מצלמה עד 1500 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה עד 1500

ConRoe X Fire

Recommended Posts

מה התקציב הכולל למצלמה, וכרטיס זכרון? 1500, .

אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? ברחובות רגילים, כבישים. הרוב המוחלט ביום, איכות טובה בלילה יכול להיות נחמד, זה במסגרת התחביב, ישמש אותי גם בטיולים/נסיעות לחו"ל וכדומה.

האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? אם אני אצלם בלילה (וזה נדיר), זה יהיה בהחזקת המצלמה ביד ואולי עם .

האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? יש לי כיום ניקון S210, הייתי רוצה איכות תמונה יותר טובה, זום אופטי של X3 זה נורא מעט בשבילי, איכות בלילה יותר טובה, איכות יותר טובה.

האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? לצפות על גבי מסך המחשב ולפעמים על גבי הטלוויזיה.

כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? אני מניח שהמצלמה הבאה שלי לא תכנס לי לכיס אבל לא הייתי רוצה שהיא תהיה מאוד כבדה.

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? בכלל לא.

עדיפות רבה לסוללה שנטענת ולא לסוללות AA.

בקיצור, אני רוצה כמה שיותר איכותית ועם כמה שיותר זום בתקציב שלי.

תודה רבה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FUJI F300 !

מצלמת השנה, קניתי אותה בתאילנד ולמרות שאני בדר"כ קונה את הכי טוב וידעתי למהלצפות, הביצועים בשטח (ואני צלם מנוסה) הותירו אותי עם פה פעור.

בנוסף לחיישן האיכותי עם רעש נמוך, יש לה תכונות שאין בשום מצלמה אחרת כגון אוטומטי כולל זיהוי סצינה ל וצילום פנורמה 360 מעלות על מעבד המצלמה.

לשם שינוי, כל מה שהם מראים פה עובד במציאות כמובטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

שווה לשקול כאמור את PANASONIC TZ10 - אחלה .

כעיקרון, לא בעיה למצוא משהו יותר טוב מזו שיש לך כרגע.

הפאנאסוניק מוביל כאן בפורום, גם הפוג'י לעיל בסדר, אבל

פאנא יותר.

יש את קאנון שדיי דומה ל - TZ10.

אלכס - למה לעזאזל לא מייצרים עם חיישן של פוג'י ואופטיקה

של פאנאסוניק ? תאמין לי, היה יוצא חבל"ז.

יאללה לבאריקדות :lol:.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס - למה לעזאזל לא מייצרים עם חיישן של פוג'י ואופטיקה

של פאנאסוניק ? תאמין לי, היה יוצא חבל"ז.

ולמה לא מייצרים בלונדינית אינטליגנטית? ככה זה. חייב להיות פגם כולשהו בטבע, זה By Design.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה במסגרת התחביב

עד כמה התחביב הזה רציני עבורך ? (תענה בכנות)

אם רציני,

תחסוך את הכסף ותסתדר עם מה שיש לך היום.

או לחלופין, תתפקח ונמצא איפה לחתוך בדרישות שלך.

אם לא,

החברה פה כבר ימליצו לך על משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...