לא ניתן לחבר שתי מחיצות-Windows 7 X64 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא ניתן לחבר שתי מחיצות-Windows 7 X64

Cha0stAlker

Recommended Posts

שלום, ברשותי 7 ויש לי קושי בחיבור שתי מחיצות לאחר. First thing's first. רציתי למחוק הכל על ה Partition כולל מערכת ההפעלה. היה לי רק PARTITION אחד, אז הוא לא נתן לי למחוק אותו בגלל שחלונות הייתה מותקנת שם. לכן חילקתי אותו לשניים, כשאחד מהם הוא רק 20GB ומיועד למערכת ההפעלה. מחקתי את הגדול (ארבעה מאות ומשהו GB) ועכשיו הוא נקי. העניין הוא שעכשיו אני רוצה לחבר את שני ה PARTITIONS האלה בחזרה, והוא לא נותן לי אפשרות.

בקצרה, "בא לי לחבר את שני המחיצות שלי ואי אפשר".

רצוי לציין כי כשאני מנסה לעשות "DELETE" לאחד המחיצות הנ"ל הוא כותב לי: "Windows cannot delete the active system partition on this disk", אבל העניין הוא ששתי המחיצות מוגדרות "ACTIVE" או "MAIN".

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לוודא, אחרי שאני מוחק הכל אני פשוט משנה את ה BOOT DEVICE הראשון ל CD ומכניס את הדיסק של , נכון? אני פשוט מפחד לעשות נזק כביר למחשב, התעסקות עם דברים כאלה זה לא הכי בריא אם לא בטוחים ב 5002% שיודעים מה עושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כך

אבל אם אתה מנסה להתקין את הווינדוס מדיסק התקנה, אז אינך צריך תוכנה חיצונית.

במהלך ההתקנה תבחר התקנה נקיה (ולא אפדיטט), ותוכל למחוק משם את המחיצות וליצור מחיצה חדשה על כל הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא ניתן. הוא לא נותן לי אפשרות של FORMAT לאחר הכנסת הדיסק של מערכת ההפעלה (כפי שהוא אמור...).

התוכנה שנתת לי הזויה. הוא מבקש ממני לצרוב אותה על דיסק, צרבתי והגעתי לכמה תיקיות שאין לי מושג לאן הן מובילות.

93393796.th.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה, זה מה שחיפשתי, תוכנה אגרסיבית שתמחק לי את כל המחשב בלי היסוס. אז אני בפנים. חיברתי את המחיצות שלי יחד, ועכשיו יש לי אפשרות לפרמט הכל. יש אופציית "פרמוט ל...", אז במה לבחור מתוך האפשרויות הבאות?

btrfs

ext2

ext3

ext4

fat16

fat32

hfs

hfs+

jfs

linux-swap

ntfs

reiser4

reiserfs

xfs

לבחור את ה NTFS, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...