מחפש משחק מאתגר אחרי שסיימתי את כל הלהיטים - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק מאתגר אחרי שסיימתי את כל הלהיטים

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע בדיוק מה אתה מחפש!! הנה משחק שנראה שכולם שכחו kane and lynch dead men , המשחק תפור אליך אתה לא תתחרט. שיחקתי את אותם משחקים שאתה שיחקת וחיפשתי כמוך משהו בסגנון ובהתאם לקריאת התגובות שלך זה הכי מתאים שמצאתי בשבילך. ממליץ בחום!

המשחק בסגנון היטמן ו- MAX PAIN עם עלילה למבוגרים מפותחת מאוד ואלמנטי פשע חזקים. עם CUT SCENCE שלא מבישים סרט , העלילה עצמה מסתובבת על שני אסירים שפרצו מהכלא. לא הייתי מנסה לשחק את המשחק השני בסדרה DOG DAYS, הוא מצונזר קשות (ערום ו- HEAD SHOTS בין השאר) התקנתי ומחקתי (אני מחרים דברים מצונזרים באופן כללי), יש אפשרות לפתוח את הצנזורה באופן חלקי אבל לא התרשמתי מזה במיוחד (אולי זה השתנה לבינתיים צריך לבדוק).

בנוסף מצטרף להמלצות שנתנו לך פה ל- Splinter Cell Conviction ,DEVIL MAY CRY 4, Batman Arkam Asylum , .

באטמן נראה מבטיח מאוד (אם כי יש סיכוי שהוא יהיה טיפה ילדותי) אבל רק התחלתי אותו אז קח את זה בערבון מוגבל..

בניגוד להמלצות אחרות שנתנו לך פה הייתי מתרחק מ- JUST CAUSE 2, ומ-1 ASSASIN CREED (את השני לא שיחקתי). שני המשחקים באמת נראים מדהים ויזואלית אבל המשחקיות היא מאוד קטנה ומונוטונית, המשחק ממצה את עצמו לאחר מספר שעות קטן.

מ-JUST CAUSE 2 התאכזבתי במיוחד ציפתי להרבה יותר. יש שם שלושה סוגי משימות שחוזרים על עצמם בהבדלים קטנים במיליון וריאציות שונות וכדי להתקדם במחשק צריך לגמור הרבה, אבל הרבה.... מאוד מהם. לא הייתי משחק את המשחק בשביל העלילה (כי היא לא קיימת) אלא יותר בשביל ה SAND BOX EXEPRIENCE שגם היא מתמצה דיי מהר ואז זה נהיה שעמום טוטלי, מפת העולם היא ענקית אבל התוכן שהכניסו למשחק לא גדול. הבינה המלאכותית אפסית. אתה רוצה עולם פתוח הרבה יותר מעניין תשחק Zelda אם אתה מכיר חחחח

את assasin creed עזבתי לאחר שלוש שעות גם אכזבה גדולה, ניסתי פעם משחק בשם THIFE בעל אלמנטים דומים שנראה הרבה יותר מבטיח (אני קרוב לוודאי צריך לחזור אליו עכשיו שנזכרתי בו).

אה... :kopfpatsch: עוד אחד פנטסטי לפני שאני אשכח MIrror Edge, זה משחק פארקור אדיר חחח אתה רץ על הגגות VERY FUN :lol: מצאתי אותו עם משחקיות שונה מהרגיל ומעניינית. משחק מהיר ועצבני.

עוד אחד טוב זה ONI אם בא לך נוסטלגיה (גרפיקה טובה למדי) ולא שיחקת. שווה משחק!

שיט :s07: אני כותב את השורות האלה ועוד משחקים רצים לי לראש. על תוותר על Prototype משחק מגניב מאוד בסגנון DMC4, שניהם נראים מדהים בהרבה מובנים. אני גם נזכר ב Aniversary, אחד מהטומב ריידר הכייפים יותר ששיחקתי (שיחקתי את כולם), יש כמובן גם את סדרת prince of persia שזה תמיד לא רע אם כי יכול להיות איטי ולשעמם לעתים .

בהחלט הייתי מסתכל גם על DEAD SPACE 2 ו- MASS EFFECT 2 . אבל יש לי נסיון מוגבל איתם.

המשחק הבא שאני כנראה אשחק , אם יהיה זמן, הוא God of WAR 3 שנראה מדהים !! אני מזיל עליו ריר כבר הרבה זמן, אבל אני לא בטוח שהוא יצא ל (צריך לבדוק).

יאלה חפרתי מספיק

happy gaming :xyxthumbs:

רואים שאתה מת על משחקי גוף שלישי עם ממשק .

