תראו איזה פרויקט אני מכין כדאי להיכנס יש תמונות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו איזה פרויקט אני מכין כדאי להיכנס יש תמונות

Cooler-Master

Recommended Posts

תראו איזה מחשב קטן בניתי. הפרויקט עוד לא גמור אז אני יעדכן את התמונות במהלך הבניה אם יש למישו הצעות לכל מיני דברים לשים או לא יודע מה אז אני פתוח להצעות תהנו. שלכם

COOLER-MASTER

דרך הגב המחשב בגודל:

גובה 23.5

רוחב 17.5

עומק 38.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי אז בקשר למוסקטיר זה קצת בעיה כי אין מקום לקוננים גדולים של סי די רומים וכאלה דברים

ובקשר למארז אז אם אתם זוכרים היה את המארזים הקצת יותר קטנים ממידי טאוויר של פנטיום אחד? אז זה כזה שפשוט חתכתי את כל הכלק העליון כלומר איפוא שיושב הספק כוח והסידי רומים למארז אין כיסוי קרגע אבל אני יכין כנראה משו אם זכוכית יש לי איזה ראיון

והמחשב זה סתאם גרוטאה של פנטיום 1 233 עם 64 ו5 ג'יגה הרד דיסק אז אתם בטח שואלים את עצמכם למה להשקיע במחשב כזה אז אני יגיד לכם כל מה שהמחשה צריך לעשות זה להריץ איזה תוכנה קלה שתעשה סדר במתכונים כן כן במטבח

וגם עוד תמונה אבל מקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הספק הזה ולמה הוא כל כך קטן ?!?!?

אגב איזה מפרט יש למחשב ?

ואיזה לוח זה ? רק הלוח אמור להיות יותר גדול מהמארז הזה איך הצלחת להכניס אותו ??

כל הכבוד באמת מגיד לך ח"ח !! ;D

תגיד...קראת מה שהוא רשם? ::)

פנטיום 1!

233MHZ

64MB - memory

5GB - הארד דיסק..

זה כבר חצי מפרט..,

הלוח אם כנראה קטן כמו הכוח של הפנטיום.. ;D

(למרות שדברים ישנים בדרך כלל גדולים..)

והספק, מי אמר לך שהוא קטן?,

רואים שם רק צד אחד של הספק.., מה אתה מסיק ישר מסקנה שהוא קטן?,

יכול להיו תשהוא באמת קטן, אבל לא רואים את זה בכלל!,

רואים ספק רגיל פשוט פתוח, ללא מכסה.. ::)

בגל מקרה פותח התארד.., תוכל לפרט למה המחשב הזה יעזור במטבח?,

איך הוא יעזור במתכונים? ::):P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי דבר ראשון SuperGohan אל תתעצבן עליו צר לי להגיד לך אבל הספק באמת קטן ומקיוון שזה אחד אז גם הלוח קטן

ובקש למטבח אני מדבר על תוכנה יש תוכנה שבה מכניסים את כל המתכונין ובהרצת חיפוש אחד הוא מוצא הכל במקום לחפש במיליון ספרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי רן דבר ראשון הוא עדכן את המפרט שלו + התמונה אחרי ששאלתי את השאלה ככה שלא יכולתי לדעת !!

הוא פשוט לא רשם עידכון*... דבר שני אתה רואה את הרוחב של הספק וזה מספיק כדי לדעת שהוא קטן !

ואם זה לא מספיק אז אתה רואה את העומק של המארז בערך ואז אתה מבין עד כמה הוא קטן !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הוא צודק אני באמת עידכנתי את המפרט אחרי שהוא רשם את ההודעה.

מחר ומחרתים אני יתחיל לעבוד על הפנל הקידמי אני יסים אותו על יום ראשון אולי אפילו לפני ואז אני יביא תמונות כדאי לחכות

עדכון: בקשר לHTPC המצאתי לזה שם חדש והוא SPFTK פירוש הוא SMALL FOR THE KITCHEN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי רן דבר ראשון הוא עדכן את המפרט שלו + התמונה אחרי ששאלתי את השאלה ככה שלא יכולתי לדעת !!

הוא פשוט לא רשם עידכון*... דבר שני אתה רואה את הרוחב של הספק וזה מספיק כדי לדעת שהוא קטן !

ואם זה לא מספיק אז אתה רואה את העומק של המארז בערך ואז אתה מבין עד כמה הוא קטן !!!

ממש לא ספק קטן.., אולי לא יצא לך לפתוח ספק (למרות שבאקסלנט כן)

אבל ספק הוא מטבעו קטן,

והגודל שאתה רואה, זה גודל רגיל לספק ישן.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יש לך טעות הוא יותר קטן מספקי AT אחרים תאמין לי פתחתי מיליון ספקים מהסוג הזה אבל לא נריב אל זה כי זה ממש לא משנה

איזה דגם הוא?,

כמה W?

לפני כמה שנים?

אולי זה יעזור.. ::);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...