מה דעתכם על המסך הבא ? LED + FULL HD - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המסך הבא ? LED + FULL HD

NaorYfrach

Recommended Posts

מסך מחשב LED בגודל Full HD "23 הדק בעולם 1.29 ס"מ

מסך מחשב 23 אינץ' LED ברזולוציית Full HD, ניגודיות 1:50,000,000

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1QE1426E81

האם המסך הזה כולל מובנים ?

השימוש שלי במחשב הוא יום יומי אבל בגלישה ושימושים קלילים ולעיתים נדירות משחקים כבדים .

חשוב לי שהמחשב יראה טוב ושסרטים באיכות HD יופיעו עליו בצורה הכי טובה שיש .

בנוסף אני חייל והמסך הזה כולל הכל ואחריות 3 שנים עד הבית והכל ב750 שקל וגם נראה מצויין אז נראה לי

דיל טוב אני חושב שחברה פחות משחק כי יש במסך הזה הכל מהכל ואחריות ארוכה אז אני סומך על זה מאשר לקחת חברה יותר

איכותית מAOC .

מה דעתכם ?

יש משהו בטווח מחירים שיותר יתאים לי ? שיכלול FHD + אינץ' 22-23 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקצוען ולא מבין ב"דברים" האלה, אבל אני רק יכול להגיד לך שהתמשתי במסך הזה למשך שבועיים, והייתי מופתע לטובה. חד מאוד, ונראה טוב מאוד על השולחן (שזה גם משהו). בסך הכל - דעתי האישית היא שזהו מסך מהנה (בסרטי 1080 החדות די מדהימה).

יש ביקורת שלו - בווידאו - באחד האתרים המפורסמים (לא זוכר כרגע). תוכל לחפש בגוגל ולראות את ההתרשמות לגביו.

דבר אחרון - אני מאוד מאוד חושב שה.... איך קוראים לסף שעוטף את המסך? המסגרת? המסגרת של המסך - מאוד חשובה! ובמסך הזה המסגרת מאוד דקה, וזה תורם לחוויה.

מקווה שאולי זה עוזר, אפילו מעט.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מקצוען ולא מבין ב"דברים" האלה, אבל אני רק יכול להגיד לך שהתמשתי במסך הזה למשך שבועיים, והייתי מופתע לטובה. חד מאוד, ונראה טוב מאוד על השולחן (שזה גם משהו). בסך הכל - דעתי האישית היא שזהו מסך מהנה (בסרטי 1080 החדות די מדהימה).

יש ביקורת שלו - בווידאו - באחד האתרים המפורסמים (לא זוכר כרגע). תוכל לחפש בגוגל ולראות את ההתרשמות לגביו.

דבר אחרון - אני מאוד מאוד חושב שה.... איך קוראים לסף שעוטף את המסך? המסגרת? המסגרת של המסך - מאוד חשובה! ובמסך הזה המסגרת מאוד דקה, וזה תורם לחוויה.

מקווה שאולי זה עוזר, אפילו מעט.

תודה

עזרת לי מאוד .

אם אפשר לשאול רק השתמשת בעוד מסכי FHD חוץ מזה ? או שזה הראשון

ומה עוד אתה יכול להגיד על המסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

שמח שאני יכול לעזור...

השתמשתי בכמה מסכי full hd. אבל זה העניין. אני לא יודע להגיד לך מה זה מסך טוב ומה זה מסך רע. יש כאלה שמבינים בדבר הזה (או לפחות מוחזקים כמבינים). אני לא יודע מה זה להיות מבין במסכי מחשב. המסך טוב. עובד. צבעים יפים. חד. אלה הן ההבחנות שלי.

אגב - אני לא יודע מה המחיר שלו בארץ, וביחס לאיזה מסכים אתה משווה אותו. אני גר בארה"ב. אני אישית החלטתי לעבור למסך 24 אינצ'. ההבדל עצום מבחינת החוויה. אבל שוב - אני לא יודע מה ההבדלים במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי נוגע ב- עם מקל.

