עזרה בבדיקת מערכת - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבדיקת מערכת

shahar07

Recommended Posts

ניקוי Registry לא משפר ולא מתחזק את המחשב והסיכון ליציבות המערכת שכרוך בפעולה שכזאת עולה עשרות מונים על הרווח התיאורטי.

לנקות כמה מאות KB או כמה מאות רשומות מה-Registry שגם ככה נטען לזכרון במלואו במהלך טעינת המערכת, לא עוזר בכלום לתחזוקת המערכת ורק טומן בחובו סיכון.

המערכת לא צריכה תחזוקה מיוחדת. מלבד ניקוי קובצי "זבל" מדי פעם ואולי איחוי דיסק (פעולה שאני אישית לא רואה בה הכרח, אך זה נתון לוויכוח) היא בעיקר צריכה שהמשתמשים לא יעשו פעולות שמסכנות את יציבותה.

בקשר לתהליכים. shahar07, יש לך שם כמה תהליכים שהם אולי מיותרים, אבל זה תלוי שימוש.

עדיין לא תארת איפה אתה מרגיש את האיטיות ואיך היא באה לידי ביטוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

run->msconfig->enter "קביעת תצורת מערכת".

תלך ללשונית הפעלה תראה תהליכים שהם לא נחוצים להפעלה עים מערכת ההפעלה פשוט תוריד את הV.[br]פורסם בתאריך: 29.12.2010 בשעה 19:23:39

ניקוי Registry לא משפר ולא מתחזק את המחשב והסיכון ליציבות המערכת שכרוך בפעולה שכזאת עולה עשרות מונים על הרווח התיאורטי.

לנקות כמה מאות KB או כמה מאות רשומות מה-Registry שגם ככה נטען לזכרון במלואו במהלך טעינת המערכת, לא עוזר בכלום לתחזוקת המערכת ורק טומן בחובו סיכון.

המערכת לא צריכה תחזוקה מיוחדת. מלבד ניקוי קובצי "זבל" מדי פעם ואולי איחוי דיסק (פעולה שאני אישית לא רואה בה הכרח, אך זה נתון לוויכוח) היא בעיקר צריכה שהמשתמשים לא יעשו פעולות שמסכנות את יציבותה.

בקשר לתהליכים. shahar07, יש לך שם כמה תהליכים שהם אולי מיותרים, אבל זה תלוי שימוש.

עדיין לא תארת איפה אתה מרגיש את האיטיות ואיך היא באה לידי ביטוי.

תוכל לומר לי איך אתה שומר בדיוק על המערכת שלך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סביר כי המחשב משתמש בתהליכים רבים מלבד הדפדפן של אקספלור,

תראה בלשונית תהליכים רק שתדע רוב התהליכים נחוצים להפעלה תקינה של המערכת ככה שאים אתה לא מבין אני מציע שלא תנסה

לסגור תהליכים באופן ידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...