מחפש מחליף לMX 518. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחליף לMX 518.

slim_shady

Recommended Posts

ממליץ בחום מנסיון של עוד מעט שבוע, שתבדוק את ה- KONE. במבצע סוף השנה הוא נמכר ב-250 ש"ח, שזה מחיר מדהים גם בהשוואה למחירו בחו"ל ואולי עוד תספיק לתפוס את המבצע הזה. האיכות של העכבר הזה מבחינת חומרים, עיצוב ונוחות היא משהו יוצא דופן והוא פשוט לא פופולרי עדיין כל כך בארץ לדעתי וזו הסיבה שכמעט לא שומעים עליו. בטוח שלא תתאכזב אם תשיג אותו עדיין במחיר הזה ובהנחה שעכבר חוטי הוא כן אופציה בשבילך. הוא ללא ספק עליית מדרגה לעומת הלוג'יטק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את העכבר הזה שהוא יקר אבל מצויין ,הוא גם אלחוטי וגם חיבור חוטי לפי בחירה, וגם במצב אלחוטי אין לך ירידה בביצועים:

http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/pd/productID.169418100/categoryId.35208800

מצאת לך המלצה... אנחנו מדברים פה על מחליף לעכבר של 160 שקל, אתה מביא לנו עכבר של 650 שקל?

ברור שזה עכבר מדהים, גם אני משתמש בו, אבל הוא בליגה משלו. הוא בעולם משלו בכלל עם תג מחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי על ה MX1100, לא על עכברים אלחוטיים בכללי..

היה לי שנים את ה MX1000 והייתי מרוצה ממנו מאוד. אחרי שהתקלקל החלפתי ל MX1100 וזה פשוט העכבר הכי גרוע שניתקלתי בו.

הדבר הכי מורגש בו זה חוסר היכולת להזיז אותו תזוזות קטנות. לדוגמא עם אתה על כפתור המיזעור בחלון כלשהו ואתה רוצה להזיז את הסמן לאיקס זה פשוט סבל.

הבדיקה הכי טובה לזה היא לנסות לצייר עיגולים קטנים בצייר. תעשה חיפוש ברשת על הרגישות של ה MX1100 ותראה המון תגובות שליליות. אני כל כך סבלתי ממנו שהחזרתי אותו לחנות. (פעם אחת כי חשבתי שהוא תקול ופעם שניה לקבל זיכוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה איך העכבר הזה מתאים לדרישה של עיצוב דומה ל518...

עכבר? אחד? נתתי לך פה ארבעה עכברים.

ואם אתה חושב שארגונומי זה כזה להיט אז לך על ה-G500. האמת לפי דעתי? בזבוז של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי על ה MX1100, לא על עכברים אלחוטיים בכללי..

ה- MX1100 הוא עכבר נחמד לשימושי אינטרנט\אופיס אבל לא יותר מזה , הדיוק שלו לא מדהים והמשקל שלו דיי גבוה ביחס לעכברים חוטיים אפילו מהגדולים שבניהם (כמו ה-G5 , G500 ).

הומלץ לך פה על ה- G500 ועל האחיזה "המדהימה שלו" ורציתי רק לומר שלפי דעתי האחיזה שלו לא כזאת נוחה והאחיזה של ה-G5 למשל עדיפה עליו.

בתווך המחירים של ה-G500 כדאי לך לשקול את העכבר של CoolerMaster ה-Storm Sentinel Advance שנראה על פניו כעכבר מעולה למחיר שלו (על פי ביקורות מקצועיות והתרשמויות חיוביות של אנשים, לצערי עדיין לא הייתה לי הזדמנות לבדוק אותו בעצמי).

אפשר כבר להשיג אותו בארץ במחיר נורמלי: http://www.statuscomp.co.il/index.php?main_page=product_info&cPath=2_579_104_138_674&products_id=2840

אני רק רוצה להעיר- יקח לך זמן (לא ארוך מדי) להתרגל לכובד של הG500, ואני מדבר על הכובד המינימלי ללא המשקולות.

אבל כשמתרגלים זה תורם לחווית המשחק בצורה נהדרת.

ה-G500 שוקל בלי המשקולות בסביבות ה-118 גרם לעומת ה-mx518 ששוקל בסביבות ה-106 גרם, לא נראה לי שהעניין שהוא יצטרך להתרגל אליו הוא הכובד אלא המבנה הבומבסטי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

שאלה לי אליכם באותו נושא בדיוק:

יש לי G5 שלדעתי העכבר הכי טוב שיש...כבר 3 שנים + והוא מתחיל להראות סימני גסיסה.

יש לי בחדר נוסף את ה- MX 518 והשוואה ל G5 עם כל הכבוד הוא לא משהו..ולמרות שהם מאוד דומים (מוזר..)

לצערי כבר לא מוכרים את ה G5 ... האם G500 הוא המחליף הראוי ל G5 ? (דגש על הרגשת ה''גומי'' שנוחה וגם הכבדות שתורמת לנוחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם באותו נושא בדיוק:

יש לי G5 שלדעתי העכבר הכי טוב שיש...כבר 3 שנים + והוא מתחיל להראות סימני גסיסה.

יש לי בחדר נוסף את ה- MX 518 והשוואה ל G5 עם כל הכבוד הוא לא משהו..ולמרות שהם מאוד דומים (מוזר..)

לצערי כבר לא מוכרים את ה G5 ... האם G500 הוא המחליף הראוי ל G5 ? (דגש על הרגשת ה''גומי'' שנוחה וגם הכבדות שתורמת לנוחות).

אם אתה כל כך רוצה G5 אני בכיף אמכור לך את שלי

אני אישית לא מרוצה כל כך מ G5 (קיבלתי אותו במתנה), העיצוב שלו לא ממש נוח לי , (הוא ארוך מידי, והצורה שלו לא ממש מתאימה לאחיזה שלי)

אף אחד פה לא הזכיר את Gigabyte M8000X שעשו עליו ביקורת באתר

מה אתם חושבים אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...