בעיקר בגלל שהוא יישבר...

הם עושים מסכים זולים. מכיוון שבמסך עצמו אין הרבה איפה לחסוך, כי הם לא אלה שמייצרים אותו, אז הם חוסכים בפלסטיק שמסביב.

המעמד של המסך עלול להיות מאד רעוע. כמו בהרבה מסכי שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי התגובות האחרונות נראות כמו סטיגמה ולא כמו הבנה במסך עצמו .

יכול ליהיות שAOC חוסכים וכו' .. אבל בוא לא נשכח הם נותנים אחריות עד הבית ל3 שנים אז אני לא חושב

שאמורה ליהיות כאן בעיה .

יש המלצה למסך אחר עם נתונים זהים בטווח מחיר הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, תקנה מה שאתה רוצה.

במסכים, כמו בכל ציוד אחר, יש תמיד מותגי מדבקה.

תאמין לי שאני יודע מזה מותגי מדבקה .

אבל בתור אחד שרואה נתונים של מסך + 3 שנים אחריות .

אני לא חושב שמסך אחר שהמותג שלו נחשב יותר יתן לי משהו שהמותג האחר והפחות טוב שיש לו את

אותם הנתונים יתן .

בקיצור עם אותם נתונים כמו של הAOC המסך של הסמסונג יעלה בערך בלי להסחף כ400 שקל יותר

דבר ששווה ל33% מהערך של המסך .

מה גם שאני מקבל אחריות על כל דבר הכי קטן עד הבית אקספרס בלי לשלם שקל אז למה שני ישלם יותר על מדבקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מוציא עוד 400 שקל וקונה סמסונג... אין מה להשוות בחברות ובאיכות המוצרים שלהם....

זה הדברים הקטנים שעושים את ההבדל כמו חיבור שאין ב-נוק לעומת וכאלה... (שזה דברים לא כ"כ קטנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מוציא עוד 400 שקל וקונה סמסונג... אין מה להשוות בחברות ובאיכות המוצרים שלהם....

זה הדברים הקטנים שעושים את ההבדל כמו חיבור שאין ב-נוק לעומת וכאלה... (שזה דברים לא כ"כ קטנים)

המסך במילא לא כולל מובנים .. ככה שחיבור DVI מספיק כאן לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מספיק.

מה שבעיקר מפריע זה הסטנד שלו.

אם זה כמו מסכים האחרים של ACO, המסך מתנדנד מכל נגיעה ונותן את התחושה שאם לא מחזיקים אותו בזמן שלוחצים על כפתור אז המסך ייפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מספיק.

מה שבעיקר מפריע זה הסטנד שלו.

אם זה כמו מסכים האחרים של ACO, המסך מתנדנד מכל נגיעה ונותן את התחושה שאם לא מחזיקים אותו בזמן שלוחצים על כפתור אז המסך ייפול.

את המסך הזה אני יכול להביא באיזור ה700 שקל נקי היום .

את הT2333 של אפשר להשיג בכמעט 800 האם ה100 שקל האלו עושים הרבה הבדל ?

מה גם שלא לשכוח שהAOC הוא LED מאוד אבל מאוד דק רק 1.29 וזה עוד יתרון לטובתו .

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המסך הזה אני יכול להביא באיזור ה700 שקל נקי היום .

את הT2333 של אפשר להשיג בכמעט 800 האם ה100 שקל האלו עושים הרבה הבדל ?

בין ה2333T למסך זה - כן יש, בגלל הפאנל העדיף של ה2333T.

בין הAOC לסתם TN אחר - לא בטוח.

כשאומרים מותג מדבקה - זה לאו דווקא אומר שהמוצר רע. זה פשוט אומר שאתה לא יודע מי עומד מאחורי המוצר. זו יכולה להיות מציאה כמו שזו יכולה להיות נפילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...