ABIT IC7 Intel 875P או MSI 865PE Neo2-S - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ABIT IC7 Intel 875P או MSI 865PE Neo2-S

DeaglinG

Recommended Posts

שלום, אני קונה מחשב חדש עוד מעט (ליתר דיוק כמה חלקים...) ואני מתלבט בין 2 לוחות אם

החלקים שאני קונה:

intel p4 3.2ghz 800fsb

corsair 512mb DDR (2x256) pc3200 low latency memory kit

gforce4 ti 4200 (מה שיש לי כרגע)

אני מתלבט בין ה- MSI 865PE Neo2-S ל- IC7 875P

(אם למישהו יש עוד הצעות ללוחות אם אני ישמח לשמוע)

אני מחפש עם ביצועים טובים בעיקרף ואני לא צריך שום לאן כי יש לי כבר כרטיס שאני יעביר מהמחשב הישן (תקנו אותי אם אני טועה, אם זה לא אותו דבר)

וגם שמעתי משהו בקשר ל PAT ???

אם מישהו יכול להסביר לי קצת על זה אני ישמח, ואם אני יוכל להפעיל את זה בשני הלוחות כי שמעתי שזה רק בלוחות 875.

תודה רבה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 : כל הלוחות היום מסוג הזה שאתה רוצה מגיעים עם LAN על הלוח (ואפילו LAN מעולה ! ) .

2 : איזה בזבוז לקנות P4 3.2 אבל מה לעשות פאריירים לא מתים רק מתחלפים .

3 : - סבבה יקר רצח אבל סבבה אין שום סיבה אליו היום .

4 : כרטיס מסך - תיקח מעבד 2.6 או 2.8 ותקנה בהפרש כרטיס מסך חזק יותר .

5 : PAT : כיום רק ב 875 , פיצר נחמד לא יודע עד כמה הוא ממש מועיל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהלוחות האלה באים עם לאן? כי ב- pch לא כתוב כמו למשל ב- IC7-G...

ועל איזה לוח אתה ממליץ? והאם אני יוכל להשתמש בלוח של msi עם p4 3.2? כאילו, זה לא צריך להיות 865?

וקראתי בבדיקה של טום שאפשר להפעיל בלוח של msi את ה-PAT... ושזה דווקא שיפר אותו....

http://www17.tomshardware.com/motherboard/20030707/i875p-47.html

ציטוט: A highlight is the MAT technology, which deals solely with the PAT function, although Intel has prohibited manufacturers from using the term "PAT" in connection with the Springdale chipset. In the case of MSI, however, the feature must be activated beforehand in the (performance mode, ultra Turbo). The board therefore achieves the best performance in the whole test field.

ואם אני יקח מעבד פחות חזק, כגון ה-2.8 או ה-3.0 (ד"א למה אנשים אף פעם לא מציעים את ה-3.0 אלא תמיד 2.8? יש איזה סיבה?)

לא ישאר לי מספיק כסף לקנות כרטיס מסך חדש... אם אני קונה כרטיס מסף זה יהיה 9800pro ואין לי מספיק כסף...

יש לי בערך 5000 שקל...

אך ישאר לי כסף לפיצ'רים אחרים.... למרות שאיני רואה משהו שנחוץ לי.... אם אני לוקח את ה-3.2 יש לי בדיוק למעבד,לוח,,מארז,ומאווררים. וזה כל מה שאני צריך אני חושב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי תחכה ל 3.4EXTREME EDITION - זה לבד יעלה לך 5K ... , וזה כל מה שאתה צריך !

אבל ברצינות, למה לא ממליצים על 3GHZ ?

כי זה סתם מיותר, אפשר לקנות 2.6 או 2.4 ועם קצת OC להגיע ל 3GHZ ב BUS יותר גבוהה ולקבל ביצועים יותר טובים ...

ובמקום 9800PRO תקנה איזה 9800SE ותפתח אותו עם OMEGA - להסברים לך לפורום תצוגה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שהלוחות האלה באים עם לאן? כי ב- pch לא כתוב כמו למשל ב- IC7-G...

ועל איזה לוח אתה ממליץ? והאם אני יוכל להשתמש בלוח של msi עם p4 3.2? כאילו, זה לא צריך להיות 865?

וקראתי בבדיקה של טום שאפשר להפעיל בלוח של msi את ה-PAT... ושזה דווקא שיפר אותו....

http://www17.tomshardware.com/motherboard/20030707/i875p-47.html

ציטוט: A highlight is the MAT technology, which deals solely with the PAT function, although Intel has prohibited manufacturers from using the term "PAT" in connection with the Springdale chipset. In the case of MSI, however, the feature must be activated beforehand in the (performance mode, ultra Turbo). The board therefore achieves the best performance in the whole test field.

ואם אני יקח מעבד פחות חזק, כגון ה-2.8 או ה-3.0 (ד"א למה אנשים אף פעם לא מציעים את ה-3.0 אלא תמיד 2.8? יש איזה סיבה?)

לא ישאר לי מספיק כסף לקנות כרטיס מסך חדש... אם אני קונה כרטיס מסף זה יהיה 9800pro ואין לי מספיק כסף...

יש לי בערך 5000 שקל...

אך ישאר לי כסף לפיצ'רים אחרים.... למרות שאיני רואה משהו שנחוץ לי.... אם אני לוקח את ה-3.2 יש לי בדיוק למעבד,לוח,,מארז,ומאווררים. וזה כל מה שאני צריך אני חושב..

1 : ה 3.2 הוא יקר מאד ולא משתלם כפי ששוני כתב .

2 : אני לא יכול להמליץ לך על לוח בגלל שאני עובד באחת החברות הגדולות בתחום ולכן לא אמליץ לך , ישנם מספיק משתמשים מנוסים שימליצו לך .

3 : הPAT הוא נחמד אבל לא יותר .

4 : IC7-G מגיע עם LAN של 10\100\1000 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הMSI 865PE Neo2-S מגיע ללא כרטיס .

רק 2 הגרסאות המתקדמות יותר, LS ו FIS2R מגיעות עם כרטיס . (אבל אם יש לך כבר כרטיס זה לא משנה לך ממש...)

הלוח עצמו נחמד מאד, ויש בו אופציה של MAT שזה דומה ל PAT בלוחות 875.

בכל אופן, אני מניח שלוח המבוסס על 875P חזק/טוב יותר מ865 אבל גם כמובן יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הIC7 מגיע בלי כרטיס רשת...

עם כרטיס רשת של 1 גיגה !!!!

Intel PRO/1000 CT Desktop Connection Gigabit LAN on board

Lets you easily connect to the world wide web at high speeds without having to buy a separate 10/100 Ethernet card.

http://www.abit-usa.com/products/mb/products.php?categories=1&model=4

מספיק עם השטויות !

וגם ה מגיע עם כרטיס !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...