מפרט למשחקים ב-6000 ש"ח ללא ציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ב-6000 ש"ח ללא ציוד היקפי

Dvich

Recommended Posts

מפרט טוב רק שני דברים כדאי לך לשנות :

א. כך את ה2500K ולא הרגיל ! -גם מגיע עם מכפיל פתוח - אם תרצה (וכדאי לך...) לבצע OC חביב.. וגם הקירור בא ב K כקירור מגדל מעולה ושקט - שווה כל שקל תוספת !!!

ב. מה תעשה עם ה TX 750 ? זה בזבוז נטו - כך מקסימום את ה SS620 !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לשים לב לטעויות במפרטים של theone89:

1. בשני המקרים הלוחות לא תומכים בCF של X8,X8, חריץ אחד תמיד מוגבל לX4 מה שפוגע מהותית במערך שכזה. ולוח כן תומך בAMD יעלה כ150 ש"ח יותר ובאינטל כ-400 ש"ח יותר.

2. המפרטים הנ"ל הולכים לכיוון השני מבחינת יחס עלות תועלת, הם מבוזבזים למדי ללא הרבה תמורה כי ברוב המוחץ של המקרים, גם 6950 אחד פתוח ל6970 ייתן ביצועים מפוצצים.

כדאי לשים לב, לא תמיד הבחירה במקסימום כח גראפי שאפשר להכניס בתקציב היא הבחירה החכמה למערכת גיימינג. את שתי המערכות שהציע theone89 אפשר להרכיב, אלא שהמגבלות של הלוחות הופכות את שניהם למטופשים. וכאמור התיקון גורר חריגה נוספת על החריגה שכבר יש בהם.

אם ניתן דימוי מעולם הרכב, הבנאדם הפעם נכנס לסוכנות של PORSCHE במחשבה לקנות 911 ואתה אומר לו, שמע בתקציב הזה כבר תוסיף עוד קצת וקח לעצמך FERRARI F430. אלא מה? הפוזה פלוס מינוס באותה רמה (בכל זאת, זה לא ה612) ואנחנו בישראל, המהירות מוגבלת בחוק ל90-110 קמ"ש בכבישים המהירים (תלוי כביש) ואין שום טעם בהוצאה הזו.

כל פעם אתם נותנים דוגמא לא קשורה מעולם הרכב.

אם תיכנס לסוכנות של פורשה הוא לא ישלח אותך לשום חברה אחרת, יש לו אינטרס שתקנה אצלו.

אתה לא יכול להשוות בין ferrari f430 ל-porsche carrera 911.

מלבד ההרגשה של ליסוע במכונית כמו ferrari f430 ומלבד יופיה, הביצועים שלה יותר טובים גם בכבישים של הארץ, התאוצה שלה גבוהה יותר. וזה יורגש גם בכבישים של הארץ.

בכלל עולם הרכב הוא לדעתי שונה לחלוטין מעולם המחשבים שם יש איזה מהירות וכמה fps נטו. פה חוץ ממהירות מקסימלית, יש האצה(שכן מורגשת בכבישים), יש נוחות, יש הרגשה אישית, יש הרבה הרבה מעבר.

לדוגמא נסעתי על מרצדס של דוד שלי כולי הייתי בעננים כבר הצ'ק היה מוכן לקניית האוטו חח, אבא שלי נסע על אותה מרצדס ואמר בשביל מה צריך כאילו התלהב אבל בהרבה הרבה פחות. כלומר זה עניין של טעם אישי.

על מחשב אם הוא איטי הוא יגיד בדיוק מה שאני אגיד שצריך להחליף אותו נקודה אין מה להתווכח. פה אפשר להגדיר מה זה יותר מדי על לא כל כך.

כי 2 אנשים שיקנו אחד מחשב ב-5000 ואחד ב-10000 האחד יקבל נגיד 50 FPS והשני 80 לדוגמא, הם יהנו אותו דבר וכשהמחשב ב-5k יתחיל לקרטע יהיה אפשר להחליף אותו באחד שעולה 5k ששווה הרבה מעבר למחשב שקנה לפני 3 שנים שעלה 10,000.

אבל 2 אנשים שקנו אוטו אחד פרארי במליון, והשני ביואיק ב-300,000 אי אפשר להגיד שזו אותה חוויה כי זו פשוט לא.

בקיצור אין מקום להשוואה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט טוב רק שני דברים כדאי לך לשנות :

א. כך את ה2500K ולא הרגיל ! -גם מגיע עם מכפיל פתוח - אם תרצה (וכדאי לך...) לבצע OC חביב.. וגם הקירור בא ב K כקירור מגדל מעולה ושקט - שווה כל שקל תוספת !!!

ב. מה תעשה עם ה TX 750 ? זה בזבוז נטו - כך מקסימום את ה SS620 !!

קיבלתי! המפרט המתוקן יוזמן היום, תודה לכולכם על העזרה!! (ועל ההשוואות הפילוספיות למכוניות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...