שדרוג למחשב קיים שימוש ביתי+משחקים ללא OC כ- 1000 שח רק חלקים פנימיים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג למחשב קיים שימוש ביתי+משחקים ללא OC כ- 1000 שח רק חלקים פנימיים

dafa

Recommended Posts

שלום לכולם,

המחשב שלי (מפרט בהמשך) הורכב בעזרתכם לפני 4 שנים והגיע הזמן לשדרג.

בעיקר אחרי שרכשתי את GTA 4 החדש רק כדי לגלות שהמחשב שלי לא עומד בתנאי הסף להתקנה...

1. מה התקציב המקסימלי? עדיף עד 1000 ש"ח, במקרה הצורך עד 1500 ש"ח לכל היותר.

2. מה הם השימושים הצפויים של המחשב? בעיקר שימוש ביתי (מעט אופיס והרבה גלישה), צפיה בוידאו ברשת. בנוסף משחקים, אבל לא גיימינג כבד.

ב) במידה והמחשב מיועד גם/בעיקר למשחקים:

* מה הגודל ו/או הרזולוציה הטבעית של המסך הקיים? המסך הקיים 19 אינטש שטוח רזולוציה 1440X900

* לאיזה סוג משחקים המפרט מיועד? לא כבדים. בעצם עד עכשיו כל המשחקים עבדו טוב, כאמור GTA4 הוא הכי מתקדם שיהיה בזמן הקרוב.

* לאילו הגדרות גרפיות המפרט מיועד (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? אין לי מושג... נגיד בינוני?

6. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)?8, שלא ירעיש יותר מהקיים... יש מקום להתפשרות על מחיר לעומת רעש לכאן או לכאן

7. האם מתוכנן אוברקלוק? ממש לא מתוכנן אוברקלוק, תודה

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה ו/או הרכבת מחשב בחנות? כרגע יש לי XP. אני שוקלת לקנות WIN7, אבל זה כנראה לא יקרה בקרוב. ברמת להכניס כרטיס לסלוט אני אצליח לבד.

9. העדפה לחנות ספציפית? אין העדפה, אזור המרכז.

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך? לא

אני רוצה לשדרג את מה שיאפשר לי לשחק ואולי ישפר גם את הטעינה של דפי אינטרנט כבדים בגרפיקה.

כן צריך לכלול תוספת זכרון, תוספת דיסק קשיח, אולי כרטיס מסך, אולי כרטיס רשת, כל רכיב אחר שתגידו שיעזור לי או נחוץ לי

לא צריך לכלול מסך, מארז, ציוד היקפי, כונני דיסקים למיניהם, לוח אם, מעבד, ספק כוח

המפרט הקיים היום:

מעבד:

AMD 64 X2 Dual Processor 3800+

2.01 GHz, 1.00 GB of RAM

Physical Address Extension

שני דיסקים קשיחים:

WDC WD1600JS

WDC WD400EB

כרטיס מסך:

MSI NX 6200 LE (NVIDIA 6200 LE)

כרטיס רשת:

NVIDIA Networking Controller

אם נשאר תקציב, אז אני רוצה לשפר את רמת השקט של המחשב הקיים.

תודה רבה על העזרה!

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...