שגיאה בזמן ריצה בעת חיבור ל-DB דרך VB - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאה בזמן ריצה בעת חיבור ל-DB דרך VB

ניר.

Recommended Posts

c4668dfd17adbd324ba63bddf86d02d4.JPG

שלום רב,

ישנה לי בעיה בזמן ריצה של תוכנית VB כאשר אני מנסה להתחבר למסד נתונים מסוג MDB.. זה דחוווףףף

התמונה של השגיאה מצורפת בתמונה הנ"ל וכן השורה אשר גורמת לשגיאה מסומנת באדום בתמונה הנ"ל

מישהו יודע מה הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית את גוגל? חיפוש פשוט - vb mdb opendatabase "unrecognized database format" - נותן פתרון כבר בתוצאה הראשונה.

ולכתוב באותיות גדולות ו/או את המילה 'דחוווווףףףףףףףףףףףף' רק ירחיק עזרה פוטנציאלית מהת'רד שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי ככה מישהו שאני חייב את זה דחוף לעבודה..

אני יבדוק את התוצאות שניתנות לי בגוגל .. תודה בינתיים[br]פורסם בתאריך: 2.01.2011 בשעה 17:21:35

בדקתי בדפים בכל אחד מהקישורים של הדפים הרלוונטים ולא נמצא פתרון שעונה לבעייתי..

מישהו יכול לעזור לי ולמקד אותי לפתרון? אם ניתן להוסיף קישור של דף מפורט כיצד ניתן לעשות זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו גרסא יצרת את קובץ ה MDB?

ACCESS 2000?

המסד נתונים הוא מסוג ACCESS 2003

1.צריך לעבוד עם ACCESS 2000 כדי שהקובץ יצליח להתחבר למבד הנתונים ?

2.יכול להיות שהבעיה הינה בקוד עצמו והקוד התקין הינו הקוד הנ"ל? אם כן למה עדיין מופיע לי שגיאה שאומרת כי "האוביקט לא מצא את האוסף"?

Public Sub ConnectDB()
DateBaseName = "C:\ParkingControl\ParkingControl.mdb" 'DB Address
Set DateBase = OpenDataBase(DateBaseName)
End Sub

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק להיפך. לפי מה שאני מצאתי, השגיאה הזאת מופיעה כשמנסים להתחבר לקובץ שנוצר בגרסאת 2000/2002. ההמלצה לתיקון היא להתקין SERVICE PACK עדכני ל VISUAL STUDIO.

אני ניסיתי את הקוד שכתבת עכשיו, ולא קופצת לי השגיאה.

אגב אין לי ממש נסיון בתחום הזה, לא יודע אם אני אוכל לעזור לך יותר מזה ראיתי שיש שני גרסאות של בסיס נתונים באקסס, DOA ו ADO, משהו כזה, אין לי מושג מה זה, והם לפעמים דורשים צורת התחברות שונה, נסה לחפש על זה מידע. אני לא יודע איך בודקים אם הקובץ שלך הוא DOA או AOD.... שוב, אני לא מבין בזה..

תנסה אולי גם לשמור את זה לאקסס 2000 מה יש לך להפסיד.

לגבי "לא מצא את האוסף", אם אני אנסה לתרגם לעצמי את המשפט העקום הזה לאנגלית, אני אסיק שצריך להוסיף REFERANCE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיצד עדיף להתחבר ל-DB דרך פקד DATA או דרך הקוד הבא?

Public Sub ConnectDB()
DateBaseName = "C:\ParkingControl\ParkingControl.mdb" 'DB Address
Set DateBase = OpenDataBase(DateBaseName)
End Sub

כמו כן בחיבור דרך פקד יש להוסיף את הפקד בכל FORM ואילו דרך הקוד ניתן להגדירו במודול ולהשתמש בקריאה לפונקציה שלו בכל שלב בתוכנית ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...