אני בכלל חושב שכל האקסבוקס והפלייסטיישן הרסו את משחקי המחשב,הממשק ניהיה קל מדי ולא מורכב והמשחקיות יותר מדי פשוטה.

אלכס תמשיך עם הגוף הראשון למרות ש-MASS EFFECT 2 ממש טוב לגוף שלישי כולל ASSASSINS CREED

TOM CLANCY בגדול זה מה שאתה מחפש :

RAINBOW SIX VEGAS 1-2

GHOST RECON

SPLINTER CELL-CONVICTION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר שלי מילדות מתכסחים (בצחוק) כל הזמן על RED ALERT VS STARCRAFT כי הוא DUDE של זה ואני LORD DUDE של האחר.

בקיצור אני מצטער שפגעתי ברעמה של האריות שומרי הגחלת ל-SC, אבל אני פשוט שונא משחקים הזויים עם מפלצות. לא יודע, אוהב לשחק בכלים אמיתיים.

לגבי TOM CLANSY, ממש אהבתי וסיימתי את שני משחקי ה GHOST RECON, אני חושב שהם ה-משחקים היחידים הכי טובים בכל הסדרה.

המשחקים האחרים הם יותר מדיי בדד ופחות עבודת צוות ואם יש משוה שאני מאוד אוהב במשחק מחשב ובחיים - זו עבודת צוות.

(בדיוק שאלו אותי היום בראיון מה אני אוהב להיות זאב בודד או לעבוד בצוות ולרגע חשבתי להגיד להם "נו זה כמו ב GHOST RECON"...

ואז עצרתי את עצמי ;D ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר שלי מילדות מתכסחים (בצחוק) כל הזמן על RED ALERT VS STARCRAFT כי הוא DUDE של זה ואני LORD DUDE של האחר.

בקיצור אני מצטער שפגעתי ברעמה של האריות שומרי הגחלת ל-SC, אבל אני פשוט שונא משחקים הזויים עם מפלצות. לא יודע, אוהב לשחק בכלים אמיתיים.

לגבי TOM CLANSY, ממש אהבתי וסיימתי את שני משחקי ה GHOST RECON, אני חושב שהם ה-משחקים היחידים הכי טובים בכל הסדרה.

המשחקים האחרים הם יותר מדיי בדד ופחות עבודת צוות ואם יש משוה שאני מאוד אוהב במשחק מחשב ובחיים - זו עבודת צוות.

(בדיוק שאלו אותי היום בראיון מה אני אוהב להיות זאב בודד או לעבוד בצוות ולרגע חשבתי להגיד להם "נו זה כמו ב GHOST RECON"...

ואז עצרתי את עצמי ;D ).

GHOST RECON חזק אבל אם אתה אוהב עבודות צוות אתה חייב לשחק בשני ה- RAINBOW SIX-VEGAS

ראיתי שהולך לצאת משחק חדש,GHOST RECON-FUTURE SOLDIER נראה מאד מבטיח.

הבנתי גם הH.A.W.X 2 גם מעולה.(סימולטור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך מבין אותך - אוהב לשחק בכלים אמיתיים אבל לא אוהב משחקים ריאליסטיים. רוצה משחקים מאתגרים אבל מתלהב מהמשחקים הכי קלים שקיימים היום. אם אתה רוצה שימליצו לך על דברים שיתאימו לך אתה צריך להיות יותר עקבי עם מה שאתה אוהב, בהנחה שאתה בעצמך יודע מה אתה אוהב.

אני אישית אוהב מאד משחקים ריאליסטיים, אבל רק אם הם באמת הולכים דרך ארוכה להיות הכי ריאליסטיים שהם יכולים (שבסטנדרטים של היום רק ארמא באמת מתקרב לזה, למרות שבסטנדרטים של התקופה שלהם, המוד Infiltration ל-UT99, וגם קצת Ghost Recon המקורי (לא החדשים יותר) לא רעים בכלל). באותו זמן אני גם יכול להינות ממשחקים כמו World of Warcraft (שהסיבה העיקרית שאני לא משחק בו יותר זה שכדי באמת להינות מהדברים הקשים והמאתגרים במשחק צריך להמצוא גילדה ולהתחייב אליה מבחינת שעות משחק ספציפיות וקבועות ובכלל יותר מדי עבודה בשביל קצת מדי משחק), Diablo, וכמובן Starcraft 2 ו-Warcraft 3. אני דווקא לא סובל משחקים שנותנים לך כלים "אמיתיים", אבל תכל'ס מעבר לגרפיקה כל קשר ביניהם לבין המציאות הוא מקרי בהחלט - סרטי אקשן יותר ריאליסטיים ואמינים מהמשחקים האלה... אני מדבר על כל סוגי ה-COD, , וחבריהם/מתחריהם. המשחק יריות הלא-ריאליסטי היחיד שעוד הצלחתי להנות ממנו הוא Resident Evil 5, כי פשוט היו שם דברים מגניבים ואם לא מנצלים כמה דברים מסריחים שם שהופכים אותו לממש קל אז אפשר גם להוציא ממנו אתגר, אבל מבאס שאורך החיים שלו קצר ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה לאחור ל-5 שנים, המשחקים היחידים אותם אני זוכר שמהם התלהבתי הם:

