ניתוק חומרה בטוחה עם הארד דיסק חיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוק חומרה בטוחה עם הארד דיסק חיצוני

ohaddi

Recommended Posts

שלום

יש לי הארד דיסק חיצוני וכשאני מחבר אותו למחשב הוא מוצג כאחד הכוננים הרגילים

לכן כשאני רוצה לנתק(הוצאת חומרה בטוחה) אותו אין לי אפשרות כזאת

מישהו יודע איך אני להגדיר אותו כדי שיתנהג כמו DOK

על הדרך עוד שאלה, חיבור עם ESATA לא תומך בחיבור חם, חייבים לכבות כדי שהכונן יזוהה, נכון?

לא נראה לי משמעותי אבל ההארד דיסק הוא סמסונג במארז של VANTEC, והוא מחובר דרך למחשב

תודה למגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Esata תומך בניתוק אבל צריך להפעיל AHCI מתוך בשביל זה (הבעיה שאם זה לא הופעלה עד כה, זה יגרום לך לקריסה וצריך לעשות כמה פעולות לפני זה).

אם הקשיח מחובר דרך אז אפשר לנתק אותו מלמטה בהתקנים המחוברים (חץ ירוק כזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Esata תומך בניתוק אבל צריך להפעיל AHCI מתוך בשביל זה (הבעיה שאם זה לא הופעלה עד כה, זה יגרום לך לקריסה וצריך לעשות כמה פעולות לפני זה).

אם הקשיח מחובר דרך אז אפשר לנתק אותו מלמטה בהתקנים המחוברים (חץ ירוק כזה...)

דבר ראשון תודה על התגובה המהירה

זאת בדיוק הבעיה ההארד דיסק לא מופיע כהתקן שאפשר לנתקו, הוא נראה כמו כל כונן/פרטישן אחר במחשב ולא בשורה נפרדת.

הלוואי והיתה לי את האפשרות לנתק אותו. אבל זאת לא אופציה אפילו

אתה יודע לפרט איזה פקודות צריך לעשות לפני ההפעלה בביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מחובר ב-USB אז שינוי ב-BIOS לא יעזור לך. אולי התבלבלת והוא מחובר ב-ESATA?

בהנחה שאתה משתמש ב-eSATA ולא USB (אחרת זה חסר משמעות), כדי שתוכל להפעיל את AHCI מה-BIOS בהצלחה, צריך קודם להכין כמה דברים.

כנס ללינק ותגלול לאיפה שכתוב Enable AHCI, תעשה בדיוק מה שרשום אחרת אתה מקבל מסך כחול כשתפעיל את זה.

http://www.guru3d.com/article/ocz-vertex-2-ssd-review/5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מחובר ב-USB אז שינוי ב-BIOS לא יעזור לך. אולי התבלבלת והוא מחובר ב-ESATA?

בהנחה שאתה משתמש ב-eSATA ולא USB (אחרת זה חסר משמעות), כדי שתוכל להפעיל את AHCI מה-BIOS בהצלחה, צריך קודם להכין כמה דברים.

כנס ללינק ותגלול לאיפה שכתוב Enable AHCI, תעשה בדיוק מה שרשום אחרת אתה מקבל מסך כחול כשתפעיל את זה.

http://www.guru3d.com/article/ocz-vertex-2-ssd-review/5

לכונן יש גם ESATA וגם USB

בהתחלה פירטתי את הבעיה כאשר הוא מחובר דרך , ככה אני מחבר אותו שאני מעביר דברים קטנים משום שאין כוח כל פעם לכבות את המחשב כדי להפעיל עם הESATA

למען הבהרת הדברים, הבעיה עם ההוצאת חומרה בטוחה היא כאשר מחובר דרך USB

על הדרך שאלתי לגבי החיבור החם בESATA אולי אם אני אצליח לתפעל את הביוס אני כבר לא אחבר אותו עוד באמצעות הUSB

אני אעקוב אחרי המדריך ששלחת לי

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...