GEFORCE 2MX400 מול 4 TI 4000... או למה לי מפלצת??? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GEFORCE 2MX400 מול 4 TI 4000... או למה לי מפלצת???

huber

Recommended Posts

אורח athlon

MX400 של סרקולס עובד ב200/200 בDEFAULT שלו, ואין לך הרבה מקום להמיר את הMX400.

MX רגיל עבד ב166/166 והיו ממהירים אותו כמעט בלי שום בעיה, בלי קירור מיוחד בכלל ל200/210(זכרון/GPU).

עם MX400 לא בדיוק אפשר לעבור את מחסום את 215 לשתי ההגדרות האלה. כל מה שאתה מקבל זה שבMX הרגיל יש אחוז גבוהה יותר. חוץ מזה, שהMX היה בשוק חצי שנה לפני שיצאו הMX200 והMX400. הMX יצא מספר שבועות אחרי הGEFORCE 2 GTS(הורכז). הMX200 והMX400 יצאו מספר חודשים אח"כ, שהיו אמורים לחדש מספר דברים לשוק: הMX200 למשתמשים שכמעט ולא משחקים ומעוניינים בכרטיס דו-מימד בעיקר, ולNVIDIA היית מטרה להפיע מATI את המונופול שיש לה על דו-מימדיים(דוגמת RAGE 128 שנמכרים במחשבים מורכבים רבים), והMX400 סתם היה MX "מרוענן" עם מהירויות שעון טיפה גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הקטע

אתה לא צריך מפלצת כגון ה4400

(אם כבר תביאו לי שיהיה מעבר נעים מהוודו 2)

הכרטיס שלך עדיין טוב ולפי דעתי עד שדברים לא פועלים או ממש פועלים גרוע לא צריך להחליף רק בגלל ש"האיכות כבר לא משהו" ודברים כאלה

אם אתה אומר שקנית את הכרטיס לפני שנתיים אז אני מתאר שהוא עלה יותר ובטח עליו גם שאלו את אותה שאלה כל בעלי הTNT וודו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford
נפילה ל40 זה דבר בכלל לא נורא, כשהפריימים לשניה נופלים מתחת לשלושים ומתחילים להרגיש בהאטה אז אתה צריך להתחיל "לדאוג",

זה פחות או יותר המצב בUT ובעוד כמה משחקים שרצים על ה Direct 3d, שמתי לב שעם השימוש ב OpenGL (היכן שנתמך הכי טוב), ישנו שיפור בתזוזה של המשחק, מה שלדעתי מדגיש עוד יותר את העובדה שה Direct 3d פשוט צולע שלא לדבר על ה MX עצמו... :puke:

אתם צריכים להבין, לא לאורך כל המשחק המצב הוא כזה.

כנראה שאיאלץ לקחת מצלמת , לצלם את המשחק בפעולה ולקוות שתצליחו להבין עד כמה המצב ניהיה בלתי נסבל (גם כשמדובר בשניות מעטות בלבד).

זה מספיק איטי כדי למנוע ממני לכוון כמו שצריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

רוקפורד, MX הוא לא כרטיס צולע בכלל!

ובעניין של UT, יש לך במקרה את המהדורה של GOTY?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

את'לון, שאני לא אצית משהו את'לון... אם אמרתי שהוא צולע, הוא צולע!!

במקרה, כן. אם חשבת שיש קשר לבעיה, אין... כי היתה לי גירסה ישנה יותר וגם איתה התרחש אותו הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

את'לון, שאני לא אצית משהו את'לון... אם אמרתי שהוא צולע, הוא צולע!!

הוא צולע רק מבחינתך ורק כי אתה חושב שהוא צולע. הכרטיס הזה הוא כרטיס מעולה, שבזמנו נתן את התמורה הטובה ביותר לכסף של אנשים!