Silent Hunter כל הסדרה, במיוחד האחרונים

GHOST RECON - כל הסדרה

HALF LIFE II - כל הפרקים

CRYSIS - כל הפרקים

HAWX - כל הפרקים

BATTLEFIELD - כל הפרקים

CALL OF DUTY - כל הפרקים

וגמרתי מחדש את RED ALERT 1 משנת 1996 עם ה SOVIETS וה ALLIES.

מעבר לזה לא זוכר שום משחק אחר שיצא. היה גם NEED FOR SPEED: UNDERGROUND I שהיה ממש מוצלח וזהו בערך.

נכון להרגע המשחק שאני הכי מצפה לו זה CRYSIS II שייצא עוד חודשיים וה GHOST RECON החדש שהבחור הזכיר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס,

זה נראה שאנחנו באותו ראש במשחקי מחשב,

HALF LIFe 2 לדעתי המשחק הכי חזק שנעשה אי פעם מבחינת עלילה,,פיזיקה,משחקיות,אווירה...הכל.

לא ענית לי על RAINBOW SIX VEGAS,אם לא שיחקת אז זה חובה,מאד מאתגר וכרוך בעבודת צוות,במיוחד שהוא על הכי קשה.

עוד משחק חובה,F.E.A.R 2,למרות שמעורב בו גם בדיוני,הוא משחק חובה ומצמרר בקטעים מסויימים,נהניתי מכל רגע כששיחקתי בו,

במיוחד שאתה משחק בו בלילה,בחושך,עם ואיזה ג'ויינט,הם מביאים אותך לרמת אימה רצינית,לא לבעלי לב חלש...צפה בטריילר תבין על מה אני מדבר.

עוד מעט יוצא F.E.A.R 3,וואייי איך אני מחכה לו !!!!!!

טריילר ל- F.E.A.R 2

טריילר RAINBOW SIX VEGAS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברת עם FEAR 3 ושמת טריילר לFEAR2

ואתה רציני???

FEAR2 היה עלוב לעומת הראשון

נכון הוא גם היה מפחיד וגם היה לו אקשן אבל הוא היה מאוד מונוטוני ותכלס אותו דבר כמו 1

הראשון באמת חזק

אני גם ממליץ לשחק רק בחושך ועם רמקולים טובים או טובות (היו כמה רגעים שאשכרה יצאה לי צעקה קטנה ואז התפוצצתי מצחוק שכל כך נבהלתי ממשחק - גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברת עם FEAR 3 ושמת טריילר לFEAR2

ואתה רציני???

FEAR2 היה עלוב לעומת הראשון

נכון הוא גם היה מפחיד וגם היה לו אקשן אבל הוא היה מאוד מונוטוני ותכלס אותו דבר כמו 1

הראשון באמת חזק

אני גם ממליץ לשחק רק בחושך ועם רמקולים טובים או טובות (היו כמה רגעים שאשכרה יצאה לי צעקה קטנה ואז התפוצצתי מצחוק שכל כך נבהלתי ממשחק - גדול)

דיברתי על פיר באופן כללי ולא ספציפית על 3.

הגרפיקה ב2 הרבה יותר טובה והאפקטים השתפרו,אין מה להשוות.הראשון גם היה טוב כולל ההרחבות.

יש מפלצות ויש מפלצות,הכי חשוב שהמשחק יהיה רציני ולא ילדותי,למה בHALF LIFE 2 אין מפלצות ? והוא אמר שהוא אהב את זה.

אני בדר"כ לא אוהב משחקים עם אבירים ופיות ושטויות וממש אהבתי את DARK MASSIA וגם לגבי ASSASSINS CREED,אני אוהב יותר עתידני או עכשווי.

זה לא משנה מה,זה איך שעושים את המשחק,זה למה אני לא שולל שום ז'אנר,תמיד הופעתי מדברים שלאו דווקא היו הטעם הרגיל שלי.

וFEAR לדעתי משחק שלא כדי לפספס.

שכחתי גם את FALL OUT 3 ואת FALL OUT-NEW VEGAS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...