מספר שאלות על פתיחת ליבה חדשה ב ATHLON X3. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות על פתיחת ליבה חדשה ב ATHLON X3.

mulki

Recommended Posts

שלום,

בפורום אחר שבו שאלתי על היתרונות של ATHLONX4 אל מול ATHLONX3 והאם בכלל כדאי להשקיע 100 ש"ח בשביל הביצועים, נאמר לי לבחון את האפשרות של פתיחת ליבה נוספת.

אז קראתי קצת על הנושא, ואני רוצה להבין כמה דברים.

1) האם אני אצטרך להחליף מאוורר למעבד מזה שיתנו לי בחנות?

אם כן, כמה זה יעלה?

אם לא, האם יהיה לי יותר רעש?

2) איך אני יכול לדעת אם הליבה הנעולה היא ליבה יציבה או לא? ואיך אני יכול לדעת אם יש למעבד אפשרויות נוספות? (הבנתי שחלק מהאטלוניםX3 הם בעצם פנומים עם L3 CACHE).

3) איך אני יודע אילו לוחות אם יכולים לאפשר לי לפתוח ליבה כזו?

תוכלו לומר לי מה המחיר הכי נמוך של כזה? (אולי המחיר בכלל יותר יקר בסכום X מלוח אחר מקביל, כאשר הכסף שצריך להוסיף למעבד המקורי הוא חצי X).

תודה רבה!

נ.ב בדקתי בסטיקי ועשיתי חיפוש על "ATHLON X3", וקיבלתי תוצאות מאוד מועטות.

הייתכן שבאמת אף אחד פה לא התעניין הרבה בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. אז חיפשתי לוחות בחנויות, ובעוד שהיו לוחות עם SB750/710 , באף אחד מהם לא היה כתוב(באתר של החברה) שהם תומכי ACC.

מה קורה פה?

או שACC זו בכלל תכונה מובנית בתוך הגשרים הללו?

1. פתיחת נוספת לא יעלה את החום של המעבד?

2. אוקיי ,תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

ועוד שאלה, האם יתכן המצב שאם אני אזמין מחשב חדש מחנות ואבקש מהם להרכיב אותו, הם בזמן ההרכבה יבדקו את אפשרויות פתיחת הליבה ואם יגלו שהיא אכן נפתחת, הם יקחו אותו לעצמם (ז"א למגוון שימושים, החל ממשהו אישי ועד הכנסת המעבד למערכות שרכשו את הפנום, או אולי מכירת מחשבי OC מיוחדים...) וישימו לי מעבד כזה שליבתו לא נפתחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אבל למה?

למשל הדוגמא עם הכנסה של מעבד פתוח כמעבד פנום למערכת של מישהו אחר. זה נשמע לי כמו משהו ברור למדי, פשוט, וכלכלי (מאוד) לחנות. והיכן שיש אינטרס...

אלא אם כן משהו מונע בעדם. למשל הגדרות בCPUZ יגלו למשתמש שמדובר באטלון. או ההדפסה על גבי הצ'יפ הפיזי וכו'...

וזה מה שאני מנסה להבין, יש איזה משהו למעט "מוסר" שימנע מבעל חנות לבצע זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אפשר להגיד שעובדים עליך בכל מקום..מה שנשאר לך זה אמונה..אתה קונה מחנות שאתה מאמין בה וזהו..

יעשו או לא..את זה אף אחד לא יכול להגיד לך..מצד אחד לא נראה לי שחנות מחשבים שמכבדת את עצמה ובונה כמה מערכות ביום תתעסק עם זה..

מצד שני ראיתי הרבה דברים כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זהו, שלא ממש עובדים עלי במקרה הזה. זה לא משהו לא חוקי. גם חוסר האתיות כאן הוא בתחום האפור.

הם מבטחים לי למכור אטלון 3 ליבות. והם מספקים לי בדיוק את מה שהם הבטיחו.

מה הם עושים בחנות והתהליך שבו הם "מייצרים" בשבילי את המחשב בעל המפרט שביקשתי- הוא לא ענייני. באותה מידה הם יכולים להתקין לי מעבד עם מספר סידורי 732, אבל בגלל שלמוכר יש משיכה ארוטית אובססיבית למספר הזה, הוא ישים לי מעבד עם מספר אחר ויקח את זה לעצמו...P:

אבל הבנתי אותך. ההתרשמות שלך אומרת שחנויות לא עושות את זה...

תודה.

(אולי אני אפתח עוד תרד לשאול אם יש אנשים שפתחו ומאיזה חנות הם רכשו את המעבד... :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה.

הACC שאמור להימצא בלוחות לפתיחת הליבה, האם לזה התכוונת?

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3583#ov

(התמונה למטה, זה הצילומסך).

[br]פורסם בתאריך: 10.01.2011 בשעה 21:43:40

ועוד שאלה בעצם.

(לא הייתי בטוח אם לפתוח תרד חדש, אבל כיוון שבכל מקרה שאלתי את השאלה הקודמת לפני כמה דקות, אז אני מצרף אותו לכאן).

הלוח הזה:

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=NnpFfLB8oPStiCVO

מצד אחד, בתכונות שלו רשום שיש לו UNLOCKER. מצד שני לא מצאתי ולו איזכור אחד לACC.

מה זה אומר?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...