אתה נראה לי מסוג האנשים שחושבים שכל חלק חומרה תקציבי הוא "צולע", אבל אתה לא יודע להאריך את הפוטנציאל שיש לחלקי VALUE ומה אפשר להוציא מהם, בעיקר עם TWEAKING ואוברקלוקינג.

במקרה, כן. אם חשבת שיש קשר לבעיה, אין... כי היתה לי גירסה ישנה יותר וגם איתה התרחש אותו הסרט.

טוב, כי אצלי הבעיה היית רק עם הGTOY וקרה לי משהו דומה לשלך. זה לא נראה לי כמו משהו שקשור בכלל לחומרה, אלא משהו שיותר קשור לאיזה כאב של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

שילמתי על הדרעק הזה 700 שקל ואפילו משחק (UT) שהדרישות האלוהיות שלו הן 550 לא מסוגל לרוץ כמו שצריך!!!

עם הוודו המצב היה הרבה יותר טוב...

אבל שטויות, לא נתווכח. תודה בכל מקרה אחי.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

שילמתי על הדרעק הזה 700 שקל ואפילו משחק (UT) שהדרישות האלוהיות שלו הן 550 לא מסוגל לרוץ כמו שצריך!!!

עם הוודו המצב היה הרבה יותר טוב...

המצב היה הרבה יותר טוב עם וודוו, כי UT תומך בGLIDE והוא רץ עליו בצורה הכי טובה. הנפילות שאתה מדבר עליהן בכלל לא קשורות לחומרה. נכון, שילמת על הכרטיס שלך 700 שקל לפני שנה, אבל ביחס למה שהיה אז הוא היה הכרטיס שנתן את התמורה הכי טובה לכסף.

אבל שטויות, לא נתווכח. תודה בכל מקרה אחי.

:)

אוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקס פיין ממש, אבל ממש, לא עובד חלק עם mx400 בתנאים שציינת.

כגע קראת לי שקרן? :lol:

תשאל את SE7EN אחראי הפורומים... הוא מבקר אצלי תכופות והוא יהיה עדי. כל המשחקים שציינתי לעיל עבדו עם כל האופציות (חוץ מ FSAA) מופעלות וברזולוציה של 1280 על 960 (חובה, יש לי מסך 19 אינץ')

אז במטותא, אם אתה לא מאמין, זכותך, אך אל תאמר לי מה קורה אצלי ותרמז רמיזות מעל דפי הפורום :AR15:

לא הייתי פה יומיים והגיע הזמן להגיב.

תתפלא מקס פיין עובד מצויין ברזולוציות המטורפות ש-Huber משתמש, בעוד אני עם ה-RIVA TNT2 ULTRA מריץ משחקים בלא יותר 800\600 וגם זה בחסד. ואני מדבר על 16BIT, עם המון פונקציות מבוטלות.

הכל טוב ויפה אבל אני רוצה כבר לקבל את ה-4400 שלי ואז נראה, לא רוצה להתפשר, רזולוציה זה לא הכל. כנ"ל לגבי העומק צבעים. כל שבב חדש שיוצא יש פיצ'רים חדשים שמשפרים עוד את התמונה. לא רק FRAME RATE יותר גבוה ברזולוציות יותר גבוהות. אל תשכחו שצריך שבב חזק[NV25] כדי להפעיל את ה-FSAA שנותן איכות תמונה משופרת פלאים. והמנוע החדש nfiniteFX II שאחראי על ה-Vertex Shaders שמעגל פינות וחיבורים בין ה-triangles וה- Shaders שבסופו של דבר קובע מה יוצג לך על המסך. שניהם בגירסאות חדשות, משופרות וניתנות לתיכנות. הן אמנם לא בשימוש היום רק במשחקים שיתחילו לצאת בעוד כ-חצי שנה, אבל אני לא קונה כרטיס מסך חדש כל שנה ואני מעדיף להוסיף 500ש"ח על ה-GF3 TI500 ולקבל שבב יותר חזק, עם יותר , אמנם עם אותם פיצ'רים רק בגירסאות יותר ישנות אבל יחזיק יותר זמן.

