965 LGA 775 אני זוכר שקניתי את המחשב הוא היה מיועד לOC זה

לוח שנחשב לטוב באותו הזמן .

למה אני רוצה בסביבות ה250 שקל כי הMUGEN בסביבות ה200+ וגם כי אני משתחרר ביולי וקונה מחשב חדש אז אני מעדיף שאפשר יהיה להעביר את הקירור אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Scythe Mugen-2 Rev.B SCMG-2100 זה הדגם החדש עם התמיכה בכלל התושבות, אני מאמין שהאחרון זה הדגם הישן, האמצעי לא ממש מובן לי שכן זה צריך להיות אותו הדגם.

בכל מקרה שאל את החנות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...