ד.א

ל-Huber: עשו לך טובה שגנבו לך את ה-VOODOO3 3500. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל את SE7EN אחראי הפורומים... הוא מבקר אצלי תכופות והוא יהיה עדי. כל המשחקים שציינתי לעיל עבדו עם כל האופציות (חוץ מ FSAA) מופעלות וברזולוציה של 1280 על 960 (חובה, יש לי מסך 19 אינץ')

אז במטותא, אם אתה לא מאמין, זכותך, אך אל תאמר לי מה קורה אצלי ותרמז רמיזות מעל דפי הפורום :AR15:

תתפלא מקס פיין עובד מצויין ברזולוציות המטורפות ש-Huber משתמש, בעוד אני עם ה-RIVA TNT2 ULTRA מריץ משחקים בלא יותר 800\600 וגם זה בחסד. ואני מדבר על 16BIT, עם המון פונקציות מבוטלות.

הכל טוב ויפה אבל אני רוצה כבר לקבל את ה-4400 שלי ואז נראה, לא רוצה להתפשר, רזולוציה זה לא הכל. כנ"ל לגבי העומק צבעים. כל שבב חדש שיוצא יש פיצ'רים חדשים שמשפרים עוד את התמונה. לא רק FRAME RATE יותר גבוה ברזולוציות יותר גבוהות. אל תשכחו שצריך שבב חזק[NV25] כדי להפעיל את ה-FSAA שנותן איכות תמונה משופרת פלאים. והמנוע החדש nfiniteFX II שאחראי על ה-Vertex Shaders שמעגל פינות וחיבורים בין ה-triangles וה- Shaders שבסופו של דבר קובע מה יוצג לך על המסך. שניהם בגירסאות חדשות, משופרות וניתנות לתיכנות. הן אמנם לא בשימוש היום רק במשחקים שיתחילו לצאת בעוד כ-חצי שנה, אבל אני לא קונה כרטיס מסך חדש כל שנה ואני מעדיף להוסיף 500ש"ח על ה-GF3 TI500 ולקבל שבב יותר חזק, עם יותר , אמנם עם אותם פיצ'רים רק בגירסאות יותר ישנות אבל יחזיק יותר זמן.

ד.א

א. נכון, ואני מרחם על האידיוט שגנב את העגלה ההיא (למרות שזה היה די עצוב לאבד אותו חודש אחרי שהוא נקנה)

ב. "הן אמנם לא בשימוש היום רק במשחקים שיתחילו לצאת בעוד כ-חצי שנה" - אז למה לא לקנות עוד חצי שנה? אני בטוח שעד אז כמו שציינתי, יצא ה 4200 והמחירים כמובן ירדו. אני אישית מתכוון לחכות לפחות עד שיצא ה 4200 או עד שיצאו משחקים טובים יותר שינצלו את הפונקציות שציינת (מה שיבוא קודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד.א

א. נכון, ואני מרחם על האידיוט שגנב את העגלה ההיא (למרות שזה היה די עצוב לאבד אותו חודש אחרי שהוא נקנה)

ב. "הן אמנם לא בשימוש היום רק במשחקים שיתחילו לצאת בעוד כ-חצי שנה" - אז למה לא לקנות עוד חצי שנה? אני בטוח שעד אז כמו שציינתי, יצא ה 4200 והמחירים כמובן ירדו. אני אישית מתכוון לחכות לפחות עד שיצא ה 4200 או עד שיצאו משחקים טובים יותר שינצלו את הפונקציות שציינת (מה שיבוא קודם)

1500ש"ח לשלוש שנים זה לא הרבה לדעתי.

חוצמיזה אם אני אחכה חצי שנה יצא משהו חדש וזה לא יגמר לעולם, הגיע זמני להחליף כרטיס אז הזמנתי כרטיס חזק שיעשה לי טוב על הנשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...